שונא את החיים האלה!!שונא את החיים האלה!!שונא

asafasaf26

New member
שונא את החיים האלה!!שונא את החיים האלה!!שונא

שונא את החיים האלה!!שונא את החיים האלה!!שונא את החיים האלה!!שונא את החיים האלה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ושוב.. שונא את החיים האלה!! הייתי בעשרות טיפולים הוליסטים רגילים מה לא ואני עומד במקום. עשיתי טיפולים פסיכולוגים הילינג תיקשור מודעות עצמית דימיון מודרך מוח אחד מה לא אני תקוע! האגו שלי לא מוכן לזוז מהמקום שהוא מכיר מפחד ממה שהוא לא מכיר אני סובל אני מתוסכל אני יכול להאשים את המקומות שאני הולך לשם אבל זה לא המקומות כי זה אני כי אני בוחר ללכת לשם, אבל זה לא המקומות זה אני והרגשות שאני מרגיש כלפי עצמי אני מרגיש שאני מגעי לא מעניין מכוער אידיוט טיפש קרציה רגיש מידיי ואין לי כוח לעצמי אני שונא את אלוהים ואת הנשמה ואת הקארמה הקשה הזו שקיבלתי מה שאני לא עושה אני לא מצליח להתקדם אני ממורמר על החיים אני שונא בני אדם שונא את כולם אני לא יכול יותר, אני כרגע נמצא בהתקפת זעם על העולם כי אני לא מבין אני חוות שיעורים כל הזמן שליליים כואביים לא חיובים לא נעימים אני תקוע ביים לא חווה ממש חוויות אני שונא את החיים אני מרגיש שאני 0 שאני כלום כשאני מתאמן בחדכ אני מרגיש שאני כלומניק שצריך פשוט לירות בי ולהרוג אותי ושאני לא מעניין אף אחד במכון ושאף אחד לא רוצה לדבר איתי אני ממורמר אני שונא את עצמי ואת החיים ואת אלוהים ואת הנשמה שלי אני מיואש פחד אני מיואשששששששששששששששששששששש נמאס לי כבר אני כבר לא יכול יותר , אני לא יכול ממש להרשות לעצמי טיפול כי זה עולהבערך 200 שדקל ואני חי דרך ביטוח לאומי ושוכר דירה מה הפתרון למצב שלי איך המצב שלי ישתפר הפתרון היחידי שיש לי כרגע זה כדורים פסיכיאטרים דרך הפסיכיאטר שאני מטןופל אצלו דרך הקופת חולים ואני אתחיל למסטל את המוח שלי בקוקטלים של כדורים כי אני לא רואה פתרון אחר.. נמנעתי מלהגיע למצב הזה של להתחיל לקחת כל יום 3 כדורים פריזמה ועוד כדור כזה ואחד כזה אבל אלוהים ל5א השאיר לי בריירה, כמובן שהפתרון הוא אצלי איך לא אני אחראי לחיים שלי, אבל אני לא יודע איך לבצע את השינוי אטיך למוסס אתת החסימות את הפחדים האלו שכל כך פוחדים לשחרר את העבר לשחרר את הפחד מלהיות באושר דיי נמאס דיי כבר נו כבר אלוהים יא דפוק אני עושה כל מה שביכולתי כדי לעשות שינוי תעזור לי כבר נו כבר נוווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווו

asafasaf26

New member
אוקי ניסיתי לתקשר זה מה שקיבלתי:

"הפתרון בידיים שלך" אמרתי אוקי הוא בידיים שלי מה עושים עכשיו? לפתע ראיתי דמות שעשויה מאבן חוצבת קיר אבן ומעמיסה את מה שהיא מוריה על כזה טר'קטור קטן ואז שאלתי אותו מה אתה מרוויח מהאבנים שנופלות מהאבן שאתה חוצב, הוא ענה אני פשוט מפחד לעזוב את המקום הזה שאני מכיר אמרתי לו זה כמו אדם שהוא אסיר והוא כבר חופשי אבל הא רגיל להיות אסיר אז הוא נשאר..אז אמרתי לו מה אתה מרוויח בזה שאתה אסיר הוא ענה לי צודק אני לא מרוויח כלום באותו ררגע התייפחתי ושיחררתי אוויר זה קרה לבד (לא יודע למה זה קרה אשמח לקבל הסבר) ואז אמרתי לו אתה רוצה לעזוב ושנלך לאגם מעיין ונתקלח שם ונרוץ בשדה ועוד הוא ענה כן באותו רגע מילחנו ביחד את איפה שהוא חצב באור וגם את הטרקטור וזה נעלם ואז הלכנו לאגם ושחינו ואז הוא השיל את האבן שאטף אותו ואז התגלתה דמות בצבע כזה וורוד של עור ואז התווספו לדמות כנפיים ואז הוא רץ בשדה ואז ראיתי חיבור שמחבר אותו לבורא ככה זה נגמר.

freearth10

New member
וואו! התחברת למקור שבך!

