פרסומות לירושלים - כנראה שברכבת

מצב
הנושא נעול.

קובי לו

New member

לירושלים כבר לא משתמשים במערכים עם הפרסומות. היום הייתי פעמיים בתחנת מלחה, בעת הפסקת הצהריים (15 דקות נסיעה לכל כוון מהמטה ככה שאפשר להגיע כשמגיעה רכבת וישר לחזור לעבודה) וכן הייתי באזור מלחה כשעה בסוף היום. בצהרים ראיתי מערך שחיכה ליציאה של 13:09 ואת המערך שהגיע ב-12:53. (הקדים בשתי דקות דרך אגב). בערב ראיתי את המערך שיצא ב-18:09 ואת המערך שהגיע ב-18:07 (אחור של 12 דקות, צ"ל 17:55) וכן את המערך שהגיע במקום ב-18:55 ב-19:08. כל 5 הרכבות הללו, שכולן היו 2 מערכים פר רכבת, כולן היו נטולות פרסומות, לחלוטין. נקוה מאוד שזה לא מקריות ולא חד פעמיות.

vitamin P

New member
גם אני מקווה../images/Emo45.gif

לירושלים כבר לא משתמשים במערכים עם הפרסומות. היום הייתי פעמיים בתחנת מלחה, בעת הפסקת הצהריים (15 דקות נסיעה לכל כוון מהמטה ככה שאפשר להגיע כשמגיעה רכבת וישר לחזור לעבודה) וכן הייתי באזור מלחה כשעה בסוף היום. בצהרים ראיתי מערך שחיכה ליציאה של 13:09 ואת המערך שהגיע ב-12:53. (הקדים בשתי דקות דרך אגב). בערב ראיתי את המערך שיצא ב-18:09 ואת המערך שהגיע ב-18:07 (אחור של 12 דקות, צ"ל 17:55) וכן את המערך שהגיע במקום ב-18:55 ב-19:08. כל 5 הרכבות הללו, שכולן היו 2 מערכים פר רכבת, כולן היו נטולות פרסומות, לחלוטין. נקוה מאוד שזה לא מקריות ולא חד פעמיות.
גם אני מקווה

euronitzan

New member
היום נצפתה גם רכבת לי-ם בעלת 3

היום נצפתה גם רכבת לי-ם בעלת 3
מערכים - 2 מהם עטופים.

זו הוראה חדשה ! אין יותר פרסומות

בקו הזה. המערכים המצופים לא עולים לכאן יותר ובצדק רב !

וברגע שתהיה רכבת מיוחדת לירושלים

בקו הזה. המערכים המצופים לא עולים לכאן יותר ובצדק רב !
כזו שמוזמנת במיוחד ע"י אירגונים וכדומה אצל רוברט, היא תהיה מורכבת מקטר G12 עם קרונות ישנים. זו השאיפה.

vitamin P

New member
למה השאיפה?? יש סיבה? או

כזו שמוזמנת במיוחד ע"י אירגונים וכדומה אצל רוברט, היא תהיה מורכבת מקטר G12 עם קרונות ישנים. זו השאיפה.
למה השאיפה?? יש סיבה? או
כי צריכים את הקרנועים לקווים אחרים...? לדעתי הרכבת צריכה לתת זיכיון לחברה אחרת שתפעיל את הקו לירושלים בשבתות במתכונת תיירותית עם פעילות כלשהי(אולי אפילו עצירה בבר גיורא)

ברכבות מיוחדות נותנים בדרך-כלל ציוד

למה השאיפה?? יש סיבה? או
כי צריכים את הקרנועים לקווים אחרים...? לדעתי הרכבת צריכה לתת זיכיון לחברה אחרת שתפעיל את הקו לירושלים בשבתות במתכונת תיירותית עם פעילות כלשהי(אולי אפילו עצירה בבר גיורא)
ישן כדי לא לגרוע ציוד חדש מרכבות סדירות. לגבי שבת: אני חושב בדיוק כמוך בשינוי קל: אפשר להפעיל רכבות סדירות גם בשבת לירושלים כי באזור מלחה אין חרדים וכך לא יפגעו בהם. לדעתי, הרכבת לירושלים בשבת תהיה עמוסה מאוד. אבל אנחנו לא יכולים להשפיע כי יש סטטוס-קוו קיים מאז 48.

