שירשור בעיות -

כן שלחו לי מסר והכל וירד לי כסף

כל מה שקורה כשקונים שיר קרה לי חוץ מזה שהוא לא כתוב בשירים שלי
מספר הלהקה- 9212 וקישור לא לחיץ
-http://www.tapuz.co.il/MyBand/bandDisplay/Band.asp?b=9212

מ ו ר י 1

New member
ומדלגים על הבעיה שלי?!

הוצאתי תקליט ב-6.8 ובתאריך-19.8 הייתה ההכנסה האחרונה הכנסות מהאלבום Pink Floyd 19 באוגוסט | 10:56 ₪12 ההכנסה הראשונה שלי הייתה מעל למליון ש"ח הייתי אמורה לקבל תואר לא? וכל האלבומים שהוצאתי אחרי וחלק שהוצאתי לפני שקבלתי תואר ועברו כבר יותר מ-3 ימים היום אנחנו ב-25 וזה נגמר ב- 19 להקה 1749 תודה מראש מורי

אף אחד לא דילג, אבל אני מנסה לעזור

במה שאני יכול. במה שאני לא יכול, אני משאיר לטיפול לאורנג' מיי בנד.

חיפשת טוב טוב בכל הרשימה..?

כי לפעמים הוא לא ממש בהתחלה.. תנסי אולי בכל זאת הוא אי שם באמצע.. =]

דופנה19

New member
../images/Emo45.gifהיא צודקת..

לי זה תקע את השיר, באמצע, לא למעלה.. תחפשי

simsimit

New member
למה אני לא מצליחה לעשות חזרות??

זה כותב לי שאי אפשר להזין תאריכים לפני זמן המשחק או משהו כזה..

0RainGirl0

New member
הנה תראו מה זה כותב לי אחרי הופעה

עשיתי היום ב20:00 הופעה אחרי ההופעה זה שלח לי הודעה: "מקום ההופעה מכיל 50 מקומות כשעלות כל כרטיס הייתה ₪ 40 עלות ההשכרה הינה ₪0 בחרת שלא להשקיע ביחסי ציבור. בהופעה זו הפסדת 1250 מעריצים! בעקבות הופעה זו מדד החזרות ירד ב 1 שעות. " ראיתם מה זה!?!? 40 שקל 8 בערב 1250 מעריצים 99% אנרגיה 100% גיבוש וכל המעריצים ירדו!!!! זה פשוט חוצפה!

0RainGirl0

New member
כן אבל

א. אני די לא מבינה למה הן נכשלו אם היה שירים טובים ואחוזים גבוהים ב. זה לא הופעה אחת או שתיים זה כ-ל ההופעות שעשיתי ג. נגיד ונכשל אז שירד 50 אנשים כי היה 50 מקומות... אזבל ירדו 1000 ומשהו!

THE ILLEGAL ONE

New member
כי זה לא משחק אמיתי....

יש אנשים שהזמר שלהם גם יצא מארון וגם תפסו אותו מציץ.. את חושבת שזה יכול לקרות במציאות? נכון שלא..ככה שגם זה לא מציאותי שירד לך 1000 מעריצים.. אגב עשית יח"צ? וכמה מעריצים יש לך? עם יש לך קצת אז בפעם הבאה תעסי עם יח"צ גם ככה זה לא עולה כסף

0RainGirl0

New member
כן

כן עשיתי יח"צ כרגע יש לי 0 מעריצים כי כולם ירדו;\ אבל קודם לפני ההופעה היה לי 1000 ומשהו ולמרות שזה לא מציאותי, בכל זאת, שכל ההופעות יכשלו? ;\

למעלה