קובי הוא של כול העולם

קטרפי

New member
קובי הוא של כול העולם ../images/Emo110.gif

יכול להיות שהשיר קובי מדבר בעצם על אלוהים
(הקשבתי למילים ופתאום זה נישמע לי נורא מתאים
)

clyps

New member
ייתכן!../images/Emo13.gif זו תאוריה נהדרת ../images/Emo6.gif

"אבל אחד לא באמת מכיר אותו.. אבל קובי הוא של כל העולם.." וואלה.. נישמע הגיוני..

Mother Lucifer

New member
חשבתי שזה היה ברור מההתחלה

שזה שיר על אלוהים שקוראים לו קובי :s. אוחחח תהרגו אוות וזהו! או שתתנו לי לראות את הסרט של פיפטי סנט בלופ אינסופי. אני כבר אמות לבד.

וואלה?הייתי בטוחה שזה חבר שלה../images/Emo85.gif

כמו שיש "איתי" של קרן פלס, "יונתן שפירא" של איה כורם ואחרים.. ניראה לי הכי סביר. גם בת דודתי היקרה טוענת כך.

Fuhrer

New member
אוייויאיואיואיוא

אתמול שמעתי את יונתן שפירא שנסעתי באוטו זה היה ברדיו |"ויונתן שפירא שאמא לא הכירה"| אז השיר והמילים משום מה מזכירות לי פרסומת לחומר ניקוי מרצפות. לא יודע , זה עושה לי חשק לקנות חומר לניקוי מרצפות ולשפוך אותו באולם כדורסל ענקי ריק מאדם.חחחחחח ואמממ קובי תמיד הזכיר לי את קובי מהפיג'מות ( סדרה נחמדה שוו עליכם ) .... לא יודע למה גם פה ... אולי בגלל ש"אף אחד לא באמת מכיר אותו ( 1,092,000 פיצולי אישיות ) אבל קובי הוא של כל העולם ? :S אבל עכשיו זה נשמע טיפשי והקונספירציה ( יש מצב שלא הכנסתי את המילה הנכונה במשפט הנכון אבל זו מילה נחמדה למדי. ) שלכם על כך שקובי הוא אלוהים נקראת נחמד מאוד ... אגב קובי זה לא שם הדיסק של הדורבנים ?

יונתן שפירא - חומר ניקוי??../images/Emo85.gif

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
. רק שתדע, שזה השיר הכי טוב שיש לאיה כורם באלבום..והיא גם מבצעת אותו הכי יפה בהופעות.. שיר קליל וחמוד.

limors2

Active member
הוא המועדף עלי מבין המסונגלים../images/Emo54.gif

שלה. אהבתי את כולם, אולי אקנה כבר תדיסק

יש לה קול מתוק! כדי לך!!../images/Emo85.gif

אני ועוד כמה חברות הלכנו להופעת בכורה שלה [זה יצא בל"ג בעומר..] וכשהיא שרה יונתן שפירא היא הסתכלה עליי כל השיר
. זה היה הזוי
. אבל היא גם נחמדה בתור בנאדם. כשפגשנו אותה אח"כ, היא חיקתה לנו את מאיה בוסקילה
. חביבה
.

limors2

Active member
נראלי שאקנה../images/Emo54.gif

ברגע שהאשראי שלי יעבוד שוב

קטרפי

New member
../images/Emo5.gif../images/Emo5.gif../images/Emo110.gif

איזה כורם היא כול כך בעע. ופעם מישהי בעבודה שלי (שבדרך כלל אוהבת מוזיקה טובה, אז ציפיתי ממנה ליותר) אמרה לי שיונתן שפירא זה שיר גאוני, ועד אז לא שמעתי אותו בכלל. אז שמעתי והיא אמרה לי להקשיב למילים, והוא היה שיר כול כך מטומטם!
ניראה לי שהיא אהבה אותו רק כי לבן שלה קוראים יונתן. אהה כן, אבל את בעצם אוהבת את מירי מסיקה, אז מתאים לך

סליחה אל תשווה את מירי לאיה..../images/Emo85.gif

איה אולי באמת סתמית וכל מה שאמרת, אבל אתה לא יכול להגיד את זה על מירי.

limors2

Active member
../images/Emo45.gifמירי גדולה. הרבה יותר.../images/Emo54.gif

מהחיים! הרבה יותר! בלה בלה בלה בלהההההההההההההה

קטרפי

New member
מירי זונה הרבה יותר ../images/Emo110.gif

ובהחלט לא ראוייה שישירו עליה שיר של דפנה

באמת מה קשור?../images/Emo85.gif

טוב. אני מבינה שאולי אתה [קטרפני] לא ממש אוהב את המוזיקה שמירי שרה.. אבל מה הקשר לזונה?
למה צריך לרדת לרמה כזאת? כל אחד והדעה שלו. סתם אנרגיות מיותרות. אני לא מתכוונת אפילו לרדת לרמה הזאת, כי זה ממש שפל. אבל בכל מקרה, אתה יודע שאני אישית אוהבת את המוסיקה שלה, אני ועוד כמה אנשים מהפורום [לפחות לימור..] אז למה זה היה?? לילה טוב

למעלה