שאלה ברשותכם

yetush

New member
סברינה

אוהב את השנינות שלך בזמן האחרון! איפה היא היתה כל השנים?

הממ איפה היא היתה?

בטח איפשהו בין העבודה הראשונה לשניה (או אולי השלישית?) בנתיים אני בחופש, אבל עוד שבועיים אני הולכת להיעלם שוב.

דוד רץ

New member
רק עכשיו התעורר חשדי-

האם אתה הוא מיתחזק חוזר בתשובה והחלפת ניק?

yetush

New member
../images/Emo12.gif

וואלה לא חשבתי על זה... יכול להיות שאתה צודק..(קשה לזהות בלי ההודעות המודגשות
)

איך ניחשת ? , קבל צל"ש

דוד רץ , יצרך גבר עלייך ! . מה נהייה איתך ? ..................... אתה רוצה לדבר איתי ? , אני מוכן להמשיך לדבר איתך במסרים כדיי לא להפריע לשאר חברי הפורום ! .

דוד רץ

New member
אכן, זמן רב שלא ראינוך

ותסלח לי אם לא אברך "שהחיינו". קודם כל הרשה לי לברך אותך על כך שהנגמלת מההודעות המודגשות. לשאלתך- האם אני מוכן לדבר איתך? זה תלוי. אתה צריך גם להפסיק לקרוא לחילונים "ערב רב". זה מונח ששמור ל"גרי אריות" (מי שהתגייר מפחד) ביציאת מצרים. ההתייחסות לחילונים (ולתופעת החילוניות) צריכה להיות מורכבת, ולא ראוי לדחותה כפי שאתה עושה. בין כך ובין כך ישראל אע"פ שחטא- ישראל הוא. מנקודת מבטי- שמירה על כבוד הזולת חשובה לא פחות מאשר שמירה על מסורת המנהגים היהודיים. בנוסף לכך, אינני סבור שיש לשלול את חוקי המדינה (או את מדינת ישראל) רק משום שהיא חילונית. עליך לנתק את הקשר שבין הדת להשקפה הפוליטית. דבר אחרון- בעבר הערתי לך על ציטוטים חלקיים ושבורים של דברי חז"ל. כאמור- מסורת ישראל נשענת על דיוקים לשוניים במדרשי חז"ל. עיוות של הדברים עלול להוביל ל"מנהג טעות". האם למדת לצטט כמו שצריך? אם אתה חש שהדברים שלעיל קשים לך, אז כנראה שאנו עדיין מדברים ב- 2 שפות שונות, ושום דיאלוג שלנו לא יהיה פורה (כבר הערתי לך בעבר ששיטות ההיסק הלוגי שלנו הן שונות מהותית). במקרה כזה נוכל לחזור ל"סטטוס-קוו" שהיה עד היום (אני לא אגיב להודעות שלך ואתה לא תגיב להודעותי).

yetush

New member
ברור

הצבא רק פריצות כל היום עושים מעשי זנות ומגרשים יהודים בכלל אי אפשר ללכת ברחוב כולם שם ערומות חרמנא ליצלן אתה באמת מזכיר לי מישהו מוכר חחחחחח ועכשיו קישרתי :פירומן מתחזק... חחחח אבל אני לא אשפוט אותך..

למעלה