שאלה למי שגולש כאן

צלף

New member
שאלה למי שגולש כאן ../images/Emo35.gif

פתחתי בזמנו את פורום החרשים וכבדי שמיעה במרכז בגלל שפורום חרשים וכבדי שמיעה בתפוז לא יכול היה לעבוד, את הסיבות אין צורך לפרט, מספיק להסתכל בחלק הארי של ההודעות שכתובות כאן כרגע. דוגמנית הצמרת כתבה את חות דעתה למה היא לא גולשת במרכז, בעקבות זאת רציתי לשאול אותכם הגולשים ולבקש את חוות דעתכם: למה אינכם גולשים וכותבים הודעות בפורום לקויי שמיעה במרכז
תשובות בונות יוכלו לעזור לנו להפוך את פורום המרכז לנגיש יותר ב -
מראש

הודאה מלאה

פורום המרכז נפתח ע"י צלף ואחר כך הוא סגר את הפורום, עבר לפורום תפוז, נכשל וחזר לפורום המרכז. אף אחד לא הפריע לאף אחד לכתוב בפורום המרכז ובכל זאת הפורום נכשל, ומנהל הפורום הודה כאן בכישלונו. פרטים נוספים בפורום "חוק ומשפט" באתר מיקוד.

1יודע1

New member
מעורר רחמים

אתה הוא זה שגרמת לסגירת הפורום כאן בתפוז אז מה אתה עוד מבקר את צלף שניהל בהצלחה את פורום המרכז הישן ותפוז כאן סליחה אתה מגוחך...

1יודע1

New member
צלף חביבי

כבדי שמיעה לא צריכים פורמים יש להם את השומעים לא יעזור לך כלום

צלף

New member
התגובות באשכול ההודעות מדברות בפני

עצמן, אין לי מה לומר...

לא הסברת

מדוע ניהלת פורום במרכז, סגרת אותו, ניהלת פורום בתפוז, סגרת אותו וחזרת וניהלת פורום במרכז? מדוע נטפלת לאירגונים ולגולשים יחידים? מדוע ביצעת "תחקירים" בצ'אטים כפי שפירסמת כאן בפורום? מדוע פנית לגולשים ותיחקרת אותם על זהותם של גולשים אחרים? מדוע ביצעת אאוטינג בהודעותיך כמנהל הפורום בתפוז? על השאלות האלו לא ענית, ואתה ממשיך להתחמק ממתן תשובות.

צלף

New member
למה שאשיב לך ../images/Emo35.gif

לכינוי שאינו יודע לכבד את עצמו ולהתיצב מאחורי זהות קבועה שכל לקויי שמיעה אחרים מכירים, כולם צריכים לנחש בעוד כמה כינויים אתה מופיע
כל התשובות נמצאו בהודעות שכתבתי בזמנו ונתתי לך לינקים, זה רק לשבת ולקרוא. אבל אתה לא קראת במיוחד, בעצם לא היה חשוב לך לקרוא, מה שעניין אותך זה רק להטיח בוץ בפנים ולהשחיר וללכלך... סגנון כזה של הודעות בדיוק יודע לחסל פורום, פורום לחרשים לא אמור להיות צהובון, פורום מלא בהודעות כאלו (כמו שאפשר לראות מסביב) מבריח כל גולש הגון... אין לשאלות שלך תכלית ואין לי כונה לעשות תחקיר על מה שדמינת לעצמך שעשיתי, או שעשיתי וניפחת יותר מידי כהרגלך, אם זה היה אקטואלי כבר עניתי בזמנו, והאמת זה לא חשוב לי ולא לאחרים, אז בבקשה מטובך להפעיל פקודת delete אי שם בזכרונך ולעבור הלאה...

ואתה מכבד את עצמך?

מה הסיפור של הטחת בוץ ורפש באח"א כשאינך חבר אח"א בכלל? אתה הוא זה שתמך במתחזים שכל מטרתם היתה להטיח בוץ ולהשחיר וללכלך בפורומי החרשים למיניהם, ואתה הוא זה שביצע אאוטינג בכל הודעה שניה שלו - גם כשהיית מנהל הפורום. שא בתוצאות, ואם הפורום כאן אינו מוצא חן בעיניך - הישאר בפורום שאתה מנהל אותו ואף אחד לא מפריע לך שם. יום כיפור בפתח ותומכי אח"א לא יסלחו לך על מה שכתבת על אח"א.