vitamin P

New member
לדעתי בכלל צריך להפעיל בקוים החשובי

ישן כדי לא לגרוע ציוד חדש מרכבות סדירות. לגבי שבת: אני חושב בדיוק כמוך בשינוי קל: אפשר להפעיל רכבות סדירות גם בשבת לירושלים כי באזור מלחה אין חרדים וכך לא יפגעו בהם. לדעתי, הרכבת לירושלים בשבת תהיה עמוסה מאוד. אבל אנחנו לא יכולים להשפיע כי יש סטטוס-קוו קיים מאז 48.
לדעתי בכלל צריך להפעיל בקוים החשובי
החשובים רכבות בשבת, הפתרון הברור הוא לתת לחברות אחרות להפעיל את הקוים ביום שבת(יעשה קצת צרות בהתחלה אבל אפילו הרכבת תרוויח מזה)

vitamin P

New member
מה הסיכוי שזה יקרה בקרוב?

נכון מאוד.
חייבים להפעיל רכבות בשבת במתכונת מצומצת, את התחנות המרכזיות ובתדירות נמוכה יותר: עוד מעט אני חייל אם יתחשק לי לנסוע לאנשהו בשבת אני אצטרך ללכת ברגל

לצערך ולצערי, זה לא יקרה ידידי !

חייבים להפעיל רכבות בשבת במתכונת מצומצת, את התחנות המרכזיות ובתדירות נמוכה יותר: עוד מעט אני חייל אם יתחשק לי לנסוע לאנשהו בשבת אני אצטרך ללכת ברגל
לצערך ולצערי, זה לא יקרה ידידי !

mucool2

New member
דווקא היו דיבורים על זה

אני אופטימי......
אני לא מצפה לכך בשנים הקרובות, אבל בעתיד...
דווקא היו דיבורים על זה
במסגרת נסיונות לקבוע סטטוס-קוו חדש, או משהו כזה. ההחלטות היו פחות או יותר - איסור מלא על פתיחת חנויות בשבת (גם בקניונים מחוץ לעיר), פרט למקומות בילוי ו"פיצוציות", ותחבורה ציבורית במתכונת מצומצמת (כמובן שרק בשכונות שאין בהן אוכלוסיה דתית משמעותית). לדעתי זה יכול להיות ממש מוצלח, אבל במבנה הפוליטי בארץ זה לא יקרה.

נכון מאוד לצערינו.

דווקא היו דיבורים על זה
במסגרת נסיונות לקבוע סטטוס-קוו חדש, או משהו כזה. ההחלטות היו פחות או יותר - איסור מלא על פתיחת חנויות בשבת (גם בקניונים מחוץ לעיר), פרט למקומות בילוי ו"פיצוציות", ותחבורה ציבורית במתכונת מצומצמת (כמובן שרק בשכונות שאין בהן אוכלוסיה דתית משמעותית). לדעתי זה יכול להיות ממש מוצלח, אבל במבנה הפוליטי בארץ זה לא יקרה.
נכון מאוד לצערינו.

vitamin P

New member
אחרי שסוף סוף יחליטו מה גבולות

דווקא היו דיבורים על זה
אחרי שסוף סוף יחליטו מה גבולות
המדינה הזאת אולי יתחילו לפתור את העניינים החברתיים

mucool2

New member
קשה לי להאמין שחיילים יוכלו לנסוע

חינם ברכבת בשבת (כמו שאין הנחה לחיילים בנסיעה לאילת חוץ מאלה שמשרתים שם).

OMER G17

New member
באמת אין סיבה שתהיה נסיעה חינם

חינם ברכבת בשבת (כמו שאין הנחה לחיילים בנסיעה לאילת חוץ מאלה שמשרתים שם).
באמת אין סיבה שתהיה נסיעה חינם
לחיילים בשבת....למרות שאם (הלוואי!) תהיה תח"צ בשבת אז בטח יהיה קשה לעשות את ההפרדה...אגב אם כל התמיכה לא חבל על כל העובדים שייצטרכו לעבוד בסופ"ש?

מצב
הנושא נעול.
למעלה