שאלון הכרות [חובה לענות
]

עונה../images/Emo27.gif

שם:מאי דבדה.. גיל:13 וחצי.. אזור מגורים:אור עקיבא..(ליד חדרה..) שיר אהוב [לא רק של הגיים בויז]:''טומי'',של שרונה פיק.. הגיים בוי שלי הוא:ערן המושלם..

../images/Emo60.gif

שם:מעין גיל:16 אזור מגורים:מרכז. שיר אהוב [לא רק של הגיים בויז]:הלב שלי נשבר-דיימנדז. הגיים בוי שלי הוא:אדם, כפרעליו

the h s

New member
אני.

אני חושבת שזאת ההזדמנות גם להגיד שאני חדשה פה.. שם:חנה גיל:11 (עוד מעט 12) אזור מגורים: מזכרת בתיה (מרכז) שיר אהוב [לא רק של הגיים בויז]:אממ.. של הגיים בויז: הזדמנות שניה
ואחר לגמרי יותר נכון שניים: ניסים (עיברי לידר) וחום יולי אוגוסט (סינרגיה
) הגיים בוי שלי הוא: שרון!!

אני ../images/Emo9.gif

שם: רויטל
אזור מגורים: רחובות
שיר אהוב: "אשמור את ליבי"
הגיים בוי שלי הוא: ש=ר=ו=ן

tallllll1

New member
אנייייי

שם:טל גיל:14 אזור מגורים:קריות שיר אהוב [לא רק של הגיים בויז]:וואי יש מלא הגיים בוי שלי הוא:אדם יוסף

טבתוש

New member
../images/Emo27.gif

שם:טבת גיל:עוד 20 ימים 16 =]] אזור מגורים:רמת גן שיר אהוב [לא רק של הגיים בויז]:בא מכאב הגיים בוי שלי הוא:שרון

עונהההה+חדשהה

שם:אורנית גיל:12 וחצי אזור מגורים:לוד... שיר אהוב [לא רק של הגיים בויז]:אשמור את ליבי, הזדמנות שניה, גליה, ועוד כמה של ניר רוזנבאום הגיים בוי שלי הוא:אדםםםםץ.....אמאאאאא

התשובות שלייי... ../images/Emo13.gif

שם:
עדידו'ש..
אזור מגורים:
במרכז, אבל אני יהיה יותר ספציפית-אשדוד..
שיר אהוב:
יש יותר מידי.. מממממממממממממ.... נכון לרגע זה... 1)גליה/גיים בויז. 2)הזדמנות שניה/גיים בויז. 3)כמה פעמים/שירי מיימון. 4)זמן של חסד/שירי מיימון. 5)בכול מקום/שירי מיימון ושלומי שבת. 6)Backstreet Boys / Incomplet והרשימה עוד ארוכה..וחל על הזמן של כולנו..חחחח..
הגיים בוי שלי הוא:
אושרייייייי
שלמות!!!!

pretty woman 1

New member
שליייי

שם:לינור גיל:15 אזור מגורים:דרום שיר אהוב [לא רק של הגיים בויז]:כמה כוח יש ללב שבור-שירי מימון ורן דנקר הגיים בוי שלי הוא:שרוןןןןן
כפרה עליו!!!

עונההה../images/Emo13.gif

שם:בר(בת!!) גיל:12 וחצי
איזור מגורים:מעלות שיר אהוב[לא רק של הגיים בויז]:דיים בוייז:גליה
,הזדמנות שנייה
,שישי מימון,מריה קארי
הגיים בוי שלי הוא:אושרי
כוסון שלייי!!!

למעלה