פוסט-נופיטאלים

בחבח

New member
פוסט-נופיטאלים

מילה כל כך מרשימה שחשבתי עליה לתחושה הזאת אחרי חתונה שבה אתה מרגיש את הקוקטייל הדלוח ספוג האלכוהול הישראלי שמלטף את גרונך ואומר - חשבת שתשתכר ? טפי עליך. שבעה רשמים בלתי מחייבים מחתונה אחת מיני רבות (כי יולי רצתה רשמים) 1. החברות היפות של הכלה שיודעות לרקוד ממש סקסי נשואות 2. יש רגע שבו מתחילה מוזיקה לטינית לא מזוהה וכולם מסתדרים בשורה ורוקדים. המהדרין קוראים לכך ריקודי סלסה. מסתבר שיש קורסים לזה. חלק מההווי הישראלי החדש. חוי בלאט. 3. לא חשוב איפה תשב, תמיד תיפול ליד החצילים. זה בגלל ששישה מתוך עשרה סלטים ששמים על שולחן הם סלטי חצילים. הסלטים שאינם חצילים הם כרגיל חמוצים בלאי (כל מיני כרובית חמוצה, צלף חמוץ וחמיצה חמוצה) וכמובן חומוס של אשכנזים שאמור להשתלב עם הלחמניות המאובנות. כבר עדיף שישימו ביסלי ובוטנים. 4. מה כבר יכולים החתן והכלה לעשות כשמניפים אותם על כסאות ? כל פעם גוררים אותם לקראת התאונה שאינה קורה ומשחקים מכוניות מתנגשות איתם ועם כל מיני קישוטי תקרה ברזליים שעומדים בדרכם. אחר-כך מצפים שהם יתגפפו וירקדו על הכיסאות כשהם יושבים. הסיבה שלא קרתה תאונה עד היום זה בגלל שיטת ה"סמוך". 5. אותה שיטת "סמוך" היא הסיבה שבגללה אף אחד לא מנקה את רסיסי הזכוכית של הכוס המפוזרים על הבמה כשכולם דוהרים לחבק את החתן והכלה. 6. למה הרב מתעקש לשאת דרשה מלווה בפלפולי גימטריה. י' זה עשר שאומר עשר וזה גם אחד משמותיו של ה' וגם במקרה נמצא בשמות של החתן והכלה. במקרה. ואת זה לוקח לרבי שעה לומר. 7. אני עוד מחכה לרגע מעניין בשלב הכתובה. שיכתבו שקל אחד. שיכתבו עשרים מליון ש"ח. שיכתבו נמר ולב של כריש. קצת מקוריות

זה כי אתה מסתובב עם זקנים, בח.

רוצה לבוא לחתונה של אחותי? היא בת 24, וכל החברות שלה הן יפות ורווקות. ויודעות לרקוד סקסי. במיוחד קים, החצי ניו זילנדית, חצי בריטית. ולא, היא לא יהודיה. ואגב, אני הייתי בחתונה בה קרתה התקלה, והכלה נפלה, ולרוע מזלה של מי שגרר אותה בכוח לכסא, הם היו חיילים פקודים של בעלה הטרי שהוא קצין וותיק. חבל לי עליהם קצת, כשאני חושבת על מה שהם קיבלו בתמורה לרוח השטות הזו. אבל באמת, הכלה לבשה סטין, הכסא היה גמכן מאיזה בד מחליק. בחישוב פשוט היה ברור שהיא תצלול למטה בגאון באיזה רגע בו הם יהיו עסוקים מדי בלצעוק. ויש רבי אחד ממש מוצלח בארץ. כזה רבי, שכשהוא סיים את החופה, בקהל עבר זמזום של "מה, כבר נגמר?" היה מוצלח. מאוד מוצלח.

בחבח

New member
הם דווקא היו צעירים

את אפילו מכירה אחד מהם לדעתי (רמז - אל יין יווני). לא חשוב כמה הם יהיו צעירים, תמיד החברות היפות של הכלה הן נשואות (או תפוסות ממש חזק בצורה בלתי ניתנת להסברה טבעית). גם כשהשכן שלי בן ה-16 התחתן החברות היפות של הכלה היו תפוסות. הערה מרושעת א' - כן. מתחתנים כאן בגיל 16. גם היהודים. קצת ברברית העיר שלי. זה המרחק ממוקדי תרבות. הערה מרושעת ב' - אני לא בטוח שלכלה בחתונת גילאי 16 היו חברות כאלה יפות. באותם שנים הייתי קצר-רואי בהדחקה. הערה מרושעת ג' - יצאתי פעם אחת עם ניו-זילנדית. היא הייתה דומה לקיווי - שעירה וחדת מקור עם הרבה שחורים בפנים.

