שאלה למאמינים שביניכם..

SupermanZW

Well-known member
נכון, אז למה לעשות דבר שלא נותן

כלום? אני לא צובע את השיער, גם אם היו לי מיליון דולר לא הייתי מבזבז אותם על בגדים (כי בגדים הם מתכלים וגם לא שומרים אותם זמן רב) , לעומת זאת ארמון עם גינה ובריכה הייתי קונה כי זה הרבה יותר כיף לגור בארמון עם גינה ובריכה שרחוק מכל הצפיפות, הרעש העשן והבלאגן והרבה יותר יפה מהבתים האחרים, לא יודע אם הייתי קונה פרארי כי אולי הייתי בוחר דווקא בלאמבורגיני, מה שבטוח הוא שבתור עשיר הייתי מנסה כמה רכבי יוקרה לפני שהייתי בוחר. אלה דברים שנותנים משהו, הם נותנים תחושה טובה וגורמים לאדם לחוש יותר מוצלח, כל הישג שקשה להשיג משפר את ההרגשה.

../images/Emo130.gif כסף מסנוור עיניי חכמים ../images/Emo130.gif

ברגע שאדם הוא " רכושני " הוא מתחיל להיתרכז בתוך עצמו ומטפח את האגו העצמי שלו . אדם שהוא חי בצניעות , או בעוני הוא לומד להעריך דברים אחרים שהם לא שלו ...............................

SupermanZW

Well-known member
גם העשיר יודע להעריך דברים שאין לו

אך בניגוד לעני הוא יכול לפעול כדי להשיגם. זה לא נכון שעשיר מתרכז בהכרח רק בעצמו, עשירים רבים תורמים את כספם למטרות טובות, עושר לא הופך אדם לאגואיסט ואגואיזם לא הופך אדם לעשיר. יש עשירים אגואיסטים, יש עשירים שאינם אגואיסטים, יש עניים אגואיסטים ויש עניים שאינם אגואיסטים. תכונות אופי לא תלויות בכסף.

זה עדיין לא אומר שיש עשירים צדיקים

אדם חייב כל הזמן לעבוד על המידות שלו
, אחרת " יצר הרע " מגיע ומיתגבר על האדם

SupermanZW

Well-known member
אבל כאן יותר מדי רע

כאן כל הזמן יש לחצים ומתחים וטרור ואלימות וחוסר סובלנות ואפילו לשרות זה קשה, כאן חיים כדי לעבוד ואחר כך אין כוח לכלום. בקנדה אין טרור, הכל רגוע יותר, אנשים יותר נחמדים זה לזה, יש שלווה, בחדשות לא שומעים על אסונות, עובדים כדי לחיות, יש תרבות פנאי מפותחת ואם לא מחפשים ממה לדאוג אז אין סיבות לדאוג. חיים פעם אחת ולכן חשוב להשיג את החיים הטובים ביותר שאפשר, אפילו אם לא חיים פעם אחת עדיין הכי כדאי לחיות כל פעם הכי טוב שיכולים להשיג.

בגלל שזה לא שילטון יהודי ../images/Emo70.gif

אל תעשה לחברך מה ששנוא עלייך
...........................

" הכנסת " זה לא שילטון יהודי ../images/Emo70.gif

מתיי כבר האנשים החילונים יבינו
.....................................................................
המדינה ניראית כמו " שילטון יהודי " אבל זה " לא "
שילטון יהודי
........ זה שילטון של " הערב רב " שהוא מערבב אותנו עם כל העולם
כולל ערבים

" הערב רב " מנצל את החלשים

" הערב רב " הקים כאן מדינה שהיא ניראית כמו " מדינה יהודית "
, אבל זה
" לא "
מדינה יהודית ...............................................................
האנשים שהקימו את המדינה היו אשכנזים שהם רצו להרויח כסף על חשבון הספרדים , ורצו לחזור על " עגל הזהב " שהם החטיאו לפני 2000 שנה ....................................

