רוצים לקבל את האלבום "יציאה"?

שלום חנוך

שלום הוא אהבה גדולה במשפחתי. אני היחידי שאוהב אותו יותר מאריק איינשטיין שלדעתי נשאר הרחק מאחור כל עוד מדובר על תחרות בניהם. שלום הוא בראש הזמרים שאני שומע ואני לא מחליף אותו באף אחד אחר. אל תמותו לי קנאים אבל הנה עוד סיבה טובה ! שבוע טוב לכולם..

BMWE

New member
כי ביום הסטודנט שנה שעברה

באונ' בן גוריון בנגב, הורידו אותו מהבמה כיוון שהיה קרוב לחצות. בושה וחרפה להוריד את אחד האומנים החשובים ביותר מהבמה.

SnoopyDog

New member
למה מגיע לי לזכות?

כי... אח שלי פשוט מעריץ את שלום חנוך ויש לו כמעט את כל הדיסקים שלו, ואת הדיסק הזה דווקא אין לו, ויש לו יום הולדת ממש עוד שבועיים וזאת תהיה מתנה נפלאה בשבילו ממני, במיוחד שאני חייל שאין לו כסף לכלום, אז זה ממש יכול להקל עליי. וזהו. :)

negative

New member
למה מגיע לי?

כולם פה אומרים עד כמה שהם אוהבים ו"חיים" את שלום חנוך... עד כמה שהם אהבו אותו ואת השירים שלו... אני עד עכשיו לא ממש ממש מכיר את השירים שלו וממה ששמעתי לא התלהבתי... ככה שאם אני יזכה בדיסק הזה קרוב לוודאי שאני סוף סוף ילמד לאהוב את האומן הזה ואז יתווסף עוד אדם לאוסף המעריצים שלו... הרי מה עדיף? שעוד מעריץ שמכיר את כל השירים שלו בע"פ יקבל את הדיסק? או שבנאדם חדש יפתח לעולם שלם של קולות וצלילים? ואולי גם בעתיד יהיה חלק מאוד פעיל פה , בפורום הזה , של שלום חנוך! תחשבו על זה

painapple

New member
בטח איחרתי את המועד, כי רק היום

גיליתי שיש לשלום חנוך פורום בתפוז.. אבל נענה על זה עדיין. למה מגיע לי..? לא יודעת, כי הדיסק הזה עושה לי שמח, וגורם לי לרצות לזוז, לרקוד לאט לאט לצליליו. שמעתי אותו אצל חברה, וזה פשוט דיסק מצויין. ואין לי שום דיסק שלו מסיבה לא ברורה
וזהו, מזל טוב לזוכה.

הָדָר

New member
../images/Emo41.gif הזוכים באלבום יציאה הם:

גוליאן הורוד ו- N a V e. ברכות לזוכים, ותודה לכל המשתתפים

למעלה