שאלון הכרות [חובה לענות
]

שאלון הכרות [חובה לענות../images/Emo9.gif]

שם: גיל: אזור מגורים: שיר אהוב [לא רק של הגיים בויז]: הגיים בוי שלי הוא: בהצלחה

Pinky a

New member
עונה../images/Emo9.gif

שם: ענת .א. כספי לווין
אזור מגורים: קריות שיר אהוב [לא רק של הגיים בויז]: של הגיים בויז : גליה ובכללי השיר הכי אהוב עליי she will be loved של מארון5
הגיים בוי שלי הוא: אדם

עונהההנהנה

שמי קרין:).. אני בת 14 וחצי... אני גרה באשקלון סיטי השירים האהובים לעיי הם: של הגיים בויז של הראל מויאל-את,שאני,אמצע הלילה בכפר ויש עוד כמה! של שירי מימון-אהבה קטנה,זמן של חסד,כבר לא שלך,כמה פעמים! של יוסי אזולאי-יום אחד איתך,פס ליום אחד! עידן יניב-מבקש רק לשימוח וגלגל ענק! מאיה בוסקילה-רק אותך רוצה! דנידין-המנגינה שלי! צ'ינו-געגוע קבוע... ויש עוד מלאמלאמאלמאלאאאאא חחחחח עשיתי לכם מגילה חחח הגיים בויז שלי הוא:שרונירוני סנדלר החמצן הנשמה החיים שליייייייייייייייייייייי

TOUSH

New member
עונה../images/Emo9.gif

שם:רעות גיל:עוד מעט 17 אזור מגורים:נתניה שיר אהוב [לא רק של הגיים בויז]:את-הראל מויאל
בכללי אני חולה על מוזיקה ישראלית
הגיים בוי שלי הוא:אושרי

אני../images/Emo26.gif

שם:אופק גיל:17 אזור מגורים:איפשהו ליד חיפה שיר אהוב [לא רק של הגיים בויז]:my humps, אשמור את ליבי הגיים בוי שלי הוא:שרון סנדלר

אנייייייי

שם:ניקול גיל:15 אזור מגורים:ראשון לציון סיטייייייי שיר אהוב [לא רק של הגיים בויז]:נוצה ברוח, אהבה, ובא מכאב של אביחיוש השולטטטטטטטטטטטט הגיים בוי שלי הוא:אביחיוששששששששש אחחחחחחחח שלמותתתתתתתתת כמה שאני אוהבת אותו!!!!!!!!1

עונההה ../images/Emo13.gif

שם: עדידוש חמי גיל: 13 וחצי אזור מגורים: בית שמש שיר אהוב [לא רק של הגיים בויז]: כל השירים של הבויז
הגיים בוי שלי הוא: אושרייייייי

=))

*נטליקוש *14 (ב -14.11 היה לי בול 14) *השרון- כפ"ס
*המנגינה שלי - של דנידין ואהבה היא שיר לשניים של נינה ורן
וברור שת'שירים של הבויז ושל אביחיי המושלמיי הזה ->שר כ"כ יפהההה *הגיים בויייי שלייי ע-ר-ן בעליייי

../images/Emo13.gifכהה...../images/Emo13.gif

אני בשז"ר למה גם את מכפ"ס?! איזה חטיבה..?!ובת כמה..?! אוהבתתת נטליקוש מזור הכט איך ידעת שאני מכפ"ס..
(לומדת)

חחחח עלקקקק ...

גמני משז"ר כי רשמת שאת מכפ"ס אז ראיתי.. חח באיזה כיתה את!? ח'? אני בת 14 וחצי .. כיתה ט' ..

chen468

New member
עונהההה

שם: חן בלניס מזור הכט גיל: 14 אזור מגורים- פרדס חננה שיר אהוב: דונט יא של פוסיקטגירלס ופוש דה בטון הגיים בוי שלי: ערנו'ש

אניייי ... ../images/Emo8.gif

שם: מור אזור מגורים: כפ"ס שיר אהוב: של היפיופים האלהה (הבויזז)
Pas sans toi של מאט .. שיר פצצההה!!

בקשר לשאלון

שלום אני דניאל!!!!אני בפורום הרישמי עכשיו גם פה!...שם:דניאלגיל: 14 וחציאזור מגורים: ראשון לציון סיטייייייייייייייייייייישיר אהוב {לא רק של הגיים בויז}= my humps ואשמור את ליבי כמובןהגיים בוי שלי הוא: אושריייייייייייייייייייייי חמייייייייי כפרה עליו

עונה

גיל : עוד חודשיים בת 15... עיר : מודיעין שי אהוב : כל השירים של הגיימבויז...וכל השירים של הגיימבויז ו.... כל השירים של הגיימבויז חחחח שרונייייי נישמתייייייייי אוהבת אותך הכי שבעולם!!!!!!!!

למעלה