SupermanZW

Well-known member
אלה שטויות

אין "מדינה יהודית", יש "מדינת היהודים", בישראל היהודים שולטים ולכן היא "מדינת היהודים", האנשים שהקימו את המדינה לא חשבו על כסף אלא על מילוט, הם ברחו מהפורעים באירופה. לפני 2000 שנה לא היו אשכנזים ולא היו ספרדים, התבלבלת לגמרי.

../images/Emo46.gif בפעם המיליון ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif ....

זאת כבר לא " מדינת יהודים " כי הרצל רצה מדינה פתוחה כמו אמריקה , כולל " דו קיום " עם הערבים
, יש לנו " שופט " ערבי , " שר " ערבי ................... אז זאת כבר לא מדינה של יהודים .

SupermanZW

Well-known member
זה כן שלטון יהודי

נכון לעכשיו היהודים שולטים בישראל.

אז תחכה שיהיה לנו ראש ממשלה ערבי

עוד מעט יהיה כאן גם ראש ממשלה ערבי
, ואז המדינה הזאת כבר לא תהיה בכלל יהודית יותר !!!!!.

SupermanZW

Well-known member
גם אני כתבתי את זה

ואני לא רוצה להיות כאן כשזה יקרה.

../images/Emo13.gif חבל , דווקא החרדים ישמחו ../images/Emo70.gif

תאמין לי שיהיה ראש ממשלה ערבי
, אז המצב של הדתיים יהיה הרבה יותר טוב מימה שהוא עכשיו ................................

SupermanZW

Well-known member
מה בדיוק יהיה להם טוב יותר?

להיות כפופים לשריעה ולגחמות הואקף? אתה חי בסרט?

אתה ממש לא מבין ../images/Emo70.gif../images/Emo128.gif../images/Emo31.gif

הערבים הולכים נגד " התרבות המערבית " ...................................... ולכן ברגע שלא תהיה כאן תרבות מערבית אז לא תהיה כאן יותר " כפייה חילונית " על הדתיים . הבנת
...................................................................................................................... בגלל ש-ישראל זאת " מדינה מערבית " בדיוק כמו אמריקה או או צרפת , אז אסור שתהיה כאן " כפייה דתית " , ולכן במקום " כפייה דתית " יש כאן " כפייה חילונית " , ברגע שלא יהיה כאן בג"ץ וכל מיני בתי מישפט חילונים , אז אף אחד לא יגיד לדתיים איך להיתנהג

SupermanZW

Well-known member
הערבים המוסלמים יכפו על היהודים את

השריעה. אתה חושב שיהודים דתיים יסכימו לחיות תחת חוקי השריעה?

בסדר , אבל לא תהיה כפייה חילונית

" הכפייה החילונית " זה הדבר הכי גרוע שיש !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! .................................... כי במקום ש-הנאשים יבינו שהם צריכים להיות יהודים , אז חושבים שכולם צריכים לחיות כמו אמריקאים .

SupermanZW

Well-known member
מה זה "לחיות כמו אמריקאים"?

האמריקאים הם ה"עם" המגוון ביותר, הוא כולל אנשים מכל המוצאים ומכל הדתות, בין כמעט כל שני אמריקאים שתבחר רב השונה מן המשותף, לכן כשאתה כותב "כמו אמריקאים" אין לכך כל משמעות, אתה חייב להיות הרבה יותר ספציפי. ד"א היהודים בארה"ב קרובים ליהדות הרבה יותר מהיהודים בישראל, לכן לשיטתך מוטב שהישראלים יהיו יותר כמו האמריקאים, המודל האמריקאי מוכיח ששלטון חילוני הוא האידאלי למטרת שימור הדת בעוד השלטון הישראלי (בו כאמור הדת אינה מופרדת מהמדינה) גורם לאנשים להתרחק מהדת ולכפור בה. אתה רואה הפוך.

אמריקה זה ארץ הזנות ../images/Emo68.gif

התרבות המערבית לקחה את הנושא של " הזנות " והפכה אותו לחלק של החיים , אמריקה לקחה את הנושא של " הכסף " ושל " הזנות " והפכה את זה ל- " עבודת אלילים " ממש !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! . בארופה פחות הכסף , אבל הרבה יותר " זנות " זה " עבודת אלילים " .................

למעלה