פוסט-נופיטאלים

בחבח

New member
ברור. זה מאוד פשוט

סגיב אוהב לשיר שירי "אל תעזבי אותי" לבחורות נאוות מחבר-העמים בעוד הוא אורב להן במעלית וברחוב. רגב הוד הוא קיאה דביקה.

קפת

New member
זה היה ניתוח מעמיק ומלא השראה

עצם זה שאתם יודעים על הקיום של הרגב והסגיב האלה מעורר בי התפעמות רבה ביותר.

אחותשלו,

לך לפחות יש תירוץ טוב. אני אחפש תמונות של שני הכוכבים, אין לי מושג איפה. אולי בחבח יעזור.

ובכן -

מצ"ב התמונות של רגב הוד, האיש והג'ל ושל סגיב בס'מך כהן. היות שהתמונה של סגיב בס'מך כהן מטושטשת החליטותי לפצות אותך, נחמה, במילים של אחד משיריו. בבקשה: "בואי נסיכה" (אומללה-לה) לחן, מילים ושירה: סגיב כהן בואי בואי נסיכה, ארמון נבנה, חבל על השיחה הוא מצייר בובה יפה,והוא על סוס לבן עם חליפה. בעזרת שלט רחוק, היא פה, היא שם מי שצוחקת או בוכה והוא כל כך מקסים אז למה לא תהיי לו לכלה... פזמון:להלהלהלהלהלהלהלהלהלהלה היא לא , היא לא,היא יש לה ראש, אך היא איבדה עליו כל בעלות והוא אדיוט עם תעודות, אז לך תבין על מה ההתרגשות. הוא אזרח, והוא החוק,אם פה ושם היא מזייפת או מוחה אז הוא כל כך מקסים שהוא מגזים,ואת בוכה... פזמון:להלהלהלהלהלהלהללהלה

yahavike

New member
אני מתנגדת בכל תוקף!!!

בחבח אתה מעליל עלילות ומוציא דיבה כאילו יש בידך שק שלם של דיבה מיותרת!! הממ. בכל אופן, אני הייתי בחתונה הרלוונטית! אני לא נשואה! ומאחר וזה ההפך מהיפות הנשואות שציינת... אני מחברת 1+1 יוצא לי 2 וחצי, ומבינה שמשהו רקוב בממלכת דנמרק. האם אתה רומז שאני... איך לומר... מכוערת?! ובין שלל הנשואות היפות אני רק... בקבוק גראפה מעלה אבק? נעלבתי עד עמקי נשמתי. בחבח... חשבתי שיש ביננו משהו מיוחד. יהב.

יא, יהב!

לא, סתם הלב שלי עלה על גדותיו, מתרגש ורוטט מנוסטלגיה. אין מה לראות. מובו אלונג. יאללה, זוזו כבר!

בחבח

New member
את מצד החתן. זה לא נחשב

חוץ מזה, יש בינינו משהו מיוחד. קשר משפחתי עמוק שלא תלוי לא בי ולא בך ולא בח.

בחבח

New member
את מצד החתן. זה לא נחשב

חוץ מזה, יש בינינו משהו מיוחד. קשר משפחתי עמוק שלא תלוי לא בי ולא בך ולא בח.

yahavike

New member
קשר משפחתי עמוק?

עכשיו הפכת את כל העניין לחולני. ואני בכלל לא מצד החתן! זה צד שלישי כזה של כל אותם חבר'ה ספציפיים... חברים משותפים של החתן והכלה ביחד.

בחבח

New member
בינינו, תשאלי את עצמך

איך קוראים לכלה עוד פעם ? גם חברים משותפים מתחלקים לחברים משותפים שהחתן הביא עימו וחברים משותפים שהכלה הביאה עימה (ולהם קוראים חברות יפות ובעליהן). חוץ מזה, לגבי משפחה, אל תאשימי אותי. אני לא אשם. אני מכחיש כל קשר.

yahavike

New member
אני יודעת איך קוראים לכלה!!

ואתה עדיין מצליח להתחמק מלתת לי מחמאה!! תגיד כבר שאני יפה ראבק.

בחבח

New member
את יפה. מתי אמרתי אחרת ?

אחרת לא הייתי מחזיק תמונות שלך מתחבקת עם כל מיני דראגקווינז ובמדים ובכל מיני ואריאציות פוטושופ על המחשב שלי (או שזאת את שמציפה לי את המייל ואני רק מנומס. גם אפשרות). זה שהחברות של הכלה יפות לא אומר שאת לא יפה. זה רק אומר שהן נשואות. את חוץ מזה, כל פעם שמזכירים לידך את המילה חתונה, את מתייחסת לזה כאילו זה משהו שקשור לפאזה אחרת שתקרה בעוד המון המון שנים ובמקום רחוק רחוק מכאן, כך שאין מה לדבר על מיסוד קשר מלבד האינטראקציה התמימה שקיימת בינינו וזהה לזאת שבין מלכת הלבבות לעליזה.

יצאת צואה חושלוקי

תן לה מחמאה. היא הילדה הכי יפה במסחה והסביבה. מה אתה נותן לה להתפרמשטק ככה? פרט לכך שאין ביניכם שום קשר משפחתי כבר שנים. אולי באמת תעשו אחד?

תרשום תרשום, רושם רושם...

