שאלה למבינים במה שקורה בין האוזניים של ראש הממשלה.

jackie111

Well-known member
האם אחרי שראש הממשלה (לבדו) החליט לבעוט באמריקאים, מצבנו הביטחוני השתפר?
זאת טעות קטסטרופלית. זה מחליש אותנו מאד.
אם המח של ביבי היה עובד בהגיון וללא מעורבות
אישית מצבינו היה טוב יותר.

evglev1

Well-known member
מנהל
כמה חבל שאצל ביבי הכול אגו וכבוד אישי. אבל אולי ידע להסתדר עם טראמפ כי גם אצל טראמפ האגו והכבוד במרכז.

evglev1

Well-known member
מנהל
כמה חבל שאצל ביבי הכול אגו וכבוד אישי. אבל אולי ידע להסתדר עם טראמפ כי גם אצל טראמפ האגו והכבוד במרכז.

Harrington

Well-known member
מנהל
מעמדנו באופן כללי יוצא מחוזק ומשופר מהעניין, כמובן. כבר אתמול, דקות אחרי הצהרת ראש הממשלה, התחיל הממשל האמריקאי לגמגם שהוא לא התכוון, שזה לא בדיוק ככה ועוד. בהמשך כמובן יצא עם הטיעון הצפוי (כמובן בשם "בכירים" אנונימיים ;-)) שהכל פוליטי עבור ראש הממשלה וכו'. היישר מדף המסרים של מחנה הרל"ב :). אבל סמוך עלי, בפעם הבאה שאמריקה תידרש לווטו במועהב"ט, היא תחשוב 18 פעמים לפני שהיא תחליט להימנע מהטלת וטו.

אגב, לא צריך להימצא במוחו של ראש הממשלה בשביל לדעת את כל הנ"ל. מספיק להיות ישראלי גאה ובעיקר, אדם כן, הגון וישר (לא בשביל לדעת זאת, אבל בשביל להודות בכך).

אלפיני

Well-known member
אבל סמוך עלי, בפעם הבאה שאמריקה תידרש לווטו במועהב"ט, היא תחשוב 18 פעמים לפני שהיא תחליט להימנע מהטלת וטו.

אני ממש לא סומך עליך. ארה"ב יכולה להרשות לעצמה לזרוק אותך ואת הביבי שלך לאנחות. ואלטרנטיבה לארה"ב לא יצרתם.
חוסר מעש וציפייה לאיזה אל מסתורי שיבוא ויפתור עבורך את הבעיות זו לא שיטת עבודה שניתן לסמוך עליה.

Harrington

Well-known member
מנהל
ארה"ב יכולה להרשות לעצמה לזרוק אותך ואת הביבי שלך לאנחות.
אז זהו, שלא :).
ואלטרנטיבה לארה"ב לא יצרתם.
גרוע מאוד אם זה נכון, אם כי אני מסופק שזה המצב.
חוסר מעש וציפייה לאיזה אל מסתורי שיבוא ויפתור עבורך את הבעיות זו לא שיטת עבודה שניתן לסמוך עליה.
בהחלט נכון. עכשיו כמה נחמד אם רק היה רלוונטי למשהו :).

אלפיני

Well-known member
גרוע מאוד אם זה נכון, אם כי אני מסופק שזה המצב.
אם אתה מסופק, תצביע עליה.

בהחלט נכון. עכשיו כמה נחמד אם רק היה רלוונטי למשהו :).
נו באמת. "חסר משגעים אני כי הבאתם את זה להשתגע עלי הזה יבוא אל ביתי."

באזור הזה עושים דברים מטורפים בשם דתות ואמונות.

Harrington

Well-known member
מנהל
אם אתה מסופק, תצביע עליה.
מנוסח דברי למדת כבר למעלה שאיני יכול לעשות זאת :). שוב נראה שאתה נדרש למשפטים האלה רק מצורך נפשי. אולי מנסה לעבוד על הקוראים ולצאת חכם בתקווה שלא יקראו למה הדברים מתייחסים? לה' הפתרונים ;-).
נו באמת. "חסר משגעים אני כי הבאתם את זה להשתגע עלי הזה יבוא אל ביתי."

באזור הזה עושים דברים מטורפים בשם דתות ואמונות.
אכן עושים באזור הזה בשם הדת והאמונה. האם מדובר בדברים "מטורפים"? זה בעיני המתבונן מן הסתם :).

1ספי11

Well-known member
מעמדנו באופן כללי יוצא מחוזק ומשופר מהעניין, כמובן. כבר אתמול, דקות אחרי הצהרת ראש הממשלה, התחיל הממשל האמריקאי לגמגם שהוא לא התכוון, שזה לא בדיוק ככה ועוד. בהמשך כמובן יצא עם הטיעון הצפוי (כמובן בשם "בכירים" אנונימיים ;-)) שהכל פוליטי עבור ראש הממשלה וכו'. היישר מדף המסרים של מחנה הרל"ב :). אבל סמוך עלי, בפעם הבאה שאמריקה תידרש לווטו במועהב"ט, היא תחשוב 18 פעמים לפני שהיא תחליט להימנע מהטלת וטו.

