שאלה נדושה אך מיסתורית מתמיד...

Kat1kat

New member
החשש שלי -בדיוק מנקודת תורפא זו

בהצעתה של אשכרה סרט.... (אבל בשביל ממש לדבר על זה צריך גברים שיעידו...)

aagas

New member
בעניין דעתו של הגבר -

שוחחתי עם מספיק גברים על העניין הזה - דתיים - שבאמת מאמינים בזה שזה טוב, בריא, מצווה, אבל עדיין הם מרגישים נטושים וגם עם חבר'ה חילוניים - אז אולי זה עושה עניין כלשהו אבל אחרי חודש חודשיים עדיין הם עזובים עם התשוקה או הצורך או איך שתקראי לזה הם רוצים/צריכים סקס

טוב..אם כבר אני כאן..

כול דבר שעושים ברובד השיטחי של העניין- משעמם, מעפן, זמני.. וכו'.. אם לא מבינים את המשמעות ועושים כמו בוקים, או כי זה מצווה (שזה גם סוג של מעלה, אבל לא מספיק)- לפעמים שכרו יוצא בהפסדו.. דיברתי על העומק של העניין, אולי האישה תבין, העומק- הוא עמוק- צריך ללמוד ולחדש בנושא כמו בכול דבר- והעניין- הוא לא להיות קרים בזמן ההרחקה- אלא להתקרב בצד הריגשי של הקשר, לטפח את העניין הנשמתי, להפוך את הקשר למשהו תלותי בנפש, ולא בגוף, ואז- גם אם תעבור חתיכה ברחוב, והוא ירצה אותה מבחינת החיצוני, אבל יהיה לו עומק ומענה כ"כ רחב לנשמה בבת זוגתו- שבאמת יהיה חבל לו להפסיד את הקשר עם אישתו בשביל מישהי ברחוב.. וזה לא רק, אנשים שעובדים על עצמם (אתה קורא לזה דתיים, סבבה, לצערי לא כול אחד עם כיפה מייצג) ומסתכלים פנימה במקום החוצה, לא יספרו לך את מה שהגברים הדתיים שדיברת איתם סיפרו לך.. כי ככול שאתה מסתכל פנימה- באמת ובאמת שלא מעניין אותך מה שקורה בחוץ, וככול שאתה מגלה באישתך כוחות נפש כאלה אדירים ואתם מגדילים אחד את השני- שום בחורה ברחוב לא תערער את זה, כי הקשר בנוי לא על העבודה,ילדים, קריירה, וכל מה שמחזיק היום קשר רגיל של שני חבר'ה נשואים- אלא הוא בנוי על רבדים הרבה יותר עמוקים.. ודי חכימה ברמיזה.. יענטו, לא יעזור כמה שאני אדבר על זה, צריך להבין את זה לבד, וללמוד על זה לבד.. :) ובכן, העניין הוא עמוק מאד מאד ולא מתחיל ולא נגמר ברובד המעשי. סי יו..

star2o

New member
ממש מיסכנים

אנחנו הנשים ממש לא מרחמים עליכם...הרי ידוע שהגברים מלאי יצר הרע! ולא הנשים... אתם כל הזמן רוצים מין בכל הזדמנות ובכל תנוחה..ממש מכונות מין כמו הגורילות...ביערות איכס...בא להקיא!..