היי אסף, איזה יופי
על השיתוף. כשקראתי את ההודעה הראשונה שלך, אמרתי לעצמי שיש לך את כל הכלים לעשות את הצעד הזה לבד. והנה לא עוברת דקה ואני קוראת שאתה כבר שם. כך את האור הורוד הזה והכנס אותו שוב לחייך!
מאיה

asafasaf26

New member
מממ

עשיתי את סוג המדיטציה הזו מלא פעמים בעבר, אבל כלום לא השתנה בגלל זה הפסקתי.. השאלה מה עכשיו אני צריך כל יום לעשות את המדיטציה הזו? ואם כן למה? הרי בעבר שעשיתי זה לא עזר. הייתי רואה את הבעיה כגוש ומדבר איתה היא היתה אומרת למה היא נמצאת הייתי משחרר ושוב שוב הייתי עושה אבל שום דבר לא השתנה אז מה הגורם לכך שמשהו יכול להשתנות דווקא עכשיו?

freearth10

New member
העבודה שעשית היא זו שהובילה לשינוי

לא יודעת מה קרה בחייך וזה גם ממש לא משנה. חיה את הרגע, כרגע יש לך את הורוד שבך, את הרגע העילאי - עוף איתו, הכי רחוק שתוכל וכשהוא כבר לא יהיה איתך, בעזרת הדמיון תמיד תוכל להחזיר אותו לחייך.
איזה כיף לשמוע איך טיפולים שאנחנו נותנים ממשיכים להדהד בגופנפש של המטופל הרבה אחרי שהטפול נגמר. מאיה

asafasaf26

New member
לאיזה שינוי היא הובילה?

כאשר אומרים לי הפתרון נמצא אצלך מה אני צריך לעשות לטפל כמו שעשיתי נכון? השאלה כמה פעמים אני צריך לדמיין את זה עד שאני מרגיש שאני מתחיל להשתנות? אני לא מרגיש בינתיים הבדל בהרגשות הפניימים לפני ואחרי..

freearth10

New member
השינוי כבר כאן

מעבר לדלת, אתה רק צריך לפתוח את הדלת. בהדמייה חווית את השינוי. יש משהו שעוצר אותך מלחוות אותו, אתה לא מוכן לקבל את האור שיש בך, אתה רוצה לחקור למה וכמה ותוך כדי החקירה אתה פשוט מפספס אותו. לך עם תחושת הבטן שלך שם תמצא את כל התשובות. מאיה

asafasaf26

New member
ממשיך עם ההדמיות

אני ממשיך עם הדיטציה וכל פעם רואה משהו אחר עכשיו ראיתי איש שקר לא שנמצא במקום קר עם שלג נתתי לו מעיל ושאלתי אותו אם הוא רוצה ללכת למקום חם וכייפי הוא ענה שלא ואז אמרתי לו שהוא א חייב להשאר שם ואם הוא יירצה המקום הקר תמיד יהיה אז הוא הסכים ואז הלכנו למקום החמים והוא רצה להשאר שם ככה זה נגמר..

אסף, זה נפלא!!!

אילו הדמיות מקסימות
בדיוק אותה משמעות כל הזמן. האיש שאתה רואה מייצג בעצם אותך, הלמרות שלא טוב לו במקום שהוא נמצא, צריך "לעבוד קשה" כדי לשכנע אותו לעבור למקום יותר נעים.
נו.... אנחנו מצפים לשמוע שהאיש בעצמו החליט לעזוב את המקום הפחות נעים ועבר למקום שכיף להיות בו
חיבוק

asafasaf26

New member
אני עושה אבל אין שינוי בהרגשה

ואין שינוי בחוויות שאני סובל .. למרות ההדמיה אני מרגיש חרא עם עצמי ועדיין מזמן לעצמי חוויות כואבות.

freearth10

New member
../images/Emo13.gif

היי אסף, איזה כיף לקרא את ההדמיות שלך. אחרי שהתחברת לורוד שבך אתה אפילו מצליח לשכנע את האיש הקר להמשיך ולבוא איתך בדרך אל המקום החמים והנעים ואז אפילו לו היה שם נעים. הדמייה שכזאת לא יכולה להיעשות על ידי איש שרואה רק שחור. האמן בעצמך, שאתה בדרך הנכונה גם אם כרגע אתה עוד לא מרגיש שאתה שם, כי משהו הקפיא את הרגש שלך.
מאיה

שינוי

היי אסף, בנוגע לשינוי, עד כמה שאני יודעת, נדרשים שלושה שפועות לפחות(1) כלומר לא פחות מ21 יום כדי ליצור ולבסס נתיבים וקשרים בין-עצביים חדשים במוח. כלומר רק אחרי 3 שבועות המוח שלך מטמיע את השינוי בדפוסי החשיבה , התנועה , הרגש , התחושה והתגובה. כדי לעזור לשינוי להתרחש אתה מוזמן לגעת עם אצבעות הידיים ב2 נקודות על המצח, מעל לגבות.אפשרות נוספת היא לשים יד על המצח ויד על אחורי הראש תוך כדי הדמיה. ב ה צ ל ח ה

