שיתוף: טקסים\נוהלים\הליכים מאגיים שביצעתי

neophile

New member
על פי הסיפורים

האנונקי הם מאלה שהשתלטו על הפרוייקט של הספריה החיה , מי הקים את פרוייקט הספריה החיה ? קבוצה של יישויות רבות ושונות שהמטרה שלהם היתה להקים מרכז חילופי מידע והתנסות ביולוגית ורוחנית גלקטי .

neophile

New member
אני גם נלחם בעריצות

אבל צריך להבין למה היא בכלל אפשרית והיא אפשרית בגלל שאנחנו חיים בייקום של בחירה חופשית שבו הכל מותר , בייקום שכזה את חייבת להיות דינמית וגם להשתמש בכוח האחדות שמשם נובעת העוצמה הכי גדולה שלנו , הרי זה הכוח שבשמו משביעים שדים וכו' . גם לך כמו לכל אחד מאיתנו יש אספקטים אפלים ו זה האינטרס של כל מני מרין בישין אסטרלים שלא תפני לכוח האחדות כי זה מה שמסוגל לשלוט בהם , אולי זה רק סיפור שיש לך אספקטים "אפלים" מכל מני גילגולים אולי זאת האמת...בכל מקרה זא תצורת מחשבה אפקטיבית לראות גם אותם כחלק ממך - כי משם בא הכוח שלנו להתמודד איתם . אני גם מוצא את זה דיי משעשע שאת מפחדת מזה שאני לכאורה מנסה להציג אותך כפסיכית ושקרנית כי זה בכל מקרה מה שרוב האנשים שקוראים את ההודעות כאן חושבים על כולנו ככה שזה ממש לא צריך לגרום לך לתגובה שכזאת ואני בטח ובטח לא הראשון שנדמה לך שמנסה להציג אותך כפסיכית ושקרנית , גם לי זה קרה פעמים רבות , בשלב מסויים את מבינה שזה נובע מפחד ... אני מדבר איתך בתור מישהי שהתמודדה ומתמודדת עם פחד ולכן אני בכלל אומר לך את הדברים האלה , אני מתנצל שזה מרגיש לך מאוד אישי אבל זאת הדרך היחידה להבין את זה ...כשאת מרגישה את זה , אחרת זה סתם סיפורים לא מעניינים במיוחד . את אומרת לי או שתאמין לי או שלא תאמין לי ... למה הדיכוטומיה ? האם את מושלמת שאני צריך להאמין לך ללא ספקות ? האם זה חייב להיות או אמונה מוחלטת או ספק מוחלט ? למה? גם באחדות אני לא מאמין באופן מוחלט ואפילו במלאך המוות אני מאמין באופן חלקי ומוכיר את תפקידו החשוב , עד כמה שהתפקיד הזה שלו מזיק לי באופן אישי ... ולגבי השאלה האחרונה , זה היה בתגובה לדברים שלך ואני אמרתי את הדברים בשביל שתחשבי על זה כולנו משתפים פעולה עם התוכניות *שלהם* והדבר האפקטיבי ביותר שאנחנו יכולים לעשות זה דווקא להעצים את כוח האהבה כדי להכריח אותם לשתף פעולה עם התוכנית הגבוה יותר וזה בכלל לא "פסיבי" כמו שזה עלול להשמע , זה דורש מאיתנו מאמצים , זה דורש מכל האנושות מאמצים , כמה יחידי סגולה לא ישנו דבר , אלה אם הם יוותרו על ה"גאולה האישית" שלהם ויפעלו למען הכלל עד כמה מבאס שזה נשמע .

fire snake

New member
"יקום שבו הכל מותר?" שקר חצוף!