וואי, אני מקווה

שלמרות שעבר הרבה זמן מאז התגובה שלי והפורום, תקראי בסיעתא דשמייע את ההודעה הזאת.. שמעי, אחותי, זה לא קל.. ות'אמת שחשבתי שבפורום שמדברים יותר על מיניות לא יקבלו באהבה את הרעיון שלי, ולא היה לי אכפת. כי מה שעובד. עובד. לא משנה כמה מלגלגים עליו. העניין הכללי הוא- ביהדות, ובכלל- שכול הזמן אנחנו מחפשים ריגושים- מבחוץ, בגדים, רכב חדש, התחדשות חיצונית. במקום, (או במקביל, זה לא סותר..) לחדש בפנים את עצמנו. זאת אומרת שבקשר הזוגי- לא יעזור לטווח ארוך שנכניס פריטים, אביזרים, אנשים- אחרי כמה זמן זה יימאס. אלא- אנחנו צריכים לחתור, לחדש ,להעמיק ולמצוא את הרבדים הנסתרים של עצמנו- וכמו שאהוד בנאי כותב בשיר הנפלא שלו "אש"- "אבל אתה צריך כל יום לראות אותה אחרת כמו שמש חדשה ששוב ושוב זוהרת אתה צריך לראות אותה כל לילה מקודשת כמו הלבנה המתחדשת." - נאמר שאת נמצאת עם בן זוג מאה שנה. נמאס. כול יום קפה ונשיקה. כול יום אותו הדבר, את כבר יודע מה הוא הולך לעשות, איך הוא הולך להגיב.. מה כבר מרגש ורומנטי בזה? ובכן, זה העניין- את צריכה לראות אותה בכול יום אחרת. זה לא שמשהו בפועל משתנה, זה המיינד שלך, החשיבה שלך משתנה.. וזה מה שהתורה מחדשת לנו- הריגוש נמצא בתוכנו.. ההתחדשות מתחילה ברבדים פנימיים. וכשאת מתחברת לבורא עולם- למשהו ניצחי- כשאת מכניסה את השכינה בניכם- אז גם הקשר שלכם ניצחי. ועכשיו לעשייה- אי אפשר לשנות עולמות בבום. ואי אפשר לגוון בזוגיות בבום. לאט לאט.. תכנסי לספריית קודש קרובה- תבחרי ספר על זוגיות בראי היהדות- אל תעשעי כלום- תקראי- יש את "שכינה בניהם", יש ספר מיוחד לגברים- "בגן השלום" של הר' הרוש, יש את "טוב למיטב טנדו"- שאלות ותשובות נפוצות. מתחלים לקרוא. תחפשי ספרים בסיסיים על זוגיות במשפחה היהודית, השינוי מתחיל בפנים, כן? תלמדי על זה, אולי אני מאכילה אותך לוקשים?? תלמדי, תחקרי לבד, תשאלי, תמצאי, ה' יהיה בעזרך.. תלכי לחנות ספרים- תצברי מידע. אחרי המידע- כבר יהיו לך כוחות נפש למשוך את בעלך לספרים האלה בעצמו- שיקרא, שיבין את עניין ההתחדשות הזוגיות כול חודש ביהדות.. ואחר כך- (וזה לא ילך בקלות, אני מזהירה!:)) כבר בורא עולם ינתב לך את הדרך.. סמכי עליו.. והלוואי ותגיעו גם לעניין הביצוע- אבל זיכרי- דברים טובים לא באים בקלות!! בכלל!! ולגבי "רצוא ושוב"- מושג קבלי. (מה לנו ולקבלה? כמעט וכלום..) שאומר, בשיא הפשטות- שהעולם בנוי על גאות ושפל, על קרוב ורחוק, על האיזון הטבעי בין ביחד ללחוד,(רצוא ושוב זה גם ההשתקפות של עבודת ה', שכן, כול העולם הוא לפעמים טוב לי לפעמים קשה לי, וגם בעבודת ה'- לפעמים הכול ברור לי, ולפעמים הכול מבולבל- התגלות, והתרחקות של ה' יתברך כביכול..רק כביכול..) וכשמבינים ולומדים את זה לעומק, ומקיימים את המערכת הזוגית לפי המערכת בטבע- זה לא פשוט, אבל מרוויחים איזון נפלא. כשבני זוג כול הזמן ביחד, זמינים אחד לשני, פותרים משברים על ידי מגע, מכירים אחד את השני, כביכול- שום דבר לא מפתיע, כלום לא יותר מדי מרגש, אבל כשיש חציצה- מבינים את המשמעות של ההרחקה- בשביל ההתקרבות (ההרחקה כשלעצמה לא טובה, רק בשביל החיבור שאחריה היא מועילה) כשמשקיעים באותם השבועות שאסור לנגוע בקשר הריגשי, הנשמתי, מדברים, יוצאים, לומדים ביחד, אוכלים ביחד- אז לא רק שזה ממקד את בן הזוג לבת זוגתו, לא רק שגובר הגעגוע ועולה הקשר הנפשי, לא רק שמתאפקים בשביל להתעצם- נבנה פה משהו חדש ועמוק וכול חודש את תיראי לבעלך "ככלה בחופתה", ושוב, לא אני המצאתי את זה.. אני יודעת שבמסגרת חילונית, כשפתאום כול הנשים כביכול "מותרות" ואשתו אסורה זה הרבה יותר קשה לשמור נידה, אבל זה לא ככה, וזה לא שתקומי יום אחד ותחליטי: "אני שומרת נידה", לאט לאט, תכיני את עצמך רוחנית, ואח"כ את בעלך, ואחרי שתרגישי שאתם מתמקדים בעצמכם, מורידים ומגלים עוד שכבות ריגשיות אחד מהשני- מגלים צדדים אחרים באישיות אחד של השני- אז תעברו לביצוע המעשי בעזרת ה' של שמירת נידה, ואז- כבר תיהי בטוחה בעצמך שהוא לא יתפתה לאחרות, כי בניתם פה משהו ריגשי עמוק וחזק, והכנסתם את בורא עולם ואת השכינה בכבודה ובעצמה לקשר- שזה, כשלעצמו דבק מאוד חזק, - אז, לא תצטרכי אישור.. פשוט תדעי.. בהצלחה.. :)