אוי, בח, קצר רואי שכמותך...

הניו זילנדית שאני מדברת עליה היא כל כך יפה שבא לבכות. לא, רגע. היא כל כך יפה, שהיא גרמה לערסים בעתלית לשלוח לה פרחים הביתה. לא אחד, או שניים. המונים מהם. פשוט שלחו ושלחו ושלחו ושלחו, בתקווה שהיא תאמין שהם מנומסים ותצ אתם. תפוסות אולי, אבל זה כי כל הבחורות היפות תפוסות. חוץ ממני...

בחבח

New member
אבל את רחוקה רחוקה

חוץ מזה, ערסים בעתלית שולחים פרחים. מלמדים אותם את זה במגרש הכדורגל בזמן שהם מתאוששים מהכדורגל האלים שהם משחקים (והם משחקים חתיכת כדורגל אלים שמה בעתלית. המקום היחיד שבו מביאים ספריי משכך כאבים למגרש עוד בגילאים הצעירים). מזלה שזה לא היה בחורים מטירה. הם היו מביאים לה את הפרחים בעצמם לאחר שהם היו מטפסים את ההר לעבר שכונותיה הדרומיות של חיפה כשבידם האחת זר הפרחים ובידם השניה שוקר חשמלי להרחקת התנים וכלבי התקיפה שיעמדו בדרכם. ואז לכי תגידי לא לערס ענק עם שוקר חשמלי שמחזיק בידו האחת זר פרחים חבוט ובידו השניה רוטוויילר שמסרב לשחרר את הלסתות מידו הראשונה.

למה היא לא הלכה לקוסמטיקאית?

לי למשל יש קוסמטיקאית מצוינת. יפה שמה. אבל ניחא. לא מפריע לי הטקס הארוך, מפריע לי שתמיד לוקחים רבי מעדה אחרת ואז יש לו מבטא כזה ואף אחד לא מבין מילה וכולם עסוקים בלהצחיק את החתן במקום להתמקד בטקס. חוץ מזה, איך זה שתמיד החתונות של האנשים שיש להם קשר מסוים למוזיקה, תמיד נגמרות במזרחית ובכסאות מוזיקליים? מוס שוקולד פרווה היה?

תנשאי לי אהובה התהיי לי לאישה וגו'

אחח, הבו לי קוקטיילים זולים עם צבע מאכל ומוזיקו לטינו-מזרחית קלה תנו לי בסלט תירס ובתפוזים פריגת וזאת עם השחור היא ת-מיד אחותה של הכלה אחח חייבים להיות שמח מוכרחים פה לפזז הנה באה הדודה-היא-נורא-הזדקנה תיכף יגיע מוס פרווה וקפה פושר ורבע טון של מרגרינה בצורת עוגת חתונה אחח לבשתי את מיטב מחלצות האירועים עלי הידידה הטובה של החתן לא תאפיל בואי כלה כבר זורם מהרמקולים והגיס רוקד סלואו עם האמא בחינניות של פיל אחח הצ'ק שלי צלל עמוק אל תוך תיבת העץ סלט החצילים החליק במורד הגרון אל דאגה בקרוב נפגש בברית מילה של הצאצא הראשון

בחבח

New member
רגב הוד ? סמאללה עלינה

לא מספיק הוא משתלט לי על ערוץ 24 עם השיר המעיק שלו ? איך אני שמח לקרוא שמה שקרה בסוף הקליפ שם זה שהוא התחיל עם ההיא שכל הקליפ היא דחפה את התחת שלה לכיוון המפשעה שלו והיא חייכה לה והלכה. זאת הנקמה הקטנה והמשמחת אחרי עשרות צפיות והשמעות בכפייה. אני חייב לומר שהזכרת לי את ימי "בואי קלה" שהיה פסקול חתונות איפשהו לפני שיר הפסדובלה טיפקס ואחרי ימי רונה והפרח בגני. ואני חייב לומר שזה לא היה טוב להיזכר בימים האלה כי אחינועם ניני עושה לי מרבית הזמן קבס רגב-הוד סטייל.

