שאלה למי שגולש כאן

כיסוף

New member
פחחחחחח

לא צריך יותר מידי מכדי להבין קוראים בפורומים על דמעות תנין, וגם קוראים בעיתונות על האזרח הפראייר שצריך לממן את הבנין הנוצץ ומה הסודיות הזאת בכלל? זכות הציבור לדעת וזכות הקהילה לדעת בזמן של גירעון מאיפה יש כסף לבזבוזים אחרים וזכותם של כמה מהקהילה לדעת למה דורשים מהם כסף שקיבלו מהמדינה (משרד הרווחה) לתרום מסל התקשורת לטובת רווחה שמגיעה להם בזכות ולא בחסד!!!! ורק לך מותר לכתוב בפורום """""""הסגור""""""""""""" או מה? ירשת אותו? קיבלת בעלות מתפוז? יש לך מניות על הפורום הסגור? במרכז מדברים על עשבי מרפא וכאן על "עשבים שוטים" שהם אזרחי חיפה שיאלצו לשלם את החגיגות והארנונה והמים ועוד מיסים. שזה הנושא הלוהט זכות הציבור לדעת מאיפה הכסף שבטח הוא לא איזה עשרה שקלים או שלוש מאות. מאיפה הכסף לעזאזל? אולי צריך כמה עשבי מרפא כדי לרפא משהו שמעורר מחשבות? הא?

משתוקקת לדעת את התשובות?

בואי לאסיפה הכללית של אח"א וקבלי אותן. אם לא יתנו לך להיכנס, כי אינך חברת אח"א, פני לרשם העמותות - בתקווה שלפי חוק חופש המידע הוא יענה לך. בקשר "לפורום הסגור" - פני לעו"ד מיבי מוזר. אולי הוא יענה לך איפה, למה וממתי הפורום "סגור"

1יודע1

New member
ארגון שפושט רגל ומבקש עזרה

צריך לדעת לענות על שאלות לא נעימות אתם לא יכולים להתחבא מאחורי אסיפת אחא הקדושה במיוחד שאתם מבקשים תרומות ועזרה מכולם אם לא תתנו אז לא תקבלו עזרה

ואת זה כתב נכה ולא חירש

שגרם להתמוטטותה של אח"א כשהתחזה בפורום החרשים בוואלה לפני יותר משנה ושיגע את אח"א בבג"ץ מפוברק. רואים איך הכל מתחבר.

1יודע1

New member
טעית בגדול... ../images/Emo6.gif

אבל תהיה לי בריא יש לך חוש דמיון מפותח אז חבר סיפורי מתח על אחא ואויבי אחא ואם תכתוב טוב ותזכה בפרסים תוכל לתרום להצלת אחא היה שלום...

כיסוף

New member
איך בדיוק נכה ולא חירש ../images/Emo35.gif

לפי מה
כי לגולש יש כיסא מחשב עם גלגלים
ולפי מה התחזה
לפני יותר משנה
איך הכל מתחבר
איך בדיוק נכה אחד והוא לא חירש גרם למפולת של אח"א
אולי יש סיבות אחרות למפולת
אתה בטוח שרק נכה אחד בן אדם אחד הביא למפולת
בפורים
הזה אוייש סליחה בפורום הזה אני מכירה כמה בעלי מסיכות (מתחזים נקרא להם בשפת המחשב) עם מכנה משותף אחד !!! יחיד ומיוחד!!!

לא הצלחת להחזיק מעמד? ../images/Emo6.gif

מדוע את החלפת מסיכה ושינית את הכינוי שלך? אם נלך לשיטתך, "נאמר" לי שבעדותך נגד פורן העדת בשבועה שאת לקויית שמיעה. אז מה את - שומעת או לקויית שמיעה? פורים או לא פורים? מה בדיוק מטריד אותך בבניין החדש שבונים עכשיו? כחיפאית היית צריכה לשמוח על הקמתו... למה שבתל אביב יהיה בניין כזה ולא בחיפה? למה לא כתבת שום דבר על הבניין הקיים בתל אביב? מה הבעיה למכור אותו ואז אין גרעון וכולם מקבלים תרגום ושלום על ישראל? אולי כי חששת ממה שיחשבו עלייך החרשים בתל אביב אם תכתבי דבר כזה? ומה חושבים עלייך עכשיו החרשים בחיפה כולל אתי שוורצברג - שאיתה נפגשת במפגש הפורום? ומה עם לורדנור שעושה כל מה שאפשר כדי להגיע למפגשים ולהתחבק עם חרשים אחרים, ובפורום הוא מטיל רפש בכוונותיהם? המצחיק הוא שהתשובה לבניין "המסתורי" בחיפה נמצאת שני סנטימטר מקצה אפך ואינך רואה אותה אפילו, בזמן שכל ציר באסיפה הכללית יודע את התשובה, וגם כותבים כמוני שאינם צירים בכלל.

