שירשור בעיות -

SuperKeren

New member
אממ, הדף ריק.

אין לי אפשרות לנהל את הלהקה כי כל דף שאני נכנסת אליו לבן. (כלומר לא כתוב שיש תקלה מטעם תפוז וכו')

שלום....

איך אני יודעת באיזה מקום אני לגבי התחום מוזיקה שבחרתי ואיך אני יודעת באיזה מקום אני באופן כללי וגם איך אני יודעת מה מספר הלהקה שלי....? תודה רדה רדה למי שיענה

Mrs Bloom

New member
../images/Emo153.gif|חמוס| חוצפה ../images/Emo2.gif

הנה תקרית שחברה שלי קיבלה [אין לה שם משתמש בתפוז אז היא ביקשה ממני לכתוב את זה]: דרוש שם מלהקת רעות אסרף החליטה לצאת בהצהרה לעיתונות בדבר נטייתה המינית. בראיון למוסף 7 ימים בסופ"ש היא צוטטה כשהיא אומרת "החלטתי שהגיע הזמן להפסיק להסתתר, אני מאוהבת בבת הזוג שלי ורוצה שכל העולם ידע!!!" שים לב - תקרית זו השפיעה על המדדים: מעריצים [אדום!!!] חוצפה! הומופובים :X להקה 13235.

0RainGirl0

New member
שאלה

שלחו לי הודעה ללהקה שנפתח בתפוז פורום ללהקה שלי.. זה אמיתי או שזה סתם? ואם זה אמיתי איפה אני יכולה למצוא את זה? [ללהקה קוראים Melophobia]

Elpar

New member
תקלה מוזרה עם מעריצים

לפני כמה ימים היו לי בערך 680000 מעריצים, או אפילו יותר, למחרת כשבדקתי ירדו לי המעריצים ב20000! לא קיבלתי שום דילמה או משהו כזה, אחר כך זה קרהלי שוב! אני עם 650 אלף בערך וקיבלתי 2 דילמות! שבשתיהן יצאו לי דברים טובים לפיהם איבדתי אנרגיה (זה קרה באמת) אבל הרווחתי מעריצים! אבל לא הרווחתי אפילו מעריץ אחד, רק הפסדתי! והרבה! מה קורה כאן?

Elpar

New member
למען האמת כן קראתי

אבל זה היה מזמן כנראה שכחתי... תודה על ההסבר... אז אין איזה דרך לקשור אותם עם חבל שלא יברחו?

להקות מאבדות כל הזמן מעריצים.

ככל שהלהקה שלך גדולה יותר, תאבדי יותר. וזה ללא כל דילמות/תקריות/הופעות לא מוצלחות וכו' - פשוט ככה, כל הזמן. זה חלק מהמשחק. הרעיון הכללי הוא שלא יכול להיות שכולם יעריצו את כולם, ומספר האנשים במשחק הוא מוגבל. ליותר מידע תקראי את הוראות המשחק.

lool3

New member
בוגדנים

יאללה יאללה מי צריך אותם בכלל?! (אני..)

בעיה עם התקריות

איך הגיוני שבתקרית אחת חברת הלהקה אצלי היא בת זוג של חבר להקה אחר ונולד להם תינוקת ובתקרית אחרת כתוב שהיא בכלל לסבית ויצאה מהארון? מזל טוב, נולדה לך בת! 24 באוגוסט | 12:02 וונסה שהיא גם בת זוגתו של יובל מלהקת The Unit ילדה במזל ובמשקל 3 ק"ג ו-330 גרם תינוקת בכורה! התקשרנו לאב הצעיר לאחל מזל טוב "תודה רבה, אני בדיוק מחבק את אגמי הקטנה, אני מתרגש ושמח מאד!" מברוק! נטיה מינית 27 באוגוסט | 12:02 The Unit מלהקת וונסה החליטה לצאת בהצהרה לעיתונות בדבר נטייתה המינית. בראיון למוסף 7 ימים בסופ"ש היא צוטטה כשהיא אומרת "החלטתי שהגיע הזמן להפסיק להסתתר, אני מאוהבת בבת הזוג שלי ורוצה שכל העולם ידע!!!"

lool3

New member
בגדה בו../images/Emo150.gif

הלו, כאן זה לא הוליווד,זה עדיין ישראל..

תגידי תודה.

אצלי הם לגמרי הגזימו. ______________________________________________________________________ אבא הכי הכי 31 ביולי | 12:03 חמישי שעבר. בריכת השחייה במושב בני ציון. רונן לוי, סולן להקת מגיע עם הבן ומלמד אותו לשחות פרפר, לקפוץ ראש לבריכה ולבסוף יושב איתו בפינה על הדשא ומקריא לו סיפור עד שהקטן נרדם... איזה מאמי... אנחנו אוהבים גברים רגישים... רומן מתוקשר 02 באוגוסט | 12:07 כתבת פנאי פלוס פרסמה כתבה במדור הצהוב של העיתון על כך שרונן לוי ו-אופק מלאכי מנהלים רומן. הכתבה מספרת שהזוג ביחד כבר כחודש אך מסרבים להודות האמת. (אגב, כבר ציינו שלרונן לוי יש חברה?) מזל טוב, נולדה לך בת! 06 באוגוסט | 21:20 אופק מלאכי שהיא גם בת זוגתו של תום ארונשטיין מלהקת coke N` roll ילדה במזל ובמשקל 3 ק"ג ו-330 גרם תינוקת בכורה! התקשרנו לאב הצעיר לאחל מזל טוב "תודה רבה, אני בדיוק מחבק את אגמי הקטנה, אני מתרגש ושמח מאד!" מברוק! יוצאים החוצה? 02 באוגוסט | 13:18 רונן לוי יצא מהארון על גבי מוסף סוף השבוע, בכתבה הוא מגולל את סיפורו האישי ומספר מה דחף אותו לרצון לצאת מהארון "רציתי לשמש דוגמה לבני נוער ולאנשים צעירים שנמצאים איפה שאני הייתי עד לא מזמן, להראות להם שהם לא חייבים להסתתר עד סוף החיים ושהכי חשוב להישאר נאמן לעצמך ...". אין ספק שהחשיפה של רונן לוי לא עשתה רע ליחסי הציבור של הלהקה שלך. ______________________________________________________________________ מתסכל, מה?

זה כל כך.........../images/Emo222.gif

לא הגיוני

eden994

New member
בעיית מעריצים

שלום אני עשיתי כבר 2 הופעות בפארק הירקון בשניהם קיבלתי 73000 ש"ח בערך אבל לא קיבלתי אף מעריץ אחד!!!בשניהם! וגם שאני מוציא סינגלים קליפים וכל מיני כאלה לא עולה לי כמות המעריצים אבל כל חצי שעה יורדים לי מעריצים... אני לא יודע מה לעשות בבקשה תטפלו בזה

lool3

New member
לגבי ההופעות בירקון

אמרו בהסברים שלא מקבלים מעריץ אחד בירקון. אה כן, וגם אם להקה אחרת מקבלת תקרית טובה ומקלת 20 אלף מעריצים זה משפיע על כולם

למעלה