קשוח31--המפגש--המשימה!!!

ליאתוש

New member
אלת ששששששששששששששששששש

תתקרבי שלא ישמעו כי נראה לי שאת ההצעה קיבלה איזו מצילה שאת שמה סוריייייי לא מגלה אז תחכו להפלגה הבאה דיןדון בטוח יביא את שילה המצילה הרי היא את ליבו כבשה ואליה כל מבטו הופנה היא היחידה שבטבעת הנישואים זכתהההההההההההה זאת התשובה לשאלתך התמימה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח ואני הרווחתי עוד הודעה ליאתוש

ג^סיקה

New member
אלתוששששששש

בחיי שהוא הציע לי נישואים אבל רגע לפני שבא לענוד לי את הטבעת החליקה הטבעת נ ע ל מ ה וככה נותרתי רק אם המחשבה וכנראה שהטבעת לי לא נועדה אני יספר לך בפרטי אלתוש חחחחחחחחחחחחחחחח

ליאתוש

New member
ג`סי ימלעונהההההה הצלה אההההההההההה

עם טבעת כזו את רוצה הצלה אז מה יגיד המציל הסיני הטבעת התחלקה בבריכה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח מה חשבת שלא תקבלי תגובה ואללה היית רוצה אוהבת אותך מתוקה ליאתוש

ג^סיקה

New member
ליאתוש חשבתי שתפספסי

חחחחחחחחחחחחחח ימלעונה באת לי ככה בלי ויתור נו איך התפספסתי אם הטבעת כל כך רצה לענוד לי אותה נעלמה נו זה המזל שלי חחחחחחחחחחחחחח אוהבת אותךךךךךךךךךך הכי הכי ג`סיקה

ליאתוש

New member
יו ג`סיקה איזה מזללללללללל

תארי לך שהסיני לא היה מי היה רץ אז לעזרה בטח גנגסטר היה מגיש תביעה ואלת האהבה לא היתה מארגנת עוד הפלגה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח ליאתוש

מה עוד הפלגה???

את נורמלית??? זה חתיכת פרוייקט... וכבר אירגנתי גם טיסה... אבל תפוז החליט לא לקבל את פרוייקט הטיסה... בטח נעלב מההקשר לכך שהוא מעיף אותנו כל הזמן... נו,טוב,אף אחד לא אמר שאין כאן סלקציה. ראבקקקק! ועוד איך יש!!!

ג^סיקה

New member
חחחחחחחחחחח ליאתוש

חולה עלייך מתגעגעת חייבת לדבר איתך יש לנו שיחה ארוכה אוהבת ג`סיקה

את עדיין על שפת הבריכה???

יאאאא,עוד רגע יבקשו כאן סיפור בהמשכים... אולי תביאי קצת דיווחים מהשטח? B-)

מנהל צוות????

רק מנהל צוות????כלכל!!! שיחקת אותה ביבי,אהבתי....אגב,השיט של כולם היה על חשבונך,נכון?

נראה לך???

נראה לך אני פראיירית??? עלי??? חשבון נשלח לתפוז....וואי,וואי כמה אפסים יש שם...

גילית.

New member
לאלת, מרימה עוד כוס שמפנייה,

לאלת האהבה ---------------- מרימה עוד כוס שמפנייה,לחייך, ולחיי האוניות שבדרך, מה דעתך מיפגש של כל חברי הפורום , וגם חברים מהצ`אט, רציף במיאמי, אחת בצהריים הפלגה לאיים הקאריביים, ניראה לך שיהיה מקום לכולם באונייה? חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח יאללה,אחלה מפגש אירגנת לנו כאן, לחיי המיפגשים הבאים, הנה אני פותחת את הפקקקקקקקקקק של הבקבוקקקקקקקקק שמפנייה וזורקת עלייך עלי ורדים,ושושנים, כמו בטברנה, שיהי לך רק שמח ממני גילית B-) B-)

יאללה,תאמיני לי...

לאור התגובות... באמת צריך לעשות מפגש על איזו ספינה... רק מה?.... לא חושבת שהמוזמנים יקבלו ``פס`` מהאשה או הבעל...

גילית.

New member
להגיד לך מה, ניראה לש שאת צודקת, חח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחח אלת, בחיי שאת צודקת, לא חשבתי על כך, חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח ג י ל י ת

Spiderwoman

New member
אוףףףףףף מה איתי?!

מה ניצבת מה?! אני רוצה תפקיד ראשי!!! ממש מהמם אלת מותק, באמת יפה! בטח לקח לך ממש הרבה זמן! אוףףףף פעם הבאה לא לשכוח אותי אז מה אם אני לא מציפה, אין לי זמן בעבודה.

גם אותך שכחתי???

דווקא את היית משתלבת לי יופי אולי עם תפוחית וCגל בציד המכשפות... או אולי איפהשהוא אצלי בחלום...(הסיוטי....SPIDERWOMAN או לא???)

Spiderwoman

New member
שיו אלת!

אנייייייי הייתי משתלבת יופי עם ציד מכשפות?! תיזהרי שבאמת אני לא אבוא לך בסיוט <נוסח פרדי קרוגר>

נשית

New member
אלתוש ......חמודה

יפה,יפה,יפה, מא.ו....דדדדד....דדדדדדד את גדולה מהחיים ........כן ....גדולה .. אז חומד לפחות בפעם הבאה לא נא לא לשכוח או..תי.. ממני נשית האחת ויחידה ;-) חולה עליך אלתוש נשית

יוווווווו נשית...

שניםםםםםםםםםםםם....שניםםםםםםםםםםם איפה את??? לאן נעלמת??? לא שכחתי... אולי רק אבדת לי בסיפון??? את היית החברה שהייתה אמורה לבוא איתי להפלגה... והבריזה!!!! חחחחחחחחחחח בגללך החלטתי להשאיר את כל החברים מאחור חחחחחחחח

למעלה