שאלה ברשותכם

חחחחחחחחח........./images/Emo6.gif

הלווואי ויכולתי להכיר אותו ! . אם הייתי ראש העיר הייתי נותן לו צל"ש

לפחות הם הקדימו תרופה למכה !

המשטרה ו-החוק לא עושים שום דבר וזה גם לא מעניין אותם שזה " סחר בבני אדם " , ויש אפילו שוטרים שהם מנצלים את המעמד שלהם כדיי לפגוע בנשים האלה עוד יותר . ולמה אני מספר לך את כל זה ?............................................................................................. כדיי שאת תביני באיזה מדינה רעה את חיה ! .

YETUSH בוא תישמע משהו ../images/Emo70.gif

זה מיקרה אמיתי שקרה בשידור חי בטמבלויזיה בערוץ 1 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! . לפניי 3 שנים היה פיגוע בירושלים בגבעה הצרפתית , אחרי הפיגוע בא הכתב של ערוץ 1 - גיא רפופורט לראיין בחור ישיבה חרדי
, אז שאלו את החרדי מה דעתו על הפיגוע , אז החרדי אמר ש-צריך לגרש את כל הערבים מכאן !!!!! , מייד איך שהוא סיים את המשפט הזה ! . קפצו עליו 2 שוטרים והתחילו להרביץ לו מכות רצח והכניסו אותו לניידת משטרה
. ואת כל זה ראו בשידור חי !!! בטלויזיה
.
, " תבין באיזה מדינה אנחנו חיים !!!!! "

yetush

New member
רגע ואתה אוכל את זה?

מי אמר לך שזה נכון? יש כ"כ הרבה שטויות שממציאים ואגב לא הבנתי מה הקשר לדברי.. בכל מקרה שתדע משהו אני מבקש ממך בלי התלהמויות כמו פעם קודמת מה שהיה היה קצת כבוד בין איש לרעהו

בסדר , בלי התלהמויות ! .

אבל שתבין משהו !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! , אם ערבי יגיד " מוות ליהודים ! " אז המשטרה לא תעשה לו שום דבר !!!! . תיראה את הערבים באום אל פאחם ! , איך הם קוראים להרוג אותנו ולא עושים להם שום דבר ! , תיראה את כל החברי כנסת הערבים שנוסעים לבקר את האוייבים שלנו ולא עושים להם כלום ! . אז אם בחור ישיבה אמר סתם שצריך לגרש ערבים ותיראה מה עושים לו !!!!

למה נשמה, למה?

עמדת יפה בלכתוב הודעות לא מודגשות, למה נפלת עכשיו? ...
וחוץ מזה, מה אתה בעצם מנסה לומר, שיש המון עוולות במדינה? ידוע. מה החידוש?! במקום להתלונן- תתחיל לתקן! מצעקות "ערב רב" ו"געוואלד" אתה לא תורם לעם ישראל.

אבל אני רוצה מדינה של תורה ../images/Emo63.gif

לא מדינה של שילטון " ערב רב " ארופאי - אמריקאי מערבי שאוהב ערבים !

גם אני מייחלת להתגשמות החזון

של מרן הראי"ה שמדינת ישראל תהיה "יסוד כסא מלכות ה' בעולם". (אגב, יש לי הרגשה ששנינו מדמיינים "מדינת תורה" שונה לחלוטין, אבל נניח לזה כרגע) אבל זה כנראה תהליך כל כך ארוך.... כפי שאמר כבר (לא זוכרת מי, אבל איזשנו רב) "אנחנו קצת חסרי-סבלנות באלפיים שנה האחרונות"... מה שאני בסה"כ אומרת זה שפירומניות וקנאות באופן כללי, ממש לא מקדמים את התהליך הזה. בעיני הם אפילו מאריכים אותו....

מישהו חרדי אמר לי ! .............

ש-" הערב רב " קיבל כאן עכשיו שילטון כדיי בגלל שהוא הלך איתנו במדבר 40 שנה , וזה יהיה התיקון הסופי שלהם לפני שהם נעלמים לנו מ-העיניים . ורק אחרי זה יבוא שילטון הצדק ו-האמת של התורה ושל הקדוש ברוך הוא .

וואלה, הרו"ח של אלוקים אשכרה דיווח?

המנטרה הזאת של "ערב רב" נורא נורא צורמת! וברצינות, לא נראה לי שאי פעם ה"ערב רב" יעלמו לנו מהעיניים... חבל על הפנטזיות שלך.....

למעלה