שירשור בעיות -

Elpar

New member
אני לא מבין את הקטע עם המשכורת

זה משכורת לאנשים שעובדים איתי?

Elpar

New member
יקחו מחברים אלא מה

אבל אם זה לחברי הלהקה אז למה זה יורד מהכסף של הלהקה? או לפחות ככה כתוב

Elpar

New member
האשימו אותי בגנבה פעם

את אחד מחברי הלהקה... תפסו אותו רק אז... מאיפה עוד משיגים כסף בחיים???

שאר בעיות.

כמו למשל העובדה שכבר איזה חודש אין לי תקריות ודילמות. ואני מ ש ת ע מ מ ת !!! בע. חכוחכו, עכשיו דוקא אני אקבל מחר תקרית שתוריד לי את כל הכסף והמעריצים. אני מכירה את המיי באנד התחמנים האלה :| להקה מס' 2505

אמן עליייי

חחח פעם אמרתי את זה בפורום ובאותו שבוע ממש יום או יומיים אחר כך אחרי שביקשתי שיקחו ממני 300,000 מעריצים עשו לי תקרית שהורידה 250,000 אז הנה אני מבקשת שוב.. קחו שוב 250,000 בכיף.. =]

דינדש

New member
בעיה

אני לא מצליחה לעשות קליפ. כתבתי את התקציב שאני מעוניינת להשקיע, לחצתי על אישור, וכלום! לא קיבלתי מסר על שחרור קליפ, לא מופיע לי הטיימר ולאכתוב לי "הלהקה יוצרת קליפ". מקווה שתסדרו את זה במהרה העולם עפ"י יחזקאל, להקה 966.

0RainGirl0

New member
יש לי בעיה קשה וחשובה.

טוב אז ככה: הלהקה שלי היא Melophobia וישל י בעיה. כל פעם, אבל באמת כל פעם שנאי עושה הופעה כ-ל המעריצים שלי יורדים ל0. בכל פעם זה קורה... גם אני אני עושה הופעה עם 5 שירים מאלבום בבארבי עם 85% אנרגיה, 100% גיבוש שרכטיס עולה 40 שקל והשירים באיכותל גבוהה כל המעריצים שלי יורדים! גם כשעוד לא יכלתי לעשות בבארבי כי לא היה לי כסף ולא אלבום ועשיתי הופות בפאב שכונתי עם נתונים של אנרגיה וגיבוש גבוהים מאוד, כאשר כרטיס עולה 40 ש"ח ושירים באיכות גבוהה כל כמות המעריצים שלי ירדה [וחשובל ציין שזה היה בשעות מ20:00 טמעלה ההופעות] וגם כשהיה לי למשל 300 ומשהו מעריצים ועשיתי הופעה בפאב כ-ל המעריצים ירדו כאשר בעצם יש רק 50 מקומות! אז בסדר היו יורדים 50 כי נגיד הייתה הופעה לא משהו [מה שמאוד אני לא חושבת שהיה קורה כי כפי שציינתי המדדים היו מעולים] אבל כל המעריצים!?!? בכל הופעה זה קורה!!!! רק היום הפסדתי 6000 ומשהו מעריצים בהופעה בבארבי שעשיתי אתמול ב22:00! כבר היה אמור ליהיות לי ה-מ-ו-ן מעריצים אבל כל פעם זה יורד. אני מבקשת בכל לשון של בקשה שתתקנו את זה!

מ ו ר י 1

New member
ממ

אולי אין לך מספיק מעריצים למקומות כאלה? צריך להתחיל בקטן שיהיה לך מעל 250 מעריצים אפשר להתחיל לעשות בפאב שכונתי ב-40+יחצ(זה בחינם באפב)לאט לאט מתקדמים לא ישר רצים לבארבי

0RainGirl0

New member
לא...

יש לי מספיק מעריצים... כשעשיתי בפאב היה לי כל פעם מעל 250 ואז כולם ירדו;\

0RainGirl0

New member
ניסיתי גם

80 וגם 120.. שניהם גם לא היו טובים:\ אבל מה ההקטע? כמה שפחות כסף ככה יותר טוב למעריצים... לא?!

TheGo

New member
את עושה כנראה את ההופעות בשעה

לא טובה. הופעות צריך לעשות משעה שמונה עד השעה חצות. אם את עושה בצהרים וכאלה ירדו מעריצים ודברים. לפי מה שאת אומרת תעשי הופעה בשמונה בערב בפאב ותשקיעי ביחסי ציבור. אם תעשי מחיר של 40 לכרטיב אז זה יעלה 1000 מעריצים לפחות

קניתי שיר סופסוף אחרי שבועיים שלא

הצלחתי
אז קניתי אותו וגם שלחו לי על זה מסר הבעיה היחידה היא שהוא לא מופיע ברשימת השירים
מה לעשות?!?!?!?!?!

שכחתי לכתוב את שם הלהקה ומספר../images/Emo122.gif

סטרוברי8 ומספר כבר אמרתי לכם (
)שאין לי דרך לדעת אותו כי כשאני לוחצת על "לחצו כאן בשביל לדעת מה מספר הלהקה שלכם" הוא לא נותן ולי לא כתוב את מספר הלהקה למעלה^^איפה שאמרו לי שכתוב
אז..אין לי מה לעשות...

מ ו ר י 1

New member
ממ

כדי לדעת את מספר הלהקה שלך את צריכה להכנס לספר מבקרים שלך ובסוף הכתותבת אינטרנט כתוב מספר זה מספר להקה שלך
לבעיה הרצינית שלך- ממ היה כתוב לך שקנית את השיר?שלחו לך הודעה שקנית אותו?הורידו לך כסף?היה כתוב לך שאת צריכה לחכות 6 שעות כי קנית כבר שיר?היום יש אנשים מאוד מהירים בטח הם קנו לפניך וחשבת שאת קנית גם לי זה קרה שהייתי בטוחה שקניתי

למעלה