צלף

New member
מה שאינך יודע

שתומכי אחא נפגשים איתי חופשי ומדברים איתי על אח"א ובעיותיה... למי שיש תלונות ושאלות יכול לשלוח לי מסר או מייל, חופשי חופשי... ויום כיפור - תודה, מבחינה זאת אני שלם עם עצמי... ואתה שלם עם עצמך

נכון, אני לא יודע כלום ../images/Emo6.gif

אינני יודע איזה מסרים ואיזה אימיילים אתה מחליף ואינני רוצה לדעת. אני יודע מה שאני רואה בפורום. בפורום, לא בצ'אט, לא במפגשים, לא באירגון בקול, לא באח"א, לא באירגון הגג, לא במטה המאבק, לא בהפגנת הנכים, לא מה אמרת או לא אמרת לצודקביץ. רק בפורום. אז אם כולם יכולים לשלוח לך אימייל חופשי חופשי, למה נזעקת לדרוש את מחיקת האימייל שפורסם כאן? כולה כתובת אימייל, מה הבעיה?

כיסוף

New member
מי אמר שצלף חייב להיות חבר אח"א

הוא לא חייב, מספיק שאזרח מין השורה, או תושב העיר חיפה יציץ בעיתון המקומי (ידיעות חיפה) ויראה כתבה על אח"א לפני שבועיים שלוש שהולך להיות מוקם מבנה חדש ברמת אלון ליד הטכניון מבנה נוצץ, שלש קומות כמה שאני זוכרת נכון עם חניון חדר כושר חדר מחשבים נדמה לי. מי שרוצה שיתחיל לפשפש באתר של ידיעות חיפה ימצא את הכתבה. ואני שואלת אם אח"א במצב על הפנים. איך מיידעים את אזרחי חיפה על המבנה החדש. איך מבקשים תרומות מחברי אח"א מהסל תקשורת שלהם. אם האגודה במצב על הפנים. על חשבון מי יוקם או מתחיל השלד להיבנות? מעניין לא? כן מאוד מעניין!!!

LordNor

New member
מן הסתם, זה על חשבון משלם המיסים

ואני באמת תועה, מאיפה לאח"א יש כסף להקים מבנה כזה מפואר באיזור מאוד יוקרתי שבו משלמים ארנונה מאוד גבוהה....

כיסוף

New member
זה מה שנקרא חוצפה ישראלית

מצד אחד לרוב החירשים הורעו התנאים הרוחה שהם צריכים ליום יום כמו שהבנתי תרגומים וכו' ואני מבינה שהם מוציאים מכיסם כי אין דרך אחרת ועוד מבקשים מהם להירתם לעזרה כספית. שבעצם החרשים עצמם צריכים את העזרה הפרטית הזאת לתרגומים שלהם. ומצד שני על חשבון האזרח שמשלם מיסים מוקם לו בניין נוצץ. אולי במקום בניין נוצץ ידאגו קודם לתנאים סוציאלים יותר בעלי חשיבות מאשר אופני כושר וחנוכת בית של פרוייקט Y מי שהמצב שלו עגום לא פונה במחאה למשרד הרווחה בבכי מרורים אחרי כתבה כזאת שהיתה בעיתון המקומי שלנו.

זאת הדוגמא הטובה ביותר

איך מי שאינו חבר אח"א אינו יודע מה קורה בתוך אח"א... איפה "תומכי אח"א" שיסבירו "חופשי חופשי" במסרים, אימיילים וצ'אטים את המשמעות של הקמת המבנה "הנוצץ" הזה? אולי נחפש אותם בחדרי החדרים של צודקביץ? לא, הם בטח מתחבאים באירגון הגג. בואו נבדוק באירגון הגג. אולי נשאל את אתי אברהמי? כמה שאינני יודע כלום, אני יודע את התשובות המדוייקות לתהיות שהועלו. לא ממש מתחשק לי לכתוב אותן לשומעים וכבדי שמיעה כפויי טובה שכל מה שהם יודעים לעשות זה להטיח בוץ ורפש באח"א. ומה פתאום באים לכתוב את כל זה בפורום החרשים "הסגור" בתפוז? לא נאמר לכם ש"אסור" לכתוב כאן? אתם צריכים לכתוב את זה בפורום המרכז, או שאיבדתם את הדרך לשם? סיפרו כאן שבפורום המרכז כותבים על עשבי מרפא. שיו, איזה נושא לוהט

למעלה