איפה הכתבה?

איפה אני מוצאת את הכתבה המוזכרת לעיל??? חוץ מזה... יאללה מכות... לפחות לא משעממם פה:) ככה זה החיים בישראל... מלאים אנשים מושחתים... בכל התחומים. כי לאנשים... בסופו של דבר..איכפת רק מעצמם.. כמה עצוב...

כיסוף

New member
../images/Emo6.gif ../images/Emo6.gif

הכתבה בעיתון המקומי ידיעות חיפה יש גם אתר ברשת אבל אין להם ארכיון חבל מי שמוצא מקבל אופני כושר או אופני הרים כדי להגיע לבניין המסתורי האופניים לא עליי בשביל זה יש תרומות אני צריכה תרומה עד מחר בבוקר כרגע למקלדת שלי מתה
היא ב חצי קומה ! פעם נושמת פעם לא

משהו ליום כיפור

ההודעה הראשונה היא התייחסותו של S&M להבדל בין תרומות למיסים, וההודעה השניה היא ספאם המציע לקנות אמל"ח. האקרים מוזמנים לפרוץ את האיסיקיו של שולחי הספאם. ----------------------------------- כנראה הבטן המלאה והבישום מהיין גורמים לאנשים לחשוב כמו קפיטליסטים שבעים. האם ש"ס *גרמה* לעוני? או - האם ש"ס קמה לפני או אחרי שהיה עוני? ובריק שלפני ש"ס, לא היה עוני? ומי גרם את העוני הזה? קודם כל התשובה היא - לא ש"ס. האם ש"ס רוצה להנציח את העוני? האם זו המוטיבציה של ש"ס כשהיא מחלקת ארוחות צהרים לילדים נזקקים? לא. המוטיבציה של ש"ס היא יותר תלמידים, מה שיביא ליותר הורים קרובים אליה, מה שיביא ליותר דתיים. אבל חוץ מש"ס ותומכיה יש עוד, בערך, חצי מליון עניים אחרים, שלא קשורים לש"ס או למוסדותיה. עכשיו נדבר על הכסף הפנוי שיש בתקציב, והכסף שיתפנה אם לא ילך לתרומות. כשאני מוציא את היתרה שלי על צריכה, רוב הכסף הולך לעשירים, והמיעוט להכנסות המדינה ממיסים. גם כי עשירים לא משלמים מיסים בעצמם, אלא רק דרך העובדים שלהם, גם כי מע"מ זה רק 17% - וגם כי חלק מההכנסות מועלם בשחור. כלומר, אם תרמתי 2000 ש"ח, הפסקתי לתרום, וקניתי מצלמת וידיאו, מתוך 2000 ש"ח שכולם הלכו לתרומה, יגיעו לקופת המדינה רק 200-300 ש"ח. ואותם, המדינה תחלק כמו שהיא מחלקת כל דבר - 25% להחזר חובות, 25% לביטחון, ועוד 50% שיתחלקו באופן יחסי. כלומר, לעני שהיום אני תורם לו 2000 ש"ח, יגיעו, אולי, 1.20 ש"ח במקרה הטוב. ובינתיים אני אגיד לו מה, תתגבר על הרעב? אנחנו אוטוטו מניעים את הכלכלה עם ה-1.20 ש"ח שלך, ותוכל ללכת לעבוד. בינתיים תתאפק. ואם אתה יכול, גם תתחבא באיזו סימטה, שלא ניראה אותך כי זה לא יפה. ואתה גם לא רעב. סתם אתה עובד עלינו. S&M ----- Original Message ----- From: Leibovich Effy Sent: Wednesday, September 15, 2004 10:15 PM Subject: RE: תגובותיו של השר פורז למצב הכלכלי בישראל שיעור בכלכלה. התקציב השנתי של מדינת ישראל הוא בערך 270 מיליארד שקל (בערך. אני לא זוכר בדיוק ואני גם שיכור מארוחת החג אז אנא לא לתפוס אותי על מיליארד לכאן או לכאן) מתוכם 25% הולכים להחזרי חובות (בעיקר ריבית) ועוד 25% לביטחון. מה שמותיר אותנו עם 50 % מהתקציב שאותו צריך לחלק לכל מי שצריך. כמובן שהנזקקים מקבלים פחות ככל שיש יותר מקומות לחלק להם ויותר דרישות. אבל! אם אנשים יפסיקו לתרום לעמותות, הכסף 'המיותר' שנשאר להם בסוף כל חודש יכנס בסופו של דבר למעגל הצריכה (זה החוק בכלכלה. אם לדוגמא משיהו מרוויח 10000 ש"ח והוא חוסך מתוכם 2000 ש"ח כשהוא ירוויח 12000 ש"ח הוא לא יחסוך 4000, למרות שהוא מסתדר עם 8000 מצויין אלא הוא יחסוך רק 2500 כי הוא יגדיל את הצריכה שלו) ובסופו של דבר יגדיל את הכנסות המדינה ממיסים מה שיגדיל גם את התקציב לנזקקים באופו פרופורציונלי. זה פשוט חוק. ----------------------------------- > Welcome to our web site www.shadowcrew.com/phpBB2/index.php > > Please use http://63.240.81.5 in case of our domain outage. > > You're invited to shop for large selection of bombs and different > kinds of rockets such as surface-to-air, > surface-to-surface and weaponry available at reduced price. With the > following types of rockets you will be > able to commit terrorist attacks, destroy buildings, electric power > stations, bridges, factories and anything > else that comes your mind. Most items are in stock and available for > next day freight delivery in the USA. > Worldwide delivery is available at additional cost. Prices are > negotiable. > > Please feel free to inquire by ICQ # 176928755 or contacting us > directly: > > 1-305-592-2222 > 1-919-319-8249 > 1-314-770-3395 > > Today special: > > ******* AIR BOMBS ******* > OFAB-500U HE fragmentation air bomb > Fuel-air explosive air bombs -Not in stock > BETAB-500U concrete-piercing air bomb > ZB-500RT incendiary tank > 500-KG SIZE RBK-500U unified cluster bomb > RBK-500U OAB-2.5PT loaded with fragmentation submunitions > RBK-500U BETAB-M loaded with concrete-piercing submunitions-Not in > stock > RBK-500U OFAB-50UD loaded with HE fragmentation submunitions > > ******* UNGUIDED AIRCRAFT ROCKETS ******* > Main-purpose unguided aircraft rockets > S-8 unguided aircraft rockets > S-8KOM > S-8BM-Not in stock > S-13 unguided aircraft rockets > S-13, S-13T, S-13-OF, S-13D, S-13DF > S-25-0 > S-25-OFM > S-24B -Not in stock > RS-82 > RS-132-Not in stock > > ******* ROCKET PODS ******* > B-8M pod for S-8 rockets > B-8V20-A pod for S-8 rockets > B-13L pod for S-13 rockets > > Recently received *NEW* > > Hydra 70 2.75 inch Rockets > Air-Launched 2.75-Inch Rockets > FIM-92A Stinger Weapons System > Stinger 101: Anti-Air > > Our clients are well known Al-Qaida, Hizballah, Al-Jihad, HAMAS, Abu > Sayyaf Group and many other terrorist groups. We are well known > supplier in the market and looking forward to expand our clientage > with assistance of Internet. > > Do not hesitate to contact us via ICQ # 176928755 > > Impatiently awaiting for your orders, > ShadowCrew

