שאלה נדושה אך מיסתורית מתמיד...

powerstar1

New member
מתי נגמרו לי הריגושים במיטה

כן , אני מסכים לפעמים גם אני מרגיש שעברתי על כל האפשרויות כמו בקוביה בולגרית וזה מתסכל אך במחשבה נוספת אולי הייתי אומר שמצב זה לפעמים נוצר בשל חוסר רגש מיני בין שני בין הזוג זוג שמבצע סקס בצורה קבלנית כמו מכונה באמת יתייחס לסקס כמו "צייק ליסט" יעשה V על כל האופציות ויעביר את התיקונים לבדיקה נוספת בפורום אולי מישהו יוכל לחדש לו משהו . את האמת אני לא יותר טוב מאף אחד פה וגם לי יש עליות וירידות תרתי משמע ולכן לפעמים עולות בי מחשבות לנסות שלישיה אך הבעיה היא שאני מעוניין בזוג לסביות או זוג נשים ולא מתאים לי להיות עם עוד גבר במיטה זה ממש מפחיד אותי להפקיר את הטוסיק המתוק שלי לסכנה בלתי צפויה אז עד שאמצא ריגושים של שלישיה וגם לא של שלישיה אבל יצירתיים אני במסנגר [email protected] נשיקות ותזהרו על הגב בזמן האקרובטיקה במיטה

פיפרמנט

New member
סוד ההזדקקות

ואני מדברת על יותר מאחרי שנתיים. כשתהיו במירוץ של החיים, כביסה, ילדים, עיפות, חמתו/ך וכו.... ההזדקקות לבוא בסוף היום לגוף חמים אוהב ומקבל הוא ריגוש חזק יותר מכל תעלול אקרובטי

רוחניות במקום מכניקה

את מתעסקת יותר מידיי בתכניקה ומכניות במקום להתעסק בדבר האמיתי והיחיד שיכול לעזור להתקדם ולמנף את הקשר- התשובה היא ברוחניות, רק התקדמות רוחנית ביחד היא שתביא לתוצאות ולא שום דבר מכני. אז אולי תלמדו ביחד איזה תורה רוחנית או משהו.. כל השאר זה רק תבלינים, אבל המזון הוא אך ורק ברוחניות. בהצלחה. :)

כשחיים בזוגיות ללא אהבה , זה מה שמחפשים !

מיני ריגושים בדמות של דיבורים מלוכלכים , חילופי זוגות , גיוונים... האהבה מספקת את כל צורך הלב . צר לי על אנשים שחיים ללא אהבה .

למעלה