שאלה למאמינים שביניכם..

SupermanZW

Well-known member
נכון, אז למה אתה ממשיך לכתוב דברים

לא קשורים?

ועוד איך שזה קשור ../images/Emo70.gif ........

כי שהקימו את התנועה הציונית , הגיע הרב קוק והציע להקים את הזרם " הדתי לאומי " שהיום זה " המיתנחלים " ................... והתנועה הציונית לא הייתה קיימת לפני 500 שנה . היא בסך הכל קיימת 150 שנה .

../images/Emo163.gif ציונות = היתבוללות

|התוכנית הציונית של הרצל שואפת להמציא " סוג חדש של יהודים " שיוכלו להיתבולל בין הגויים , והמימון יהיה בעזרת הסגידה לכסף
............................ ממש כמו באמריקה !!!!!!!!!!!!!! .

SupermanZW

Well-known member
הרצל לא היה רב

הרבנים הציונים אינם תומכי התבוללות. הסגידה לכסף קיימת בכל הציבור ללא כל קשר לזרם, בעדה החרדית הכי חשוב בשביל שידוך זה הכסף אז שלא יספרו סיפורים, אין כמו החרדים סוגדים לעגל הזהב והכסף. בקשר להרצל אני יותר ממסכים איתך, התוכנית המקורית של הרצל היתה שכל היהודים יתנצרו אחרי הקמת מדינת היהודים.

אבל התוכנית של הרצל היתגשמה ../images/Emo70.gif

המדינה הציונית של הרצל קמה תחייה !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.................................................... הרצל נסע ברכבת ביום " שבת " , דחף כמו הישראלים בתור , וגם שרף את הגופה של אישתו כמו הגויים , הבן שלו היתחתן בלונדון עם גוייה , והבת שלו מתה בבית משוגעים ..........................

עכשיו תחשוב מה היה קורה ../images/Emo70.gif .......

תחשוב בראש שלך מה היה קורה עם היינו גרים היום באוגנדה עם הכושים הקניבלים ....................... , היינו רצים עם האריות בג'ונגל , קופצים על העצים על הקופים , ושוחים באגם ויקטוריה עם התנינים ,

ולא רק זה ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif ............

גם היינו מקבלים הרבה מחלות כמו : " איידס " וגם היינו מיתבוללים עם הנוצרים ו-המוסלמים .

SupermanZW

Well-known member
יש ישראלים שחולים באיידס

יש ישראלים שמתבוללים עם נוצרים ומוסלמים, אותו הדבר היה קורה בכל מקום.

נכון ../images/Emo70.gif כי הם לא קיבלו חינוך יהודי

בבתי ספר חילוניים מלמדים " קוראן " + " ברית חדשה " , וכל היום בטלויזיה מראים להם את התרבות של הגויים !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! .....................

SupermanZW

Well-known member
אותי לא לימדו בבית הספר קוראן וברית

חדשה, אין לי מושג מאיפה אתה מביא את השטויות שלך. בטלויזיה רואים כל דבר, כל אחד בוחר לראות מה שהוא רוצה, יש מבחר גדול של ערוצים. חוץ מזה, מה הקשר בין חינוך יהודי לאיידס? יש גם חרדים שחולים באיידס.

בשעורי ערבית מלמדים " קוראן "

בשעורי אנגלית מלמדים פסוקים של " הברית החדשה "

SupermanZW

Well-known member
לא נכון

מי שסיפר לך את השטויות האלה עבד עליך. אני למדתי בבית ספר ממלכתי ואני אומר לך שאלה שקרים.

SupermanZW

Well-known member
מתי זה קרה?

אני למדתי ערבית ב1991 כשהייתי בכיתה ז' ולא למדתי אפילו פסוק אחד מהקוראן. מתי אתה למדת ערבית?

SupermanZW

Well-known member
כנראה המדינה מכינה את עצמה לשלטון

ערבי מוסלמי בקרוב. עצוב... ישראל נכשלת כמעט בכל דבר.

ישראל שלך לא תחזיק מעמד לעולם ../images/Emo128.gif

כי יהודי שהוא לא מחובר אל " התורה " אז אין לו מה לחפש בעולם הזה .

SupermanZW

Well-known member
עם התורה ובלעדיה העולם זמני וגם

אנחנו זמניים. אני יודע שישראל לא תחזיק מעמד עוד הרבה זמן אבל ב20 השנים הקרובות היא תחזיק מעמד כנראה. אני בכל אופן מתכוון להגיש בקשת הגירה לקנדה בעוד כשנתיים לקראת סיום התואר השני (אני עושה את זה כאן ולא בקנדה כי שם זה היה עולה לי הרבה יותר יקר). לפחות את עצמי אצליח להציל.

אתה מצחיק אותי ......... ../images/Emo6.gif

אתה בדיוק כמו כל הישראלים שהם יורדים ל- " קנדה " , " ארצות הברית " , " אוסטרליה " . בעוד 15 שנה " הערבים " כאן יהיו " הרוב !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
............. אבל אל תידאג נשמה שלי
................................ אתה עוד תיתגעגע למדינה המסריחה שלנו , כי גם בחוץ לארץ אתה תיפגוש המון אנטישמיות ועוד המון מוסלמים ועוד המון המון " ערבים " ........

למעלה