אה.. ו..

אני בשלבי חזרה בתשובה, ונכנסתי לפורום בגלל שהיה בו דילמה מעניינת בראשי.. וחשבתי שיש לי מה לתרום בעניין.. סה טו :)

seymore butts

New member
כמה רעיונות

1. אמרת שניסיתם אוראלי וגם אנאלי. A2M ניסיתם? (העברת הזין ישירות מהתחת לפה). 2. סקס במקום ציבורי כשמנסים לא להיראות. 3. סקס במקום ציבורי לעיני כל. 4. שדרו את עצמכם מזדיינים בלייב ברשת. 5. צעצועים כמו באט פלאג וחרוזים בתחת בזמן המשגל. 6. לשים פורנו ברקע. אבל בשורה התחתונה - אני מאמין שמגיעה תמיד נקודה שכבר אי אפשר לחדש. ואז צריך לעבור לשלישיות ומעלה. למרות שאת לא מחשיבה אותן.

bvb6

New member
"לדעתי מי שגדל בבית בריא לא צריך להיכנס ...

לתחום".... מי אמר למי ובאיזה הקשר / סיטואציה?

seymore butts

New member
אני רואה שלמרות סלידתך מפורנו ביקרת בבלוג שלי

נכון שאמרה את זה כריסטי קניון הדגולה, וזכותה לחשוב כך. זה לא אומר שזה נכון לגבי כולם.

bvb6

New member
כן- המאמרים מאוד מעניינים

בכל מקרה הודעתי הראשונה נכתבה בהומור .... לבדיקתך בברכה

איתי בל

New member
כל החידושים והגיוונים

זה לא פותר את הבעיה זה הכי הרבה דוחה אותה אם אין את השורש... את ההתחלה את המשיכה הטבעית אז זה שהסקס יהיה קינקי יותר לא יעזור לאף אחד אם הסקס הטוב והישן כבד לא עושה את זה בכלל סקס חדש ומחודש גם לא עישה...מקסימום יעשה עד שגם הוא יתיישן שזה כבר בפעם השניה שלישית יכול להיות הכי הרבה שהייתי עם מישהי זה שנה וקצת.. אז אולי אני לא יודע איך זה קשר באמת ארוך ועד כמה התשוקה נשארת אבל אם כבר אין תשוקה אני לא בטוח שזה שמהו שאפשר לפתור עם הבן זוג הנוכחי