אגב, לא צריך להימצא במוחו של ראש הממשלה בשביל לדעת את כל הנ"ל. מספיק להיות ישראלי גאה ובעיקר, אדם כן, הגון וישר (לא בשביל לדעת זאת, אבל בשביל להודות בכך).
אני לא משוכנע שלסמוך על ביביסטים יעזור לנו להגיע למקום בטוח יותר.
בינתיים נראה שכל מי שסביבנו מבין שלא מעט מהעוצמה של ישראל נבעה מתמיכה אמריקאית קטנה קצת .

Harrington

Well-known member
מנהל
אני לא משוכנע שלסמוך על ביביסטים יעזור לנו להגיע למקום בטוח יותר.
מאחר ואין לי מושג מה זה ביביסטים, אינני יכול להתייחס לכך.
בינתיים נראה שכל מי שסביבנו מבין שלא מעט מהעוצמה של ישראל נבעה מתמיכה אמריקאית קטנה קצת .
רק רל"בים יטענו כך. מוזמן לבדוק.

1ספי11

Well-known member
מאחר ואין לי מושג מה זה ביביסטים, אינני יכול להתייחס לכך.

רק רל"בים יטענו כך. מוזמן לבדוק
אם אתה לא מבין מיהם הביביסטים אז תיקח את המושג "רל"בים" שאתה נוהג להשתמש בו ותהפוך אותו על פניו.
במקום רק לא ביבי יש את אלה שעבורם זה רק ביבי. מקווה שהבנת ותפסיק עם ההטרלות בנושא הזה.

evglev1

Well-known member
מנהל

איך נקמה ילדותית משפרת ומחזקת את מעמדנו ועוד נקמה באלה שמספקים לנו את הנשק ונותנים לנו מענקים וערבויות שמאפשרים רמת חיים מערבית.

Harrington

Well-known member
מנהל
איך נקמה ילדותית משפרת ומחזקת את מעמדנו ועוד נקמה באלה שמספקים לנו את הנשק ונותנים לנו מענקים וערבויות שמאפשרים רמת חיים מערבית.
לא רואה בזה נקמה ובוודאי שלא "נקמה ילדותית". הצעד נועד להעמיד את הממשל במקום, להבהיר לו שעם כל הכבוד והאהבה ואולי גם התלות המסוימת (שפחותה ממה שכותבים כאן לענ"ד), אנחנו לא הילדים שלהם, לא בכיס שלהם, ולא כפופים להם.

בדיוק כמו שחשוב מעת לעת להעמיד מישהו על מקומו (למשל את הבריון השכונתי שלא מגיבים לכל מעשיו, אבל מעת לעת מבהירים לו שלא מתכוונים להיכנע לתכתיביו ורצונותיו) וכולנו עושים את זה פה ושם מבלי שזה מוגדר כ"נקמה", כך גם כאן. כאמור במקום אחר בשרשור, עובדתית זה כבר עבד, כאשר כבר בסמוך להצהרת רוה"מ הממשל יצא בסדרת תירוצים והסברים. בכך יש לקוות, הסתיים האירוע שבהחלט מתאפשר בין חברים עם אינטרסים שונים בחיים.

lemner40

Well-known member
את נתניהו מעניין בסדר הבא ביבי , שרה . יאיר , שמפניה , סיגריות , כח וכבוד.
מדינת ישראל לא ברשימה.

דגלמנגל

Well-known member
לבן כספית יש זווית מעניין לגבי העניין:

צפה בקובץ המצורף 100925
בן כספית לא מביא בחשבון את הבחירות בארה"ב בנובמבר ואת הזמן, עד אליהן, שבו משתדל ביידן לרצות את האנטישמים והפלסטינים במפלגתו.
מבחינת ביבי, (קרי: שרה והילד-ז) המלחמה יכולה להימשך לעד. אני מעריך שאחרי הבחירות שם - היחס האמריקאי כלפינו ישוב להיות כשהיה, לפני
התחלת המרוץ. בינתיים, המצב מבחינתנו, בעייתי וביבי רומז לביידן, שצרכי הביטחון שלנו, לא השתנו, רק שהוא עושה את זה בחוסר עידון משווע.

evglev1

Well-known member
מנהל
לא חושב ששרה נתניהו ויאיר נתניהו כותבים או גולשים בפורום, כי הם היחידים שיודעים מה קורה בין האוזניים של ראש הממשלה.

למעלה