שירשור היכרות מחודש

RacheliShoham

New member
לצד כל הטוב יש גם לא טוב ..

מכמה בחינות מחוז דן הוא המחוז הכי גרוע בתנועה. אבל עזבי, את לא תביני

ומכמה בחינות

מחוז דן הוא המחוז הכי טוב בתנועה. כמו שכתבת - לצד כל הלא טוב יש גם טוב, והרבה!

עונה../images/Emo70.gif../images/Emo203.gif

שם:הדר מוקם בארץ:גב"ש/לוד שבט:נצח סניף:גב"ש[הכוונה כמובן להוא של מחוז דן
] למה אני הולך לבני עקיבא:כי אילו הערכים שחונכתי על פיהם ושאני מאמינה בהם.כי בהגשמת הערכים האלה[במקרה שלי,דרך גרעיני נחשון],אפשר ליצור חברה מתוקנת.

../images/Emo13.gif

שם: אלומה מקום בארץ: שומרון שבט: אחיה סניף: אחד מסניפי השומרון / סניף כפ"ז / טבריה - רמ"א למה אני הולך/הלכתי לבני עקיבא: זה התחיל מזה שככה זה, כי כולם הולכים, וממשיך עד יום בגלל ההצלת נפשות שבזה.

MyGod7

New member
מתייצבת?

איך אפשר להתעלם מהודעה כה מרגשת בפייסבוק :) שם: אלי7 מקום בארץ: עפולה. ואם אני לא בארץ אז אני באוסטרליה...(הלואי) שבט: לביא. וואו, כמה זמן לא אמרתי את זה. סניף: עפולה מרכז למה אני הולך/הלכתי לבני עקיבא: היה לי כיף. היו לי (ועדיין) חברים מדהימים משם, וחניכות מדהימות שם, ופשוט היה מטורף. :) צחוקים לכתוב כאן שוב....

אניייייייייייייייייייייי ../images/Emo140.gif

שם: תהל מקום בארץ: יבנאל! חור ליד טבריה.. שבט: דביר סניף: יבנאל חחח למה אני הולכת לבנ"ע: כי זאת אחלה תנועה ויש אחלה חבר'ה..

יונת13

New member
בשמחה רבה!

שם: יונת מקום בארץ: חיפה עיה"ק תובב"א שבט: נצח סניף: נו"ש (ולמתקשים-נווה שאנן) למה אני הולך/הלכתי לבני עקיבא: דרך חיים..(בשיא הרצינות!)

מור 1661

New member
סבבי:)

שם: מור:) מקום בארץ:בת-ים בת-ים החיות בת-ים בת-ים אריות!! שבט: דביר-מדריכת מעלות! סניף: בת-ים מרכז! למה אני הולך/הלכתי לבני עקיבא:מאמינה בערכים של בני עקיבא,ובמיוחד בשביל החניכים המדהימים שלי!

פםפםפם :) נוית ותמר שיחקתן אותה...

גליה :) קרית שמונה (או רוב הזמן יותר בירושלים P:) שבט: אלעד
סניף: מרכז קרית שמונה!! למה הלכתי...: זה מאוד עניין ומשך אותי אז, ואפשר להגיד שאני בהחלט תומכת בזה גם היום :p

isilme

New member
../images/Emo205.gif../images/Emo42.gifאיך אפשר להתעלם מהודעה מרגשת כלכך?

שם: הדר מקום בארץ: באר שבע לנצח! שבט: שבות.. בדיוק אתמול הבנתי שזה אומר שאני המממ.. מבוגרת. סניף: מרכז :) למה אני הולך/הלכתי לבני עקיבא: טוב, הייתה לי חברה ממש חמודה, ותמיד קינאתי בה כי האחים שלה היו בבני עקיבא והם היו מגניבים כאלה, אז נורא רציתי גם. בגלל זה הלכתי, והשאר היסטוריה... עכשיו אני שם בעיקר כי יש לי שם חברים והקומונרית ואני ככה ||..

isilme

New member
../images/Emo205.gif../images/Emo42.gif

הסיפור הוא פשוט מאוד- אני אהיה בת 18 עוד חודש וקצת, מה שאומר שאני לא אוכל להשתמש יותר בכרטיסיות נוער ואני אצטרך לבקש מהנהג כרטיסיית מבוגר. מסקנה מתבקשת = אני מבוגרת. שבט אלעד אגב, זה הגיל המופלג שנמצא אי שם קצת מתחת לסבא וסבתא של רובנו. או ככה לפחות נוח לי לחשוב

פםפם

המעבר אכן יכול להיות קשה עד מאוד... נחמד שנוח לך לחשוב כך על שבט אלעד, אבל שתדעי לך שהנהג עוד מביא לי אוטומטית את הכרטיסיית נוער
אלא ש.. תמיד מגיעה השניה שאח"כ שאני מתקנת אותו והוא מביט בי מעט המום
ומחליף בין הכרטיסיות.... וכאן מגיעה ההתלבטות - כל העסק הזה, טוב או רע?!

עכשיו כשאני בבית אפשר סוף סוף לענות! ../images/Emo13.gif

שם: אלנתן מקום בארץ: נתניה שבט: אחיה סניף: נמ"ר
(נתניה מרכז) למה אני הולך/הלכתי לבני עקיבא: כי כל החבר'ה היו שם! ויש שם חבר'ה מעולים!

למעלה