בחבח

New member
זמר פופולרי עם הרבה ג'ל ושיר מעיק

אם תיצפי בערוץ 24, הוא עושה שם סיבוב אחת לשעה עם שיר ממש מעיק שמילות הפזמון שלו הן : התינשאי לי אהובה, התהיי לי לאשה. הקליפ מצולם בבניין פיבקו הרמת-גני ויש שם איזו פרחולינה שמסתובבת בביקיני בעוד הוא סוחר בבורסה עם מסך פלזמה. אני מראש מזהיר שהמראות קשים והשיר עוד יותר.

קפת

New member
מי שרואה ערוץ 24

כנראה שמגיע לו. אני, בניגוד לשמועות המוגזמות, כנראה טרם חטאתי מלוא הטנא, ולכן נבצר ממני לצפות בערוץ המעטיר. שלום בחבח. יש סיכוי לחידון נוסף?

בחבח

New member
למה. ערוץ חביב. שומר מסך נפלא

זה כל הזמן רץ ברקע. עדיף על גלגל"צ והתחנות המקומיות. הנה עכשיו יש את ירדנה ארזי שאת כל כך אוהבת שרה יחד עם אבי פרץ שאני יודע שיש לך פינה רכה אליו בליבך. לגבי חידון, אני מנסה לתזמן אותם. יש תמיד משהו בסטוק. יש לי לדוגמא תמונה של ג'ון וויין צעיר וחינני ולא דומה לעצמו בשיט (האמת שאין לי. זה רק בשביל ההמחשה).

קפת

New member
הכל שקרים

אין שום דבר רך בלב שלי. הלב שלי יותר קוצני מקישקשתא. ואם היתה פעם מישהי שהערצתי - זו נירה רבינוביץ. וגם ג'ואן מסחרצבאי.

בחבח

New member
תני לי לנסח את עצמי מחדש

יש פינה קרה בליבך לאבי פרץ. יותר טוב ככה ?

אנחנו לא נפגשנו בזמן מתאים

נירה הייתה חברה מאוד טובה של אמא שלי, וכאות הוקרה, היא ארגנה לי את יומולדת שלוש.

אכן תמונות קשות

מאידך, אם הבחור מסוגל לממן לעצמו כמויות כה משמעותיות של ג'ל, אולי הוא באמת קליבר בורסאי. כל זה עדיין לא עונה על השאלות הבאות: מדוע האהובה מחככת את הישבן שלה במפשעה שלו, הייתכן שעלתה שם פריחה כתוצאה מישיבה ממושכת בחוטיני על כסא נוח מעוצב לאורכו של משחק ששבש ארוך במיוחד במרפסת? האם רגב הוד הוא בנו של אילן פיבקו? מדוע בנה א. פיבקו בית מגורים בצורה של זרג המזדקר מאדמת רמת גן? כשרגב שר "ולנצח אשאר לצידך" - האם זה אומר שהוא ירפה סופסוף מאחוריה של הגברת ויעבור לצידה הימני או השמאלי לעד? ובעיקר - בופה או הגשה לשולחן?

בחבח

New member
זה מאוד פשוט

מדוע האהובה מחכת את הישבן שלה במפשעה שלו ? זה כנראה באמת מהשש-בש. שמתי לב שהחשיך שם מהר מדי. כנראה הם שיחקו איזה שש-שבע שעות כשהיא בחוטיני. מסכנה. רגב הוד הוא פרי אהבת האסורה של אילן פיבקו ויונה עטרי. זאת עובדה ידועה. פיבקו בנה כזה בית כי ראש עיריית רמת גן, צבי בר, ביקש ממנו לבנות בית שיסמל את מה שעושים בשעות הערב באזור גורדי-השחקים הרמת-גני (הידוע בכינוי "הבורסה") - המנוף האמיתי לתנופה הכלכלית הרמת-גנית. לצידך לא בהכרח אומר מימין או משמאל. זה יכול גם לומר מקדימה ומאחורה. אם הוא היה אומר על-ידך זה כבר משהו אחר. בופה ו-הגשה לשולחן. למה צריך לבחור כשאפשר להנות מהטוב משני העולמות.

למעלה