"העריצות... אפשרית בגלל שאנחנו חיים בייקום של בחירה חופשית שבו הכל מותר ," שקר וכזב זה שחבורת פורעי חוק השתלטה על היקום לא אומר ש"הכל מותר" "בייקום שכזה את חייבת להיות דינמית" אכן "וגם להשתמש בכוח האחדות שמשם נובעת העוצמה הכי גדולה שלנו" שוב "שלנו"! תגיד "שלי" -זכותך. אל תגיד לי מניין נובעת העצמה שלי. "הרי זה הכוח שבשמו משביעים שדים וכו' " *אני* לא משביעה שדים. אני קוטלת שדים. אני היא - (הרשה לי להתרברב ללא בושה!) לילית קוטלת השדים! ביליתי שנה וחצי מחיי בעסק הזה בפול-טיים ג'וב, ועד עכשיו יוצא לי לטפל בשד מפעם לפעם. (אולי פעם אספר קצת חויות, אם יבקשו יפה.) "גם לך כמו לכל אחד מאיתנו יש אספקטים אפלים" ? על מה אתה מדבר? מה אתה יודע על כך? כלום! אז שתוק בבקשה! די להאשים אותי בכל מה שבא לך ללא שמץ ביסוס! "ו זה האינטרס של כל מני מרין בישין אסטרלים שלא תפני לכוח האחדות כי זה מה שמסוגל לשלוט בהם ," עם "כח האחדות" שלך ניתן כנראה "לשלוט בהם" שזה שם יפה ל"להגיע להסכמים איתם" - ובזה גדול כוחם לתעתע ולהשתלט, בסופו של דבר, בלי שתרגיש. "אולי זה רק סיפור שיש לך אספקטים "אפלים" מכל מני גילגולים אולי זאת האמת..." לוגיקה אפיינית "להם": "אולי|השמצה|"=ככה זה|השמצה|. "בכל מקרה זא תצורת מחשבה אפקטיבית לראות גם אותם כחלק ממך - כי משם בא הכוח *שלנו* להתמודד איתם ." תראה: יכול להיות שפתרון הסכסוך בינינו (ויש סכסוך!) יכול להתמצות בשמירתך על גבולות ברורים בין "אני" ל"את\ה". וזו טכניקה ידועה בתראפיית הגשטאלט: נסח את דבריך בגוף ראשון יחיד! תרגם כל "אנחנו" ל"אני". תרגם על אמירה כללית לגוף ראשון יחיד בהווה. יש? "אני גם מוצא את זה דיי משעשע שאת מפחדת מזה שאני לכאורה מנסה להציג אותך כפסיכית ושקרנית" -:D יש הבדל בין לזהות רעל לבין לפחד מרעל. "כי זה בכל מקרה מה שרוב האנשים שקוראים את ההודעות כאן חושבים על כולנו ככה שזה ממש לא צריך לגרום לך לתגובה שכזאת" היי, אני עושה עבודת פרך להפריד בין תפיסות מבוססות על ידיעה לתפיסות מבוססות על השפעה זרה, וליצור מעגלים לשפיות, אתה בא ומחרב לי ים עבודה! "ואני בטח ובטח לא הראשון שנדמה לך" נדמה לי? "שמנסה להציג אותך כפסיכית ושקרנית , גם לי זה קרה פעמים רבות , בשלב מסויים את מבינה שזה נובע מפחד ..." תרגום: "בשלב מסוים הבנתי שזה נובע מפחד" ולזה הייתי יכולה לענות: (בהתאם לכללי הגשטאלט...) 'אף פעם לא פחדתי במיוחד מלהיות מוצגת כפסיכית או שקרנית - חינוך מהבית, כנראה. אבל פחדתי מכמה דברים אחרים - שפלות, זדון, העמדת פני חבר המכסה על רצון להשפיל...וכשהצלחתי לבסוף לנטרל את פַּחדי כך שלא יפריע לבהירות מחשבתי, נפתר לי הקואן. הפתרון הוא במה שקסטנדה מכנה "הלך רוח של לוחם" http://www.american-buddha.com/mood.warrior.htm#THE MOOD OF A WARRIOR -להשתמש בפחד כדי להשתחרר מכל חסימת יכולות. "אני מתנצל שזה מרגיש לך מאוד אישי אבל זאת הדרך היחידה להבין את זה ...