קשה לפתוח את הבוקר

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
בשני נרצחים בפיגוע ירי בכניסה לירושלים ;-(.

תאמת הבוקר חיכתי לחדשות משמחות מעט.

אבי בן 1231

Well-known member
הוא כן. משפחתו ואוהביו לצערנו לא.
אבל... באמת יש צורך לרקוד על הדם בשביל לנסות להשיג נקודות באג'נדה? אי-אפשר להמתין לפחות עד ללאחר ההלוויות?
למה אתה תמיד תוקף??
אף אחד לא רוקד על הדם, סתם שמחים, מאיפה אתה ממציא את השקרים.
הוא זכה לחסדי שמיים היכן היה אותו שם שמעמיסים עליו כל כך הרבה עבודה.
מעניין שאחרי כל טבח מברכים את השם המוזר הזה שמגן על עם ישראל.
אם יש לך קשר ישיר איתו אנא בקש ממנו שיתפטר מהשמירה לפני שנפטר אותו אנחנו.

Harrington

Well-known member
מנהל
למה אתה תמיד תוקף??
בוא נחליט שאתה מחליט מה וכיצד אתה כותב ואני אחליט זאת לגבי עצמי? תודה מראש :).
אף אחד לא רוקד על הדם
אוקיי. אני, כפי שניתן להבין מתגובתי למעלה, סבור אחרת. הצטרפותך לחגיגה לא משנה את דעתי (רק מגבירה את הפתטיות שלך במנהגך לדחוף את עצמך כקורבן לכל דיון, אבל זה כבר שיקול שלך). רק מגבירה את תחושת הגועל מהריקודים האלה עוד בטרם היהודי נקבר.

בכל מקרה כפי שכתבתי למעלה לחברך לריקוד, תחושת הקבס שעולה בי מההתנהלות הזאת לא שווה את המשך הקריאה/תגובה בתת-השרשור הזה, כך שתצטרכו להמשיך עם הדחקות ביניכם.

מיצינו.

אבי בן 1231

Well-known member
בוא נחליט שאתה מחליט מה וכיצד אתה כותב ואני אחליט זאת לגבי עצמי? תודה מראש :).

אוקיי. אני, כפי שניתן להבין מתגובתי למעלה, סבור אחרת. הצטרפותך לחגיגה לא משנה את דעתי (רק מגבירה את הפתטיות שלך במנהגך לדחוף את עצמך כקורבן לכל דיון, אבל זה כבר שיקול שלך). רק מגבירה את תחושת הגועל מהריקודים האלה עוד בטרם היהודי נקבר.

בכל מקרה כפי שכתבתי למעלה לחברך לריקוד, תחושת הקבס שעולה בי מההתנהלות הזאת לא שווה את המשך הקריאה/תגובה בתת-השרשור הזה, כך שתצטרכו להמשיך עם הדחקות ביניכם.

מיצינו.
עדיין מיצי לא הגיעה, אתה הוא זה שחוגג על הדם!!!!!!!!!!!!!
מיצי|מיצי||מיצי||מיצי| עכשיו בואי, מיצינו!!!

דיברגנט חדש

Well-known member
הוא כן. משפחתו ואוהביו לצערנו לא.
אבל... באמת יש צורך לרקוד על הדם בשביל לנסות להשיג נקודות באג'נדה? אי-אפשר להמתין לפחות עד ללאחר ההלוויות?
על ראש הגנב בוער הכובע?

למען הסר ספק, אני שמתי 3 נרות זיכרון על כל אחד מהנרצחים ואתה לקחת את זה לנקודה הרגישה שלך כשחשבת שמתחתי ביקורת על היצור הדימיוני שאתה מאמין בו.

Harrington

Well-known member
מנהל
על ראש הגנב בוער הכובע?

למען הסר ספק, אני שמתי 3 נרות זיכרון על כל אחד מהנרצחים ואתה לקחת את זה לנקודה הרגישה שלך כשחשבת שמתחתי ביקורת על היצור הדימיוני שאתה מאמין בו.
אשריך על נרות הזכרון. איך זה קשור לנושא? לאלוקים הפתרונים. לגבי שאלתך הראשונה, גם היא קשורה לדברי כשלג דאשתקד. שורה תחתונה, פשוט תימנע מלרקוד על הדם בשעה כזאת. זה יחזיר לך, אולי, מעט מהכבוד שנאבד לך זה מכבר.

מיצינו. סלח לי אם לא אקרא את המשך הגיגיך בתת-השרשור הזה או אגיב עליהם. תחושת הקבס שזה מעלה בי לא שווה את זה עבורי.

דיברגנט חדש

Well-known member
אשריך על נרות הזכרון. איך זה קשור לנושא? לאלוקים הפתרונים. לגבי שאלתך הראשונה, גם היא קשורה לדברי כשלג דאשתקד. שורה תחתונה, פשוט תימנע מלרקוד על הדם בשעה כזאת. זה יחזיר לך, אולי, מעט מהכבוד שנאבד לך זה מכבר.

מיצינו. סלח לי אם לא אקרא את המשך הגיגיך בתת-השרשור הזה או אגיב עליהם. תחושת הקבס שזה מעלה בי לא שווה את זה עבורי.
כפי שחשבתי, על ראש הגנב בוער הכובע |נחמה|

אבי בן 1231

Well-known member

מייייייייייצצצציייייייייייי בואי!!!

למעלה