למיטב הבנתי, הבתולתא התמה היא בכלל שומרת מצוות ולפיכך גם החברות שלה בטח כאלה. פרט לכך, בחבח, אם היית אומר שהן עצמן סקסיות, הייתי אומרת ניחא, אבל רוקדות סקסי? זה אפילו אני יכולה לנדנד את הירכיים. כשאמא שלי הלכה לבקש רשות מאמא של שלמה, פעם לפני הרבה שנים, התנאי היה שאכין לפחות 20 סוגי חצילים. במיונז, בטחינה, בנענע, בשום, בנענע ושום, בטחינה ושום, קלוי, אפוי, מטוגן, עם פלפלים, עם גזר, פרוס, בקוביות, פרוס מטוגן עם ביצה, פרוס מבושל עם עגבניות, בקוביות מבושל עם ביצה קשה, עם פרורי לחם מאתמול, בחתיכה אחת, במעיכה מסיבית, בגירוד על פומפיה עם טונה ועוד ועוד. אני הוספתי גם את אלה עם הקציצה באמצע והכרובית בצד. אם לא נתנו לך פחזניה עם כבד ורוטב ממרק פטריות עם פטרוזיליה למעלה, זה לא זה. ואגב, ההיא שלה הקדשת את הרשמים, בעלה שיחיה, הציע לרבי את הויזה. שלה. זה לא הצחיק את הרבי. אבל חודש אחר כך, הרבי נעצר ועשו עליו תוכנית שלמה של "עובדה" כי הוא גנב.

בחבח

New member
ברור שהיו פחזניות כבד עם מרק מעל

זאת חתונה יהודית, בס"ד. איך לא יהיו. אמנם לא היה את הקינקיות החרדית של עיצוב בחלמון (הייתי פעם במשהו כזה והצלקות עדיין שם) אבל איך לא יהיה זה ? זה הרבע-עוף-בורקס של העשור האחרון והבחירה של הדור החדש. אלה חוץ מזה נראו לי שומרות מצוות בתאוריה, חלקן. חוץ מזה, אני רגנתי על הנושא הזה בכללותו, לא רק על חתונה אחת אלא על תופעה גורפת.

קפת

New member
גורפת, מאוד גורפת

לא מבינה את כל הקונספט בלבן הזה. תעשייה מגוחכת שגורפת עשרות אם לא מאות אלפי שקלים. ויש איזה "קוד אתי" של חתונות, שאפחד כמעט לא מוכן לפרוץ. היום המאושר בחיים, עלק. אחד מכל 3 זוגות מתגרש בטווח של 8 שנים (סטטיסטיקה), אבל כשמתכננים חתונה, גם אחרון הכלכלנים מאבד את הרציונל בילט-אין שלו. כששאלתי את בת דודתי, נערה רציונלית, תותחית, אפילו שהיא בלונדינית טבעית - למה בשם אלוהים היא עומדת לבזבז 80 אלף שקל (לא כולל שמלה, מכוערת, וחליפה לחתן) על טקס נטול אישיות וחסר ייחוד ומקוריות - היא אמרה שהיא רוצה "אירוע שיזכרו". לא היה לי נעים להגיד לה, שהיא היחידה שתזכור את האירוע שלה. אולי ההורים שלה גם. החתן שלה הינהן בעצב, וליחשש בשקט "אמרתי לך". חתול יופי, הבחור הזה. עוד לא התחתן, כבר יודע להיזהר. אולי הם יחלצו מהסטטיסטיקה המאיימת בזכותו. לא חשוב. עשתה באמת אירוע יפה. בחרה מקום מעוצב לעילא. רב שאקל טורבו-ספורט שגמר את כל הצרמוניה ב10 דקות, מתוכן 4 הוקדשו להפרחת בלונים לבנים לשמיים (הקטע המקורי והכי מרגש, לטעמי, בכל האירוע. רעיון של אחותו של החתן. כמה חבל שאנלא יכולה לנכס את ההברקה הזו למשפחת בוקובזה לדורותיה). וזהו. האוכל היה זוועה. המוסיקה מחורבנת, ואחרי חצי שעה התחפפתי משם, לאכול משהו טעים בבית. אתמול חברה אחרת מספרת לי על מכרה משותפת שעומדת להתחתן. הבחורה פוטרה לאחרונה מעבודתה. בנזוגה עצמאי בתחום השואו-ביז, ומתרוצץ בכל הארץ כדי להתפרנס בקושי. ועכשיו הם עומדים להוציא למעלה מ100 אלף שקלים, כי היא חלמה להתחתן בלבן. הבחור עצמו בכלל לא בעניין, אבל גם הוא יודע את מקומו (מסקנה: רק השורדים מתחתנים. רווקות, אם חשקה נפשכן בחיי נישואין, המפתח הוא למצוא גבר פרגמטי). לא טירוף? וואי, אם היו לי 100 אלף שקל לביזבוזים עכשיו, הייתי מוציאה אותם על קייטרינג מרגרינה, ושמלה מושכרת? בחיים לא. הייתי שולחת ברכות לכל בני משפחתי העניפה, מאחלת להם שילכו להזדיין, חוסכת מהם את הנסיעה, את הטירחה, ואת הצ'ק - ומתחפפת לסיבוב מסביב לעולם, ב80 חודש.

למעלה