שאלה לי אליכם

ובקשר ל"חולשה" שלי

אני לא באמת חלשה
הוא לא היה מצליח להשתלט
עליי לאורך זמן...
אבל עד שהתעשתי וקלטתי
בדיוק מה קורה, זה נגמר.
ההתנגדות שהפעלתי הייתה
אוטומטית, ספונטנית, מבולבלת
והמומה, ממש לא שיא כוחי.
אך ההלם הזמני הזה מצידי
הספיק לו

GM1988

Well-known member
עכשיו תחשבי שבאותה הסיטואציה

היית מפוקסת וחסרת פחד- איך זה היה נראה?
לא משנה כמה נגיד לעצמנו ש"הוא החלש" והם הלא טובים וכו זה לא עוזר- אנחנו עדיין אלה שהיו בפחד וחוסר אונים.. אז מה זה משנה שאנחנו חכמים אחכ אם ברגע האמת המיינד סט שלנו עדיין מזהה פחד איפה שאפשר אחרת. ואפשר אחרת!

הרי בכל ספר וסדנת הארה יגידו לך שאף אחד לא הבעיה חוץ ממך- וזה נכון במידה. לא בקטע של להאשים את עצמך, אלא בקטע שתכלס, אם התפיסה שלך לגבי תקיפה ומצבים חברתיים היה שונה בשורש שלו- לא היית יכולה להיות חסרת אונים.

ואני מבין שזה יכול להישמע כמו כת מחשבתית ואיזה אוטופיה או משהו, אבל אני גם חושב שאם אנחנו ככ סבבה רק שהכל סבבה ולא בזמן שיש טריגרים שמערערים אותנו- אז אנחנו בכלל לא בכוון. או לפחות לא הדבר שאנחנו שואפים להיות.

לצורך העניין- אתמול לא חשבתי שיכול להיות משהו שיערער אותי.
מהבוקר הייתי בהיי כזה, שמעתי תכנית של אופרה עם אקהרט (גיליתי את סדרת המפגשים שהם עשו לפני כמה שנים וזה נחמד לפעמים) והייתי כולי מואר ונינוח וחשבתי שאין, אין סיכוי שמישהו פונה אליי בצורה לא יפה או מתקיל אותי איכשהו וזה מערער אותי.
והנה- כשהכי לא ציפיתי לזה, בערב התייצב מולי אובייקט שערער אותי לגמרי.. שכחתי את אקהרט טולה, שכחתי איפה אני, מי אני.. ראיתי את האובייקט וסיטואציה שבכלל לא מוגדרת (מבחינה אובייקטיבית) כתקיפה, הרגישה לי כתקיפה עם איומי סכין לכל דבר.

הזוי, אבל ככה זה.

זה פשוט

New member
שיט, גם את?

ברוכה הבאה ל-me too movement

&nbsp
אני רק עכשיו גיליתי בטיפול שנאנסתי, הייתי בת 10, הם היו בני 14. זה הסביר את כל השתלשלות האירועים מאז ועד היום, בל תחום בחיי ..
&nbsp
לדבר על שליטה ואחריות קצת קשה כאן, בעיק מבחינה נפשית ופיזית. מבחינה רוחנית עדיין קשה לי לקבל מה שאומרים לגבי ככות וקארמה למרות שמבינה בשכל. אולי זה עדיין טרי..
&nbsp
איך את מתכוונת להתמודד עם הפצע?

זה פשוט

New member
למרות הנושא הרגיש, אני מסכימה איתך

&nbsp
The answer to your problem is to see who has it..ramana
&nbsp
כמובן שזה לא שולל את קבלת הכאב והכעס

lightflake

New member
זה לא למרות זה דווקא בגלל

אם יש לנו נושא רגיש/אישי - זה בדיוק מה שצריך לבחון לדעתי, איפה ההזדהות שלנו ? את זה לפרק בעזרת אור ההתבוננות
&nbsp

זה פשוט

New member
עכשיו יותר מאי פעם אני נענית לאתגר

הייתי ביום רביעי בביה"ח בגלל דלקת לבלב חריפה, כל הבדיקות שנעשו לא גילו את הסיבה. לדעתי אולי זה קשור ליותר מדי תוספי מזון שלקחתי לאחרונה. הגסטרו עדכנה שמצאו לי בדם רמות גבוהות מדי של ויטמין די. אולי הרעלה מזה.
חיברו אותי לאינפוזיה, לפי בקשתי בחדר בלי שותפים, אבל למחרת הצטרפה אלי חמולה שלמה אז ביקשתי להשתחרר למרות הכאבים. אני עכשיו בבית מטפלת בעצמי לבד בעזרת צום נוזלים 3 ימים, מקווה בלי משככי כאב בעייתיים.
חתיכת קארמה סידרו לי :)
&nbsp
סיפרתי את זה כי אני מרגישה שזו ההזדמנות המושלמת, מכל ההזדמנויות שהיו בחיי עד עכשיו והיו הרבה, לשאול למי כואב, ולעקוף את השכל שכבר מכיר את התשובה. לא כדי להחלים מהדלקת כי אין קשר (למרות אניטה מורגאני), אלא כדי להחלים מעצמי...

סופש טוב שיהיה לכולנו

lightflake

New member
אויי... יש מי שעוזר לך?

