ראיתי עכשיו באינסטגרם שהיא עוזבת ברוב את הדירה

l86

New member
אבל ראינו שיש ביניהם נתק מוחלט

לא לייקים בפייסבוק, לא תגובות, אפילו כשהיא החמיאה לעסק היא החמיאה רק לאפי. אולי אפי פייס ביניהם בימים האחרונים. עכשיו זה גם בטוח שהם חברים בפייסבוק כי למרטין רק חברים יכולים להגיב ולעשות לייק (לא יודעת אם זה תמיד היה ככה, זה משהו ששמתי לב אליו לאחרונה). כן, היא נראית מעולה, בטח יחסית לגילה. אני שמחה לראות שהיא התאוששה מהתאונה.

פליפ2

New member
אל תשכחי שהוא כבר עשה לה לייקים בעבר

גם אני לפעמיים לא מבינה את התנהגותה אבל הם בקשר מאז שהיא הייתה בארץ

l86

New member
בגלל זה אמרתי שאני לא בטוחה אם זה משהו חדש או לאחרונה

כי אולי אז כשהוא עשה לה לייק כולם היו יכולים לעשות לה לייק ואז היא שינתה את זה, ובאמת הרבה זמן לא ראינו אצלה לייק ממנו. אז מה שאני חושבת זה שעכשיו אפי פייס ביניהם והם הפכו לחברים בפייסבוק. אם אני טועה והם היו בקשר כל הזמן הזה אז באמת שאני לא מבינה מה זו ההתעלמות הבוטה הזו ממנו עד עכשיו. אני כבר מעדיפה לחשוב שהם רק עכשיו השלימו, היא יוצאת ממש רע אם היא המשיכה להתעלם ממנו אחרי שהם כבר השלימו.

פליפ2

New member
לא יודעת לענות לך על זה

אבל הוא עשה לה לייקים על תמונה שהיא החליפה בפייסבוק. וכשהודיעה שהחא ברה לארץ

l86

New member
חבל שלא שמתי לב לעניין הזה אז.....

בכל מקרה, עכשיו אנחנו כבר יודעות בוודאות שהם השלימו ושהם חברים בפייסבוק. אז אם היא תמשיך להתעלם ממנו בפומבי היא יוצאת ממש רעה ואני אפסיק להיות סלחנית כלפיה, עד עכשיו נתתי לה ליהנות מהספק.

פליפ2

New member
תגידי בתכנית של איציק זהר למה איציק זהר אמר שאלדד גר בצימר?

l86

New member
הוא אמר שהוא גר בצימר?

אני לא זוכרת את זה, אבל בכל מקרה איציק לא אמור לדעת איפה אלדד גר, זה לא פורסם בשום מקום, ואליאב בטח לא יכול לדעת את זה. אני דווקא הבנתי שאלדד שוכר דירה באיזור. אז אם הוא אמר את זה הוא סתם קשקש, או שהוא שמע את זה מאליאב שסתם קשקש.

פליפ2

New member
בטח אחי מעביר לו את כול האינפורמציה

על אלדד אולי זה חלר מהסיבה שלא הייתי רוצה שהם היו בקשר

אני רק שמעתי שהוא אמר שהוא גר בצפון ושיש לו עסק לאופניים

אולי דנית אמרה את זה, על העסק. ראיתי את התכנית ולא ראיתי שום רחמים אפילו לא קצת. סתם קטע אינפורמטיבי. לדעתי, גם איציק בטח אמר מה עם ההוא שהיה איתך באח ואליאב אמר שהוא בצפון פתח עסק לטיולי אופניים. זה היה קטע ממש קצר ואינפורמטיבי. לא זוכרת שהם אמרו שהוא גר בצימר.

l86

New member
גם אני זכרתי את זה ככה ולא שמעתי רחמים

וגם זכרתי שסיפרת שאליאב לא מגיב לאחי ולא מזכיר אותו בכלל אז ממש לא נראה לי שהם בקשר או שאחי מעביר לו אינפורמציה.

אני לא חושבת שזה בא מאיציק כי איציק בכלל לא הכיר את אלדד כי הוא לא ראה את העונה, לדעתי הוא פשוט שאל את אליאב מי מהעונה שלו יבוא לחתונה אז אליאב התחיל להזכיר שמות וסיפר מה הם עושים היום ואם הם יבואו או לא (וזה אליאב, אז זה כנראה גם בא בתוספת לכלוכים
).

l86

New member
לא, הוא לא אמר צימר....הוא אמר "אלדד בצפון עכשיו, נכון"?

ואז דנית אמרה "נכון, יש לו שם עסק של אופניים".

l86

New member
זה פשוט נראה לי פרט שבטוח הייתי זוכרת

ובכל מקרה כמו שציינתי זה פרט לא נכון עובדתית אז אם את חוששת שאחי מעביר לאליאב אינפורמציה את יכולה להירגע.

פאפא5

New member
ואם הוא גר בצימר אז, צימר זה גם דירה

אפילו יותר טוב מדירה זה בית פרטי קטן, מה רע!? כולם נופשים בצימרים אז הוא נופש תמידי חחח בכלל הוא נראה מעולה ובמצב רוח מרומם, אז פאק מה שהאידיוט אליאב חושב:) צריך לרחם על אליאב לא על אלדד, מתחתן עם הטמטומית בשביל פרסום ועוד כמה שנים הוא יתעורר לצד הצווחנית הילדותית ולא יאמין לאן נפל ועד אז כבר התהילה תיגמר:)

פליפ2

New member
צודקות הוא נראה ממש טוב

נראה שהחיים בצפון עושים לו ממש טוב. ואליאב יכול לקפוץ אני בטוחה שהוא לא מפסיק לכרכל שהיה לו לבריאות.

l86

New member

(ותפוז התחיל למחוק את הסוף של הכותרות אז זה הזמן לעזוב את השרשור הזה
)

למעלה