שאולה חומרנית משהו...

• פותח הנושא shpar
  • פורסם בתאריך

shpar

New member
שאולה חומרנית משהו...../images/Emo8.gif

מה קיבלתם מהחצי השני ללידת העולל (אם בכלל ), לאחר תשעה חודשים אינטנסיבים, וכמובן התוצאה שבעקבותם????

ובכן.......

בלידה הראשונה בושם של נינה- רי"צי שנזרק אחר כבוד לפח, ריחו כלל לא הורגש עלי ולא התאים לי... בשני צמיד, שהייתי צריכה להקטינו. בשלישית, לא חושבת שקיבלתי משהוא.
ועכשיו ברביעי- בעל נהדר, שקם להאכיל את ניב"וש בלילות, דבר שלא קרה, באף אחת מהלידות הקודמות!!! וזה אחרי שהוא הצהיר בפני, שאם אני רוצה ת"רביעי, אני אקום בלילה כי זה מעל לכוחותיו. ובכן, הוא שכח מהצהרותיו, כנראה סקלרוזה של גיל (בן 42) וקם , מאכיל ,מחליף ועוד...
אז מי צריך מתנה, עם בעל שכזה? וד"א הוא גם זה שאוהב ומבשל בבית.

ילדונט

New member
קיבלתי...

פיג'מה מפנקת עם ברכה מאד מרגשת משחר, בגלל הלידה הקשה שהיא גרמה לי, ושרשרת ועגילים צקסימים ממנו (גם עם ברכה מרגשת
).

חודש וחצי אחרי הלידה היה לי

יומולדת, הוא קנה לי מתנה נאה ופרקטית (קוויקשונרי) באריזה מדהימה שארגן בעצמו וברכה שהתייחסה להיותי אמא ביומולדת השנה, ושמאד ריגשה אותי. אז אני לא יודעת אם הוא התכוון או לא, אבל זה נחשב בעיני מתנת-לידה

lulyK

New member
לא קבלתי כלום

וחודשים ארוכים לא הצלחתי להסתיר את אכזבתי. היו המון שיחות בנושא (כי אלה אנחנו) למה הוא לא קנה, למה הוא לא מעריץ, למה הוא לא מתעלף מעוצמת הרגשות החדשים כלפיי אחרי שראה אותי כמעט מחזירה את נשמתי לבורא, ועוד ועוד. אחסוך מכם. לסיכום העניין, כעבור חצי שנה קבלתי סופסופ מתנה כלבבי (כסף לבגדים ונעליים, אלא מה)

בימבילי

New member
אחרי הלידה הראשונה, ולאחר

חודשים ארוכים של הכנה אינטנסיבית, קיבלתי צמיד ועגילים ממש יפים. הלידה השנייה היתה פתאומית וטראומתית עד כדי כך שאני לא מצליחה להזכר אם הוא קנה לי משהו ספציפי. מה שבטוח שכמעט כל דבר שקניתי לעצמי אחרי לווה במשפט: "את זה אתה קונה לי לכבוד הלידה"...

שרשרת וזוג עגילים מ-H STERN

מדהימים ביופים וזה ללידה הראשונה. בלידה השניה, לא תאמינו. בברית של בני - שבוע אחרי הלידה, באמצע הבלאגן לקח אותי הבעלול עם עיניים קשורות לכניסה למלון, וכשהוריד לי את כיסוי העיניים, ראיתי ג'יפ חדש...השקיע הבעלול, איזה חמוד הוא... זו הייתה הפקה רצינית, הוא לקח לי יום קודם את הרכב הישן בטענה שחבר יעביר לי טסט והיה צריך לגנוב ממני תעודת זהות כשהייתי בבית חולים, להחביא את פירוטי הויזה שהגיעו בדואר (נתן תשלום ראשון בכ"א) עשה קצת שמיניות באויר. מעניין מה נשאר לו לעשות אחרי הלידה השלישית... ממליצה, מגזין תחושת בטן גליון 4

niritcat

New member
מה זאת אומרת?

בפעם הבאה זה יהיה בית על החוף בקיסריה (או אולי כבר יש לכם...
) נשמע אדיר. יש לך גם אמצעים, וגם בעל משקיע...

yaelia

New member
שני זוגות נעליים ממרי

בסכומים שערורייתיים. יודע צדיק וכו'
הוא קיבל ממני מעיל מקסים.

yaelia

New member
נכון ../images/Emo9.gif

אנחנו נתנו אחד לשני. אמנם אני סחבתי אבל גם הוא עבר תקופה לא קלה בכל החודשים האלה. אני הייתי מובטלת והוא פרנס והפניק אותי והיה

niritcat

New member
האמת, קיבלתי טבעת, אבל

זה היה מיותר מבחינתי. לא הייתי צריכה כלום (חוץ מעזרה שלא קיבלתי, אבל זה סיפור אחר...
).

mika le

New member
כלום.. ממש כלום

רק היינו מאושרים סיוט הלידה, שארך 27 שעות נגמר. הענקנו מתנה אחד לשני - ילדה!

לא קיבלתי כלום. לא ידעתי שאני אמורה

לקבל משהו. האמת, עם תינוק טרי בבית מה כבר יכול לשמח אותי יותר? והאמת, לא שמעתי על המנהג הזה קודם. כאילו מה, אני צריכה לקבל צ'ופר על זה שהייתי ילדה/אישה/רעייה טובה וילדתי ילד?

מאיו

New member
הוא קיבל ממני כרטיס ברכה

על התמיכה והעידוד בזמן הלידה. הכרטיס היה בתיק לבית החולים ובמחלקה כתבתי את ההקדשה. לפני הלידה הראשונה הראיתי לו מה אני רוצה, ועד היום אני מחכה
מצד שני, הוא שותף מלא בגידול שני הילדים, כך שזו המתנה האמיתית.

POOH*

New member
כורסת טלויזיה...

קיבלתי כורסת טלויזיה [שבחרתי בעצמי] ומשמשת ככורסת ההנקה הכי נוחה שאני מכירה...
וכמובן שקיבלתי ועדיין מקבלת המון עזרה, תמיכה ואהבה... POOH

אור67

New member
לא קיבלתי כלום.אבל...

האמת היא שלא חשבתי שמגיעה לי מתנה .לפחות לא ממנו. משום מה ,זה לא עבר לי בראש אפילו. אבל עכשיו שאתן מדברות על זה - אז נראה לי לגיטימי לגמרי. 4.5 חודשים אחרי-אני הולכת לדרוש את מה שמגיע לי
באופן כללי בעלי ממש לא בענייני מתנות, בכלל, כל מה שאני רוצה אני צריכה לבקש ואז הוא יכול לקנות לי איתי ביחד.

למעלה