שאני אבין...

e s a l

New member
אותו הדבר בערך

כמעט לכולם יש לפחות יום אחד של חופש (היו לי גם יותר מזה) ובדרך כלל עוד 2 חצאי ימים. ככה שאפשר להספיק לעשות 23-25 שעות בשבוע, שזה סביר.

PooKiPsiT

New member
אה-הא! ../images/Emo3.gif

אז אתה כן טוען שעדיף ללמוד בטכניון?
סתם, טוב, יש כאן מישהו שעובר השנה מהטכניון לאת"א. תשימו לכם תזכורת בפלאפון לאוגוסט 2008 לשאול אותו מה הוא חושב...

e s a l

New member
חחחח... למי שמוכן לסבול :p

שניהם נמצאים באותו הלוול. אבל באמת צריך מישהו שיינסה ללמוד בשניהם בשביל שיביע את דעתו.

היונתן

New member
מכיר מישהו כזה

שעבר אחרי שנה א' לת"א. הוא אמר שהטכניון יותר קשה. אבל אולי זה כי הוא נתקל בחדו"א?

התואיל בטובך לשתף אותנו בסטטיסטיקות?

כמו, למשל, מה ממוצע הבוגרים? כמו מהו חציון הבוגרים? מהו הרבעון (העליון, כמובן) של הבוגרים? (ספציפית אלו נתונים שהכי מעניינים אותי באופן אישי, אבל אשמח לשמוע כל נתון מעניין נוסף)

כרוני

New member
גם אני אשמח לשמוע...רק בשביל

לראות כמה זה תואם את תפיסת המציאות שלי שם...

get low

New member
ספר לי על זה...

ממוצע 70 בקורס של חשמל נחשב גבוה מאוד. אז יש פה ושם קורסים לא מחשמל, אבל זה בטח לא מקפיץ את הממוצע ל-80

Danielovich

New member
כמה הסברים

סה"כ המצב בטכניון הוא סבבה, יש כאן אחלה ח'ברה ואנשים. והלימודים מאתגרים מספיק. בקשר לציונים, אתם יכולים לשכוח מכל הסיפורים ששומעים על הטכניון, ב3 שנים האחרונות המצב מבחינת הממוצעים הוא סביר. ז"א אין מבחנים עם ממוצע נכשל, פשוט לא קיים!! אם הממוצע מתחת ל60 הרבה אנשים מקבלים בראש(ואני לא מדבר על הסטודנטים). אם הממוצע נמוך תמיד יש פקטור, כמובן יש קורסים שידוע שהממוצע יהיה נמוך, אבל עדיין ב3 שנים שאני כאן לא חווית אף פעם מרצה רע, נכון יש אנשים אנטיפטים, אבל אף אחד לא בא במטרה לדפוק את הסטודנטים. סה"כ אני לא מתחרט שבאתי לכאן ונהנה מכל רגע

למעלה