קצת מאגיה שחורה

גל סופר

New member
מספיק עם השטויות

יש גבול לזלזול באינטיליגנציה של הקורא. לא הבאת את "טענת הקבלה", הבאת את בדיות ליבך.

בליעל

New member
בעיות בכתיבת התירוץ

"מאגיה שחורה לפחות לפי הקבלה היא לא כישוף." אתה טענת שהמקור הוא "מאגיה שחורה קבלית". זה מביך שהתירוצים שלך סותרים את מה שכתבת. "א)כדי להוכיח קבלה זה רק מהתורה." כל מי שיש לו טיפה התמצאות בתחום מבין שזאת שטות מצוצה מהאצבע. גם לאמר 'זה לקוח מהפירוש של הרמ"ק לזוהר' יכול לשמש כהוכחה שזה קבלה. "ב)אני לא בעניין של להוכיח דברים פה" ברור שאתה מעדיף לא להוכיח כלום. הטענה שהחוט המשולש מגיע מהברית בין הבתרים היא פרשנות שלך. "ועוד הפעם אם תתבקש להוכיח קבלה אמיתית אי פעם תצטרך להוכיח הכל מהתורה ורק מהתורה ." אני לא חייב לשחק לפי החוקים שמצצת מהאצבע. "לגבי דיונים בעניינים שונים אתה ראשי להביא מה שבא לך , וזה לגיטימי , רק אל תפסול את האחר ודעתו" אני לא פוסל את דעתך. אני פוסל את הטענה שלך. "בתחום הקבלה יש כל כך הרבה גישות ומסורות" ולא הצלחת להביא ולו אחת שתספק תמיכה לטענה שלך, ודי לחכימא.

עוד קצת שחור

לוקחים כבד של עז שחורה , מורחים אותה בדם גדי עם אזוב ומוסיפים מקל מעץ ארז , שורפים את הכבד המשוח בדם על זרדים מעצי שיטה , אוספים את העפר ומכניסים לכד מים , לתוך הכד מכניסים חתיכת שרף ,ונותנים לזה לשרות עם האזוב ומקל העץ ארז למשך לילה . משמש לטהרה הפוכה והכנסת כוחות שחור לאלמנט המטהר . טהרה מהצד ההפוך . דוד

טלי699

New member
יש לי שאלה?כמה זמן לוקח כישוף מחזור תודעה

שגבר יחזור אליי???

Widsith

New member
אתה כ''כ מגוחך

נשמע כמו ילד בן 15 שנכנס עמוק לסצינת המטאל. אתה לא יודע מאגיה, לא תגע מאגיה, אתה סתם אומר שטויות ודברים שאתה ממציא. אמונות תפלות קוראים למה שכתבת כאן, בנוסף להתעללות בבעלי חיים. צא ולמד.

נשמע מה?!

טוב זאת דעתך , עד כמה שאני מכיר במאגיה שחורה יש הרבה פולחנים של הקרבת חיות ואפילו בני אדם . אז מה נהיינו עניני טעם , לא מוסרי הא? מה לעשות יש את הדברים הללו במאגיה שחורה . ואגב יצאתי ולמדתי וגם נכנסתי פנימה חזרה . דוד

Widsith

New member
חחח

אתה כולה גירדת מעט את פני השטח חמוד. זה שקראת את מפתח שלמה או את הגרימואריום וורום לא אומר כלום, שלא לדבר שהשטויות שכתבת כאן זה איך שהכנסייה תיארה מאגיה, לא איך שהיא הייתה באמת. אתה מגוחך.