נ.ב. - טיפולים דרך הגוף

כגון רפלקסולוגיה שיאצו או טיפולי מגע אחרים יכולים לפעמים לשחרר במקום שהמיינד מתעקש להאחז. לפעמים המוכנות להסכים ולהניח לטיפול "לעשות את שלו" ולהתקדם יכולה להיות מושגת בעזרת הומיאופתיה או פרחי באך ואז הטיפולים יהיו הרבה יותר אפקטיביים. ושוב: אתה קרוב מאוד, אתה כבר כמעט שם, אלא שכמו אותו איש אבן אתה מסרב להתנתק מהמוכר והידוע ומפחד ממה שיגיע יותר ממה שאתה סולד מהמצב הנוכחי. שכן אם הוא כל כך רע, למה אתה נאחז בו??? יש לך כלים נפלאים כדי להגיע לשינוי. אני מאחלת לך את האומץ לצעוד את הצעד שמעבר. הצעד שיעביר אותך מהמקום הזה, למקום בו אתה רוצה למצוא את עצמך. ואתה מאוד מאוד קרוב אליו. המון הצלחה, נחישות ואומץ חיבוק תמר

בפעם הבאה שתפגוש דמות כשלהי במדיטציה

אתה מוזמן לשאול מה כדאי לך לעשות (לפחות כצעד ראשון) בחיים האמיתיים, כדי ללכת לקראת המטרה שלך. האם יש לך מטרה מדוייקת ובהירה? אם לא, נסה לדמיין אותה, לכתוב אותה שוב ושוב, לשנות זוויות, נקודות ראיה, עד שתהיה מרוצה מהמטרה. בהצלחה

asafasaf26

New member
תשובה

זה לא בדיוק מטרה זה יותר השפעה של המודע והתת מודע של פחד לשחרר את העבר ופחד משינוי. אני חושב שהשאלה היא מה צריך לעשות כדי לשחרר את הפחד מלהיות מאושר\מלשחרר את העבר\פחד משינוי.

בדיוק כך!

מה שמתאים לך... ואתה מוזמן לללכת קדימה הזמן ולדמיין.. איך תיראה כשתשחרר את העבר והפחד משינויים? מה תשמע מעצמך ומאחרים? ואיך תרגיש? ומה השתנה עם השגת המטרה? ואז תכנס לדמות שלך ולך אחורה בזמן, כל פעם צעד אחד ושים לב עד ההווה מה היו הצעדים שלקחת בשביל להגיע למטרה ובדוק האם הדרך מתאימה לך לכל אורך הדרך ובדוק את הצעד הראשון שלקחת בדמיון לכוון המטרה (מההווה) וזה הצעד הראשון שכדאי לך לקחת ובצע אותה ומשם השמיים הם הגבול וכמובן תוכל לשאול (במדיטציה אחרת את הדמות שנגלית לך) מהו הצעד הראשון שכדאי לך לקחת לכוון המטרה שלך. זו גם דרך אפשרית

אסתר884

New member
סליחה על ההתערבות

כל מה שאתה מציין נכון ויפה.. אך הבחור צריך טיפול.. משום שמה שאתה מציין נכון על הדף.. אך צריך שיהיה שם גורם מכוון ותומך ולא שהוא יגש לעשות לעצמו דמיון מודרך. במיוחד שהבחור בקלות צולל פנימה אך לא ממש יודע מה לעשות עם המתנה הזאת. יום טוב אסתר

ladybug4NLP

Active member
אסתר-ראי מה הוא כתב בפתיח

"הייתי בעשרות טיפולים הוליסטים רגילים מה לא ואני עומד במקום. עשיתי טיפולים פסיכולוגים הילינג תיקשור מודעות עצמית דימיון מודרך מוח אחד מה לא אני תקוע!" בודאי שהוא זקוק למטפל תומך וכנראה עד היום לא מצא את המתאים. יחד עם זו-המוצע הוא כעין עזרה ראשונה בהצלחה

אסתר884

New member
ג'ודי היקרה

את באמת חושבת שניתן לתת עצות אינסטנט בפורום?... זה גובל בחוסר אחריות. את יודעת מי הבחור? מה עומד מאחורי? ולגבי עשרות טיפולים הוליסטים או אחרים.. לכל אדם מתווה נשמה שונה.. יש אנשים שצריכים לגרד את השאול כדי לעלות לפסגות ויש אנשים שבדרך אחרת... מה שכן אי אפשר לעשות קיצורי דרך... בטח לא בעצות כאלה בפורום. למרות הכוונות הטובות.

למעלה