Kat1kat

New member
אני מקווה שאתה כמוני

נשאר אופטימי למרות הניסיון הקודם. ברור שבגיל 20 מערכות יחסים קצרות זה סבבה, זה סבבה אולי גם בגיל 30. אבל בוא נודה, אי אפשר לחיות על מערכות יחסים של שנה עד שנתיים כל החיים... לכן צריך שיהיה פיתרון, --- נראה אם הנושא ימשוך לכאן עוד אנשים שיוכלו לרענן אותנו עם קצת אופטימיות מבוססת על ניסיון... :)

תכנסי למיטה מדי פעם עם פיאה בצבע אחר

כך בן זוגך יבגוד בך איתך כמובן זה מכניס אקשן. משחקים בטבע מוסיפים המון אדרנלין, סרטים כחולים ביתיים שבהם אתם מצלמים את עצמכם. נסיעות לחו"ל והשתתפות ביער אלומוני שם אתם יוצאים על המכונית לקרחת יער ואתם מתחלפים במכונית של האדם לידכם כמובן \אם הוא נראה לכם ועושים סקס אלמוני וזו רק ההתחלה...

Krishi

New member
הסוד טמון דווקא מחוץ למיטה

ככל שמצליחים להמשיך לרגש את הבן זוג (מחוץ למיטה), ככל שממשיכים להפתיע אותו (מחוץ למיטה), ככל שממשיכים לחשוק בו ולאהוב אותו (מחוץ למיטה), אין זה באמת משנה מה עושים בסקס עצמו כי הוא יהיה מספיק עוצמתי בפני עצמו בלי קשר למה בדיוק עושים בו ועד כמה מגוונים. אז כן, משחקי תפקידים למיניהם, תנוחות שונות, S&M ועוד... זה הכל נחמד ויפה. אבל הרי לא זה מה שבאמת מדליק את הסקס אצלכם, נכון? מה שמדליק זה שזה את, והוא. וכל עוד שומרים על התשוקה הזאת אחד לשני, הסקס תמיד יהיה טוב ומספק, גם אם זה כל לילה בתנוחה המסיונרית. ואז, ככה, מדי פעם, אפשר לחזור למשחקים שהייתם עושים בעבר (פה, גם גורם ההפתעה יכול לעזור). וזה יהיה מהנה כמו בפעם הראשונה, גם כי לא עשיתם את זה כבר הרבה זמן, אבל בעיקר, שוב, כי זה את והבן זוג שאת אוהבת ושאוהב אותך. נ.ב. כמובן שדברים טכניים בסיסיים חייבים להיות קיימים כמו היכולת לדעת איפה לגעת ושהגבר לא יגמור מהר מדי וכל זה... אבל אני מקווה מובן מאליו (מובן מאליו שזה אמור להיות, לא שזה קיים. אני מקווה באמת שזה קיים אצלכם
)

star2o

New member
צודק בהחלט

כולנו באנו מטיפת זרע מסריחה, ומלאת יצרים פשוט הטבע דפק את הגברים בזה שהוא ברא אותכם כך שאתם לא מסוגלים לחיות בלי מין! ואם אתם לא עושים מין, אז אתם מתפוצצים...נהפכים לאלימים...ויורדים מהפסים, ומתחילים להיות לכם בגוף כל מיני תופעות מפחידות.... איזה כייף שאני לא גבר....אני יכולה לחיות בלי לעשות מין, ולא יקרה לי כלום...

amazone

New member
ומה דעתך על

משחקי תפקידים ואביזרי מין? עד עכשיו דיברת על תנוחות ולא יודעת אם ניצלת את זה. תמיד אפשר לגוון כשמדובר במשחקי תפקידים ותמיד יש אביזרי מין חדשים

למעלה