הסבר קבלי מאגי

אז בוא נסביר את העניין המאגי פה , למען הדורות הבאים . מעגל ממלח גס , המלח מסמל את השתלשלות המוח האלוקי ביש (ברית מלח) גס כי צריך לנטרל השפעות עם התודעה האלוקית שבמלח באופן של: התגברות הסובב(ר"ת ג.ס). קטורת שחורה להעלות במעלות הרוח ההפוכה תוך שמירה על האור הפנימי , והעשן השחור , במעלה עשן כלשהוא , יוצר את הנתיב מהפנימי לחיצוני בו העשן מטייל בגבולות ההשראה הפנימית עם האד מה של האדמה .(אד מה - האד שעלה להשקות את הגן לעומת המקיף עם שינויי המודעות -מה ). דהיינו היכן גבולות האנוש בפריסתו , ושם נוגע העשן , (שמשם כאלה שמבינים יכולים לחזות או לפרש דברים בעשן). והעשן כ-שחור הוא למען חיזוק המוטיב של הרוח ההפוכה ומשם החושך והטומאה . נר שחור עם פחם , להעלות במעלות הרוח ההפוכה עם נתבך פנימי ,+הכנסת של מאורי אש להיבט המשפיע . וכך ליכוד מאורות האש ברוח ההפוכה ונתינת דינמיקה לרוח ההפוכה -היבט ההשפעה . 3 שערות מזנב חתול שחור, (רצוי מהחוליה ה-5 או ה-4 של הזנב) כאשר זנב החתול מציין את איזון החיות בכלי של החתול דהיינו היכן אורות המרחב של החתול בניגוד להביטו המשתלשל .שלוש כנגד החוט מהרה לא ינתק או התממשות ההשתלשלות . שערות כנגד שערי העתיד השחורים דהיינו בעלי מהות של רוח הפוכה וחושך . דהיינו רותמים כאן מרחב בעל שערי עתיד שחורים . יין לשם האורות היורדים והעולים שביין עד לנשמה הפנימית ולרמות אורות גבוהים יותר . דהיינו רתימת הכוח של האור היורד ועולה , והעצמת ההשפעה של כול החיבור אל ההפוך והחושך . ציפורן כדי לחבר את מאור הצדיק או המשכות האור הפנימיות כפריסה פנימית ובכך נתינת טווח של היבטים אלו בפנימיות שלנו . דהיינו אנו מקבלים חיבור לפנימיות האדם המוארת ל-היבטי חושך ורוח הפוכה . נוצה שחורה של עורב , דהיינו התהליך הקיומי של הארת הצדיק הפנימי מלווה ברוח הפוכה (כאילו מלבוש שחור לפנימי) ועורב -למען ניצול אופני העורב לפני שוך מי המבול , או לרתום את מוטיבים לפני ייצוב מציאות העולם . והמסלולים הראשתיים של זה . לעשות על אדמה שחורה , כדי לתת ייצוב וקרקע פוריה לרוח ההפוכה והחושך לתפוס מקום עוצמתי בנו ובמקום . ודם - טוב פה אני כבר לא יפרט . רק להראות את הרקע העשיר של ידע אמיתי ולא מומצא . ואם אני לא טועה זה הפירוט הראשון מאז ייסוד הפורום , הצצתי בארכיון כידוע . דוד

וזאת רמת פירוט נמוכה

יש עוד 23 רמות , שזה כבר נוגש במטאפיזיקה טהורה , אבל זה פשוט לא יאמר לאף אחד שום דבר , זה יהיה כמו סינית . צריך בקיאות ומומחיות לנושאים הללו , אנו מתחילים את הדיון מרמה מסויימת עם גבולותיה . דוד

בליעל

New member
"רצוי מהחוליה ה-5 או ה-4 של הזנב" פחחח....

"התגברות הסובב (ר"ת ג.ס)" אוויר ! אוויר ! זאת לא קבלה, זה מופע סטנדאפ.

בליעל

New member
אני מודיע לך

הבנתי שאתה סוג האנשים שנאמר עליהם איסתרא בלגינא קיש קיש קריא.

אני מודיע לך

ציטוטי חרטא ברטא לא ישנה מצב קיומי . כמו רס"ר בצבא שלמד משפט חדש (ויסלחו לי הרסרים) ביינתיים אין לך מה לתרום לדיון , או לשאול שאלות בנושא , ורק הערת מקורות שגיאות תחביר וכתיב , כמו כל בליעל שמנסה לבטל אחר . דוד

בליעל

New member
הנקודה שגם לך אין מה לתרום לדיון

ולכן אין לך תשובות לשאלות שלי, ולא יצא שום דבר מלנהל איתך דיון.

למעלה