כשאת מרגישה את זה , אחרת זה סתם סיפורים לא מעניינים במיוחד ." אישי זה טוב - הבעיה שלי היא עם טשטוש גבולות האני שלך, שגורר פלישה לשלי - כשאתה משכתב את ההיסטוריה שלי, את מניעַי ואת מעשַי בהתאם להבנתך - ובזאת משמש לטפילים כלי להפיץ את רעלם (אלא אם כן אתה אחד מהם מלכתחילה...) "האם את מושלמת שאני צריך להאמין לך ללא ספקות ?" להיפך! אמרתי - אתה חפשי כמובן להאמין לי או לא, כפי שנראה לך - אבל אינך חפשי לתעתע - רגע להתייחס אלי בכבוד גמור, ורגע לדלג ללא אזהרה מוקדמת להשערה מוצקה ו"מאומתת" שאני מצ'זבטת, ולתילי התילים של ההשערות הנובעות מזה. תכסיס מכוער! רמייה שפלה! שלך או של אויבים השולטים בך באמצעות מניפולציות? לא יודעת. אבל מעבר לגבול מסוים, שכבר עברת בעצם, גם לא מעניין אותי. כשמתקיפים אותי אני משיבה אש. (ואני מקווה שאתה לא מזלזל באזהרתי - למה לך? אלא אם כן גם אתה שאהיד בשירות אוייב... _:)) תביעתי - קח בחשבון שיש ספק. סבבה? "כולנו משתפים פעולה עם התוכניות *שלהם* והדבר האפקטיבי ביותר שאנחנו יכולים לעשות זה דווקא להעצים את כוח האהבה" אהבה למי? לילדי או לגוזלי הקוקיה? "כדי להכריח אותם לשתף פעולה עם התוכנית הגבוה יותר" הופה! האם עלינו על הבלוף העיקרי? איזו תכנית יותר גבוהה מאיזו? איך קובעים? מי קובע? "זה דורש מכל האנושות מאמצים" חזור: אם עוד לא הבנת - אני לא מקבלת עלי את סמכות "כל האנושות" . זו לא משפחתי, אינני חייבת להם נאמנות. אולי לחימתי תביא להם תועלת - אבל אני לא חיילת בצבאם! (אם יש בכלל צבא כזה) אני חיילת בצבא אחר. נא לכבד את דיסקית הזיהוי שלי! "כמה יחידי סגולה לא ישנו דבר , אלה[צ"ל אלא] אם הם יוותרו על ה"גאולה האישית" שלהם ויפעלו למען הכלל עד כמה מבאס שזה נשמע ." חזור: *אי אפשר להילחם ממניעים פילנטרופיים* אלא רק ממניע אישי.* כלומר: יכולים להילחם רק אלה שצוידו - לפני עידן ועידנים - במניע אישי די חזק. כלומר: שהרוח - יה - אלוהים - שם אותם במצב שבו מה שמאיים על העלום כולו, מאיים ישירות על אהבתם הכי אישית. והאינטרסים האישיים שלהם מתלכדים עם אלה של הכלל; הגאולה היא אותה אחת. כי ברגע שיש סתירה בין לחימה למען הכלל ללחימה למען יקירים, יקרה אחת מן השתיים: או שהלוחם יפרוש, או שהוא יתפצל. ואי אפשר ללחום מתוך פיצול. לא בלי להישחת ולחרבש את הכל. ייתכן שהמוצא היחידי משליטת הטפילים בחוקי היקומים היא לפוצץ הכל ולפנות מקום לדף חדש. ייתכן שזה הנתיב היחיד עבורנו - הדור שלי (בשרף) וכמה נלווים - לצאת סוף סוף, בעיכוב של עשרות אלפי שנים, למסע לשדה המימדים הבא. העולם הזה יוכל לשרוד בתנאי שרשת הקרמה תיפרם - שכל אחד שיתכוון לכך יוכל להשתחרר מן הקרמה השלילית שאסף. לשם כך יהיה על הטפילים לוותר על זכויות היתר שרכשו להם, שהפכו את יקומנו ל"יקום של בחירה חופשית שבו הכל מותר ." מבחינתנו - כן-כן, לא-לא.

