קצת עבודות חדשות

וואאוו...........

כבר אמרתי שאני אוהבת את העבודות שלך? אם כן אז אני אומרת שוב אם לא אז אני אומרת עכשיו אני ממש אוהבת את העבודות שלך......

forestdevil

New member
../images/Emo2.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo2.gif מדהים! אם לא תתחילי

להרגע... גם אותך נצבע באדום!!!! מהממים! הכי יפים שראיתי.

אוסיש

New member
איזה עושר. מקסימים!!!

מצטרפת לאוהבי העבודות שלך. לא הבנתי את עניין החרוזים החלולים. האמצעי מחרוזי התכלת היה שקוף על בסיס. איך זה חלול?

oritt3

New member
מיכל כל הכבוד!!

עושר של סגנונות! אוהבת את התאמת הצבעים ואת ההרמוניה של אוסף החרוזים בשרשרת. יש בעבודה שלך ובבחירת הצבעים מעין רוגע שכזה:) כולם מביאים עבודות אז גם אני לכבוד התחלת הפורום שלנו את העבודה "בראשית" שעשיתי:גם לנו יש פה בראשית שלנו
תמשיכו ליצור ולשלוח תמונות אני ממש נהנית כל פעם שאני נכנסת לפורום.

oritt3

New member
טיפאני אמנון.

אני יוצרת רק בשיטת טיפאני. העופרת רק לחיזוק המסגרת. שילבתי יציקות זכוכית בתוך הויטראז (השמש ,הירח ,הים ,הראשים של אדם וחווה) אנסה לשלוח תקריב של איזור השמש שאולי יהייה אפשר לראות יותר פרטים.

oritt3

New member
רגע אמנוןןןןן??????

איך הצלחת לראות בלי משקפיים? או שכבר מצאת אותם?
לילה טוב

mikirosen

New member
קליפ און

איפה אפשר לקנות קליפ און לאש? האם הם אוניברסלים ומתאימים לכל מסגרת?

אמנון אלבז

New member
מנהל
קליפ און

לאחרונה איתן ניסה לרכוש קליפ און למסגרת אליפסית, רשות הדיבור לאיתן, יבואן עם מבחר גדול של כל סוגי המשקפיים --- האדון הנכבד אלכס ארבל מעין הוד. מחירים סבירים בהחלט, הנחות לאנשי הפורום .

אמנון אלבז

New member
מנהל
טעות נפוצה

לחשוב שטיפני לא השתמש בעופרת. היחודיות של טיפני היתה שימוש בדמויות בתוך ויטרזים שלא למטות דת. טיפני יצר את הזכוכית האומנותית לעצמו וממנה גזר את הדוגמה . השימוש בעופרת או בדיל היה לפי הצרכים .

oritt3

New member
מעניין אמנון..

אתה בטוח שהייחוד של טיפאני הייתה בשימוש בדמויות בעבודות ולא בהכנסת הנחושת והבדיל במקום העופרת??? מול העיניים יש לי את כל המנורות והאהילים שעשה ? אני חייבת לקרוא יותר עליו ולחפש באינטרנט וולראות באמת עבודות שלו עם דמויות אנושיות..

למעלה