מפחיד
אם צריכה משהו אשמח לעזור
פיזית אני בצפון הארץ
&nbsp
לגבי צום מים אולי זה לא הזמן הגוף דורש אנרגיה וחומרים מסויימים בזמן מחלה אם כי מוטב לאכול מעט ופשוט נגיד מרק ירקות ומעט אורז
&nbsp
אגב שמעתי בלי קשר שבודהה היה חולה הרופא הורה לו לאכול בשר והוא אכל
&nbsp
לבלב קשור לפירוק הסוכר, יש לך בעיות סוכר? מה הקשר לויטמין די? כמה את לוקחת? אני גם לוקח מדי פעם
ממליץ להיעזר בהומאופתיה לפעמים הריפוי הוא מדהים, אפילו במצבים כאלו
&nbsp
&nbsp

&nbsp

זה פשוט

New member
תודה על העניין והצעת העזרה

ועל היותך הגבר היחיד שהתייחס (אלי ואל מגדלור ולנושא שהעלינו), מתארת לעצמי שיש כאלה שמתקשים, זה קורה גם לנשים, אפילו קרובות..
&nbsp
לגבי הדלקת לא מצאו סיבה וגם ככה האמת לא חד משמעית, אני מהמרת על כעס.
&nbsp
קרה משהו מופלא במדיטציה, לדמות בסיפור, והיא הבינה כמה היא שגתה במקרה האחרון ובעצם בכל המקרים, שפעם חשבה שרוצים לפגוע בה, אפילו רופאים, אפילו אמא.... היא לא סמכה על אף אחד, גם לא על עצמה, חשדה והאשימה...
כשהבינה את זה נפל לה חתיכת אסימון, התמלאה בסליחה ותדהמה ואחכ התאיידה.
&nbsp
מה מקשיב למחשבות? זה גם יכול לעזור, השאלה הזאת
&nbsp
&nbsp

זה פשוט

New member
התאיידה אבל עדיין קיימת בכותבת

לאט לאט ובסבלנות אולי תתאייד לגמרי ואולי לא, זה לא תלוי בה, היא דמות מצוירת

יקירה

מקווה שאת מרגישה טוב יותר
ומקבלת את כל התמיכה והאהבה
שאת צריכה, גם מעצמך.
בקשר לתגובות של הגברים בפורום
אני חשה אי דיוק בקשר למה שכתבת,
מהצד שלי.
שיבחת את lightflake מעל האחרים
ואכן הוא נהג איתך ברגישות ונדיבות
והצעת העזרה שלו אלייך הייתה כנה
וקסומה.
חשוב לי לציין שזה נקודתי אלייך
והכי מגיע לך.
במקרה שלי, למרות שחשפתי את
את שאירע לי כתגובה ישירה להודעה
שלו.. הוא לא הגיב בשום צורה ודרך
אליי.
לעומת זאת, כן קיבלתי באופן פרטי,
יחס מדהים ודאגה לשלומי מאחרים
בפורום.
לכן צרם לי מה שכתבת.
אין בנאמר תרעומת ושיפוט
כלפיי אף אחד כמובן,
רק רצון לדייק את האמת.
שבת שלום

זה פשוט

New member
תודה על התיקון. אני לא קיבלתי כמוך שום תגובות בפרטי

אבל באמת שגם לא ציפיתי. אני מבינה שזה נושא קשה, אפילו קרובים אלי לא ידעו איך להגיב. זו האווירה הכללית בחברה בכל מקום, ואם לא יהיה שינוי בחינוך מגיל קטן, גברים ימשיכו לאנוס נשים ולצאת מזה בעונשים קלים ובכלל, אפילו במדינה ליברלית כמו פינלנד
&nbsp

זה פשוט

New member
רק אם אנחנו מדייקות אז..

לייטפייק לא הגיב לעניין האונס (הוא ישר הלך על המי במקום המי טו), אלא לדלקת הלבלב. כמובן שאין לי שום טענות לגבי זה. עניין השתיקה בנושא מושרש עמוק מדי, גם אצלי, עד כדי כך שיותר מעשרים שנה אפילו לא זכרתי שזה קרה... לדעתי עדיין לא עיכלתי את זה, זה גם יכול להסביר את דלקת הלבלב, בעיית עיכול..

זה פשוט

New member
אולי בגלל זה אני מופתעת שלעניין שלך כן התייחסו...

אני לא יודעת מה זה אומר...

lightflake

New member
העולם מלא בדברים נוראיים

בדיוק ראיתי סרטונים מסין על בישול כלבים בעודם בחיים ... אין לי כל כך מה להגיב ואני גם לא כל כך מתחבר לחלוקה לקבוצות בין גברים לנשים, כאילו שאמור להיות לי קשר כלשהו לאנס כלשהו כי לשנינו יש בולבול בין הרגליים

זה גם לא בושה להיות בעמדת חולשה פיזית סך הכל בהכללה

גסה גברים יותר חזקים מנשים פיזית לרב (יש יוצאים מהכלל)

למרות שעדיין לא נפגשנו

בשבילי את כבר אחד מהאנשים הכי מדהימים שפגשתי אי פעם
ואיך בחרת לך ניק מוצלח ומדוייק
אור שאין בלתו, את

אהוב יקר

כל כך טוב שאתה קיים ושזכיתי להכיר אותך.
חיבוק חם וחזק

ותודה על הכול!

הוא באמת אפס

אפס שלא מוכן להתמודד עם אישה אמיתית עם רצונות ויכןלת לדחות אותו אז הוא בוחר להשתמש ב"כוח" שלו שמראה כמה הוא קטן
וטוב מאוד שלא הזדהית עם הסיפור. יכול להיות שמנעת "טראומה משתחזרת" להמשך הדרך.
כל הכבוד

למעלה