שאלה למאמינים שביניכם..

SupermanZW

Well-known member
גם בעוד 100 שנה הערבים לא יהיו רוב

בקנדה, חוץ מזה הערבים בקנדה לא מפחידים אותי כי שם הם לא מסוכסכים עם היהודים ולכן הם לא עושים להם בעיות. בקנדה אין אנטישמיות והמוסלמים בה שומרים על פרופיל נמוך, רובם יוצאי ארצות ערב שברחו מהדיקטאטורה ומחפשים שלווה, זה לא כמו בצרפת ואנגליה. בעוד 15 שנה הערבים יהיו רוב בישראל ויוכלו לשלוט בה אבל עד שזה יקרה בקנדה אני לא אהיה בין החיים, לכן במהלך מרבית חיי אוכל לחיות בשלווה.

ולמה אתה לא תהיה בין החיים ../images/Emo35.gif

אוליי תירצה לחיות כמה שיותר ולא להיתייאש

SupermanZW

Well-known member
בעוד 100 שנה אהיה בן 127 אם אחיה

לא סביר להניח שאחיה עד אז.

ןאם תהיה " תחיית המתים " ../images/Emo35.gif

אתה הריי לא דם דתי , אז אוליי אתה לא יודע אבל לפי " ספר הזוהר "
................... " תחיית המתים " תיקרה בעוד 23 שנה לפחות ( שנת תש"צ = 2030 ) . או שאוליי אתה לא תירצה לקום בתחיית המתים ? ...........................................................

SupermanZW

Well-known member
בעצם זה לא משנה כי גם אם אחיה לנצח

בכך שאהגר לקנדה אני מבטיח לעצמי עוד 100 שנים של שלווה.

אוקיי , אתה בטח אשכנזי ../images/Emo22.gif

כי אם היית " ספרדי " אתה בטח היית הרבה יותר מחובר אל התורה ואל המיצוות
, רק " אשכנזי " , במיוחד " אשכנזי עם שם משפחה גרמני יכול לדבר כמוך ......................

SupermanZW

Well-known member
אני אשכנזי אבל שם המשפחה שלי לא

גרמני, למעשה הוא עברי אך אפילו במקור (כלומר לפני שהוחלף) הוא לא היה גרמני אלא פולני מה שמראה שאין שום קשר בין השערותיך לבין המציאות. אולי תסביר לי מה לדעתך שגוי בדעתי שמוטב להשיג עוד 100 שנים של שלווה במקום לסבול? האם אתה מעדיף לסבול?

אני יסביר לך ../images/Emo70.gif ../images/Emo22.gif

היהדות אומרת ש- כל מה ש- הקדוש ברוך הוא עושה זה " טוב "
, גם היצר הרע זה דבר שהוא " מאזן " את היצר הטוב , כי היהדות מאמינה ב- 3 כוחות שפועלים בעולם , שלא כמו הסינים למשל שהם מאמינים רק ב- 2 כוחות ( יין - ינג ) ................................... היהדות מאמינה שיש את " יצר הרע " , ואת " יצר הטוב " ואת הקו שהוא החיבור של שניהם . כי גם להיות כל הזמן " טוב " זה לא דבר שהוא באמת " טוב " ......................... כי אי אפשר להיות נחמד לאדם שהוא היה לדוגמא " רוצח " או " גנב " . צריך לחפש את האיזון בין טוב לבין רע . לכן אם באים " ייסורים " או " סבל " לאדם זה רק כדיי ללמד אותו להישתפר בעתיד , או ללמד אותו להיות " אדם טוב יותר "

../images/Emo13.gif פשטעייסט ../images/Emo35.gif ............

גם אני אשכנזי בדיוק כמוך . לא צריך לינסוע עד " הודו " או " סין " כדיי לגלות שיש לנו הכל בתוך היהדות ............................

SupermanZW

Well-known member
אני מתכוון לנסוע כדי להשיג שלווה

לא כדי לגלות שום דבר.

בית הכנסת זה הבית ה-2 של כל יהודי

אם היה לנו " בית מיקדש " אז לא היינו צריכים " בתי כנסת "

SupermanZW

Well-known member
מה הקשר?

אני מדבר איתך על ההווה ואתה מדבר איתי על 2000 שנים אחורה.

יש קשר ל-הווה

אם תלך 2000 שנה אחורה אז תיראה ש- העם היהודי נולד אז כולנו היינו " דתיים "

SupermanZW

Well-known member
תמיד היו גם לא דתיים

ההבדל היחיד הוא שאז שיעור הדתיים היה גבוה יותר.

תמיד היו הכי הרבה דתיים ../images/Emo70.gif

וגם בתנ"ך אלוהים העניש את מי שהוא לא הלך לפי התורה .

SupermanZW

Well-known member
אין לך הוכחות לכך

ובכל מקרה נראה שלדתיים יש יותר צרות מלחילונים, נראה שאלוהים לא רוצה שאנשים ילכו ע"פ התורה כי לא באה ממנו.

" ייסורים ממרקים את הנשמה " ../images/Emo121.gif

אפילו יעקב אבינו ביקש שיבואו מחלות לבני האדם כדיי שהם יצטערו על המעשים שלהם ...........

SupermanZW

Well-known member
לא צריך מחלות כדי להצטער

צריך רק לחשוב על המעשים ולהבין מה רע בהם.

למעלה