קניית עצים

אייבורי

New member
קניית עצים

חשבתי שיהיה נחמד אם נחלוק מידע היכן קונים עץ. עד היום הזדמן לי לקנות עץ במסנרה ליד חדרה (אקליפטוס) ובמסנרה שיש לה מחסן בפ"ת (עץ פקאן)

yulevi

New member
קראת מחשבה?

כרגע נכנסתי הביתה במחשבה דומה,הייתי הבוקר עם אחד החברים במי השרון אזה"ת סגולה פתח תקוה ,החבר קנה במקום אלון פראי.מי השרון מועדף עלי לצורך קניית עצים אקזוטיים,ועוד מחסן עצים שאני קונה אצלם זה מטר סנטר בטירה.באזור המרכז יש את גרוס בפתח תקוה,אלה מחסנים שאני מכיר בתמונה אולם במי השרון וזה צולם הבוקר

אייבורי

New member
מי השרון

שם קניתי את הפקאן (הכנתי ממנו נדנדה לגינה) מקום נהדר, שירות נפלא (מחירים קצת יקרים) מטר בטירה מוכר רק עץ אורן (דר"א המחירים בעץ ועיצה באותה רמת מחיר ולדעתי טובים יותר) איפה אפשר לקנות עץ טבעי (לא רק אורן) ?

milch

New member
עץ טבעי

יש אצל שחר עמאשה על הכביש הראשי בין עוספיה לדלית-אל-כרמל, בקצה עוספיה הקרוב לדליה.

yulevi

New member
מומלץ ביותר לדעתי../images/Emo91.gif

ולפחות שווה ביקור כדי לראות תצוגה מפוארת של מוצרי עץ טבעי,תודה אלכס שכחתי משחר ,כל פעם שאני באזור אני חייב לבקר אות זה לא עוד מחסן עצים אלה מנסרה שמנסרת במקום ופורסת עצים שלמים,לא פעם נסעתי אליו כדי לקנות עצים מיוחדים לחריטה

milch

New member
לפחות שווה ביקור

כל פעם שתבוא לשחר, אני אהיה 1.5 ק"מ ממנו לכיוון חיפה באותו צד (ליד ת.דלק של פז) יש שלט "אדמה אומנויות" 04-8392323 כוונתי שתגיע גם אלי כמובן

yulevi

New member
אלכס אני אגיע

ואם יהיה עניין לחברים אז אודיע לך ונפגש אצל שחר,

אייבורי

New member
../images/Emo45.gif

יש לי בבית שידה ושולחן עץ שבנה שחר. יצירות אומנות ממש.

miromiro

New member
מילץ' אפשר להגיע למקום

ולצאת עם פלטה טבעית (+רגליים) לשולחן סלוני בינוני(סדר גודל של 80X 70)? תודה

yulevi

New member
יש להם

פרוסות של עץ בגדלים שונים לצורך זה, ולפעמים ניתן למצוא ענפים שעברו עיבוד וקילוך שניתן ליצור מהם רגליים מי השרון

milch

New member
לא יודע

תצטרך לברר אצלו. לצערי יש מידור על הטלפון שלו. ביום ראשון אהיה בעבודה, יש לי כרטיס ביקור עם כתובת אתר האינטרנט שלו ואעלה אותו כאן.

miromiro

New member
תודה לשניכם, ראיתי את מה שיש לאתר להציע

אנו מחפש פרוסה בחיתוך אלכסוני. אתקשר לברר אם יש להם.

yulevi

New member
מירו שווה לבקר בשורשים

אותם אם אתה באזור ,אתה פשוט יכול למצוא במקום משהו שנראה לך,ושחר ינסר לך איך שאתה רוצה ועם קצת סבלנות גם יקציעו לך,אם יהיה עניין מיידי לחברים אתאם איתו ביקור בקרוב,כדי שעוד חברים יחשפו למקום

yulevi

New member
אומנם אני לא שחר

ואין לי את הציוד של שחר ,אבל בכל זאת בניתי כמה שולחנות מפרוסות טבעיות, שולחן האזדרכת מ 2 פוסות אזדרכת שניסרתי והדבקתי אותן שולחן הפיקוס הפלטה היא מענף פיקוס בן כ 100 שנה קוטר כ 80 סמ והרגליים מקבץ מחובר של ענפים צעירים של אותו עץ

yulevi

New member
עוד פיקוס

עוד שולחן מהפיקוס המפורס,הפעם הרגליים היו באדיבות אליקו שהביא לי קורה ממשטח בוק,ענף הבוק נוסר כנראה לאורכו ל 4 קורות ונשארה הקליפה החיצונית

yulevi

New member
מכנף נאה

שולחן שנבנה במיוחד לבת זוגו של הבן,פרוסת מכנף נאה בקוטר 50 סמ

למעלה