neophile

New member
בהתחלה את אומרת

" זה שחבורת פורעי חוק השתלטה על היקום לא אומר ש"הכל מותר" " ואחר כך את אומרת " הופה! האם עלינו על הבלוף העיקרי? איזו תכנית יותר גבוהה מאיזו? איך קובעים? מי קובע?" את לא מוצאת את זה סותר שמצד אחד את מדברת על פורעי חוק שהשתלטו ואחרכך שואלת איזה תוכנית גבוה יותר מאיזו ומי קובע ? לפי הפסקה השנייה שלך אין דבר כזה פורעי חוק. אומנם יש הרבה טקסט שמפריד בין הפסקאות האלה אבל מבחינתי הם מסכמות את המצב מצויין - האם יש חוק או שאין חוק ? האם זה ייקום של בחירה חופשית או לא ?

SunlLeo

New member
יש שני רמות לחוק אחת טבעית והשניה מאולצת

כמו חוקי הטבע ומנועי היקום-חוקיות של התשתית הקיומית או חוקים מאולצים כמו ממשלות וגופי תודעה מניפולטיבית שמשתמשות בעורמה בחושים שלנו נגדנו ופחד ותשוקה כמניעים מניפולטיבים בתוך תהליך הלימוד שלנו בכדי להגדיר חוק. ניאו מדבר על חוק טבעי שמי שמחובר לתשתית שהיא אחדות שמכילה הכל ומזינה הכל יכול לנצל את עוצמת הממשק ככלי המרה מול ישויות ומצבים אנרגטים שונים(השפעות שונות).

SunlLeo

New member
השאלה מה הוא חוק עבורך לא ?

חוק אנושי נאכף כמו חוק רוחני כמו חוקי התנהגות במישורי אנרגיה ומרחבי הקיום של תודעות אסטרליות או ישויות החיות רחוק יותר מכדור הארץ. זה כמו להיכנס למישהו הבייתה,יש חוקיות שנאכפת אם אתה מנהג באופן אלים לדוגמא..האכיפה היא עלי ידי היושבים בבית או לחילופין במרחב. זה חוק מאולץ אך חוק עדיין כי יש מי שמטביע אותו ויוצר לו תוקף ומחזוריות.עד יבוא כח חזק יותר וישנה(אם בכלל). ויש את חוקי הטבע ומנועי היקום-חוקיות של התשתית הקיומית.(זה במעט מילים).הבסיס.