ומה קרה בפורום החרשים בוואלה ../images/Emo35.gif

מה קרה לשתי ההודעות המופיעות בקישורים למטה? את מי הן מטרידות ומדוע? על ראשה של מי בוערת האמת?

תגובה מתמיהה של .א.ה בועז

מה זה "העמוד השמאלי"? האם .א.ה בועז נמנה על הסגל המקצועי של המכון לקידום החרש - כן או לא? 1. מי קבע את ההבדל בין לימודים ובין הכשרה מקצועית? איזו מטרה יש ללימודי פילוסופיה? האם לימודי פילוסופיה מוכרים ע"י המל"ל? 2. איזה "חובבנים" איישו את אח"א? האם דליה ברלינסקי (עו"ס), אורנה לשם (עו"ס ומנהל עסקים) או חוה סביר (הוראה) שהיו מנהלות כלליות באח"א היו חובבניות? יעל קקון עו"ס היתה חובבנית? ישראל סלע סמנכ"ל היה חובבן? אלי קבקוב ראש המכון לחרש עיוור בישראל היה חובבן? 3. מה זאת אומרת "אילו אח"א היתה משנה את הדרך שבה היא מתפקדת ופועלת ללא חברים" ואיך זה מתחבר עם סעיף 5: "חלוקת משאבים ורווח אפסי"? 4. מי קבע שאגודת החרשים לא שרדה? איך זה משתלב עם הבניין הנוצץ שמקימים בחיפה ואשר בגינו קמו כאן זעקות שבר לפני שלושה ימים? האם יש מגמה "להכחיד חרשים" ומה הסיבה לכך?

ותשובה לשאלה שהועלתה היום

"על יסוד מה הוקם המכון לקידום החירש?" המכון לקידום החרש הוקם כמדומני ע"י ישראל סלע - עובד אח"א לשעבר, והצטרפו למכון אסתר ברק, יעל קקון, חוה סביר, אלי קבקוב ואולי עובדים נוספים של אח"א לשעבר.

1יודע1

New member
מענין מאוד ../images/Emo3.gif

למה אתה לא כותב בואלה ? האם אתה מפחד שיענו לך שם אז אתה מגיב פה

למעלה