פינת הגאון של אמא

אורora

New member
מהיום בבוקר

ב 7:30 היתה הפסקת חשמל והבית החשיך. הילדונת : איפה האור? אני : יש הפסקת חשמל הילדונת : יש חושך.....(חושבת) אני אגרש אותו. קמה על הרגליים ופוצחת בקולי קולות בשיר : "באנו חושך לגרש" בתוספת הרקיעות רגליים המסורתיות במקומות הנכונים.

אורora

New member
אחרי 3 דקות

עם אנחת רווחה גדולה של אמא שלה שממש ניכמנסה לחאדות לגורל חלב האם הקפוא במקפיא

הילה ד1

New member
היא ע-נ-ק-י-ת וגם משהו משלנו

הלבשתי אותו היום עם כובע וכפפות לגן. אז הסייעדת אומרת לו איך שאנחנו נכנסים לגן, יא XXXX איזה יפה אתה כמו בובה. ואז הוא עונה לה: "תשמעי XXX אני לא בובה - אני גבר
היא לא ידעה מה לעשות עם עצמה מרוב צחוק היא ממש התגלגלה ואני הייתי גאה מאוד בגבר שלי

lollla

New member
הגאון שלי מוכיח שהוא בן למורה לאנגל

אנגלית הוא לומד יפה יפה מדורה. לפני מספר ימים היה לי שיעור פרטי והבחור התעניין. אז הסברתי לו שאמא עכשו בעבודה - והעבודה הגיעה הביתה, ושאמא מורה - כמו המורה ב"דורה הולכת לבי"ס הבחור נראה מאושר ואז שאלתי כדי לעשות רושם על התלמיד
- איך אומרים מורה באנגלית - ולולי עונה בהבזק של שניה "teacher" ולולי - בוא ותגיד לנו מהן אותיות ה - ABC תוך שנייה הבחור פוצח בשיר ה-ABC במקצועיות שלא היתה מביישת תלמיד בכיתה ד' לאחר שנת למודים שלמה - ובחיי שלא החסיר אף לא אות אחת. אני חושבת שפרסומת טובה יותר מזו לא יכולתי לעשות לעצמי, למרות שאצלנו הסנדלר הולך יחף - כי הפסקנו את הדו-לשוניות בגיל מאד צעיר בשל המלצה מבחוץ. סתם רציתי להשוויץ

נוRית

New member
והגאונה שלי...

יש לה כסא פלסטיק קטן כזה, של ילדים, שהולך איתה לכל מקום בבית (ומשמש לא ככסא לשבת עליו, אלא כשרפרף לעמוד עליו ולהגיע לכל מקום
). היא עומדת עליו לידי כשאני מכינה ארוחת ערב, היא עומדת עליו כדי להגיד שלום לצ'ומפי כשהיא שוכבת בלול (וככה היא יכולה לראות אותה מלמעלה), היא עומדת עליו כדי להוריד צעצועים ששמתי גבוה (כדי שלא תוכל להגיע
) וכ"ו.... הערב שמתי לה קלטת שמע של 100 שירים ראשונים, והלכתי לעשות אמבטיה לצ'ומפי. פתאום אני שומעת את השיר "אמא יקרה לי" (שיר שקסם אוהבת במיוחד
) מנוגן בווליום גבוה. אני מסתכלת ורואה את הקסומה על הכסא ליד המערכת, מגבירה את הווליום. ורק כדי להבהיר, זו מערכת עם הרבה כפתורים, דומים וקרובים. אבל הגאונה שלי פשוט ראתה אותי כשאני מגבירה או מנמיכה את הווליום, וישר היא קלטה איפה הכפתור הנכון.... את הוידאו היא כבר מתפעלת מזמן לבדה, דרך השלט....

gezers

New member
כסא זה הכי, אחותי..

גם אצלנו זה עובד ככה, רק עם השרפרף של איקאה.. הוא הולך איתה לכל מקום. אז היום כשישבנו לאכול, היא הביאה את השרפרף הציבה אותו על הכסא הסמוך לשלה ליד השולחן, ערכה מנה נוספת בשביל דורה (הבובה התורנית...) והודיעה לי שככה דורה תוכל להגיע לאוכל ולהיות איתנו בארוחה.. ואח"כ באמבטיה היא "הורידה" דלי מלא מים על הרצפה, וכשנזפתי בה על כך היא אמרה : "אבל אמא למה את כועסת? אני עוזרת לך ושוטפת את הרצפה..."
ולא, אין צורך להזמין את קדמן.. אני עדיין לא דורשת ממנה לעשות ספונג'ה בבית באופן קבוע...

למעלה