נופיל לתשומת ליבך

סתם תגובה בונה . והיום נעסוק בגימטריה של אחד =13=אהבה . אז מהיכן מתחילים , ההלך של האותיות מראה על איזשהוא תנע , בו האותיות השונות נותנות את נופי התנועה ומרכיבי היש המלווים , וצריך לעלות על הלוגיקה הפנימית המסתתרת מאחורי האותיות . לדוגמא : אחד = האלף מראה על פעולה/תנע , ה-ח' מראה על עיצוב אור התנע/פעולה למרחב ה-ד' מראה על ההבדלות(בין אור וחושך טוב ורע טמא טהור וכו' הפרוסות בכל הבריאה) יחד ניתן לומר ולתפוש בהפשטה איזה פעולה שמעצבת מרחב שבו פרוסות ההבדלות (כמו ניפוח בלון) עתה אנו יודעים שערך האותיות של אחד הוא 13 , ש-13 מסמל י"ג = ביחסיות כהתגברות , דהיינו ביחסיות הדבריים יש התגברות (כיוון שהיא קשורה לתנע/פעולה היא מתגברת וגם יוצרת את מה שהיא מתגברת עליו) איזה רמת התכללות אחדותית מעל לחוקי ההבנה וההגיון המילה אחד . אולם ב-יחסיות המתגברת היבט זה של תנע וכו' יכול לתפוס היבט של פעולה בא המודעות משתנה עם התנועה בעוד היא מתייחסת לבריאה , ואז חוזרת לכלל תודעה התופסת את השינויים ואת מקורם , שזאת המילה אהבה . ואז יש לי יחס מהפעולה שבאה לביטוי בשני אופנים , א-חד א-הבה (א=פעולה), הראשון הוא מצב קיומי , ואילו השני בא לי בנוסף ליחסיות המתגברת , כמו מעגל שני של פרשנות לאחד או בבואה שלו הבאה לביטוי כאהבה . ומשם ניגזרים היחס בין אחדות לאהבה תוך כדי ממשק היחסיות המתגברת . וכך האופן בכל גימטריה , צריך לזהות את ההגיון שמאחורי התנע של האותיות של המילה, ואז את הממשק של השיוויון המספרי , ומשם לממשות המעגל השני של יחס המילה הדומה בגימטריה , ואת ההגיון שמאחורי אותיותיה , ולנתב יחס בין מילה למילה . לדוגמא: אלהים ו-הטבע . שניהם שווים ל-86 או ל-פו =פ-פנימיות ו- הקיום . אז נתייחס ראשית למילה היותר פנימית =אלהים , ונתאר את פעולתה ל-כמעצבת עולם ה-המודעות המשתנה י-ביחסיות ם- המרחבים היחסיים (תרגום למובן האותיות בהיגיון בן זמנינו),דהיינו א-להים הפעולה +להים , ואז נייחס לזה מובן מעגלי משני בתבנית פו/86 . ואז נגלה שהפעולה/תנע מעצבת את עולם המודעות המשתנה בתוך יחסיות המרחבים היחסיים . ואז נוכל לומר שבעצם במודעות המשתנה יש החלטה (זו שמעצבת את העולם המודעות וכו')והיא באה בבריאה כעולם , והנה מובן הטבע . ה-במודעות המשתנה ט- כהחלטה/ביטול ב-הבריאה לעומת ע-העולם . דהיינו במשחק הגימטריה ניתן לראות יחס ישר של תודעה ומציאות כדבר זהה שלו פריסה שונה . ואם הכל מודעות והכרה , אז יש ערך מוסף להזיה . קצת על ... ההגיון מאחורי הגימטריה . דוד

fire snake

New member
מה בונה בתגובה הזו? סתם בלבול!

מישהו מבין מזה משהו? אני לא, אחרי מאמץ ניכר ולפענח קצת מן המגילות הגנוזות שלך, דויד. שמע, דויד, ככה לא בונים חומה! אבקש ממך לא להעלות יותר לפורום טקסטים כל כך סתומים. העבר אותם קודם תהליך הבהרה. בסדר? אני מוכנה להמשיך לסייע לך לפרום את הפלונטר באמצעות עריכה, במסגרת זמני המוגבל. מזכירה לך את התהליך שהצעתי: 1.העלה את הטקסטים לבלוגך. 2.כתוב ראשי פרקים או תקציר *ברורים וקלים להבנה* והעלה אותם לפורום עם קישור לרשומה בבלוג 3.נגלגל בין שנינו תהליך הבהרה ועריכה, אולי נבדוק עם עוד כמה אנשים אם הם מבינים את הנקרא,עד לתוצאה. 4.בשלב זה תוכל להעלות את החומר לפורום. מקובל עליך?

fire snake

New member
מה זה "לוחמי אור?"

זה מונח פאלאדיאני, לא? אני מאוד חשדנית. חוששתני שזה בלוף, שהם מבלפים.

SunlLeo

New member
../images/Emo45.gif זה בסיס חזק ונקי של איחוד התנועות בתודעה

האישית והקולקטיבית. בסיס שאפשר לצמוח באמת דרכו. לאהוב ולחמול.ואגב זו דרך יה תמיד הייתה.ומה עם צדק? הוא הטבע של היקום.הכל מתפתח ולומד.אלימות היא לא הצדק הראוי .לימוד והיתייעלות מוכיחים עצמם כערכים וככלי שרת של הצדק כבר עידנים.משמע חינוך מחדש ושינוי מבני תודעה ולא הכחדה.

neophile

New member
מה עם צדק?

זה משהו שאנחנו דורשים וזה תלוי במה שאתה מוכן להקריב , דוגמה מאוד קונקרטית זה חוקים של החברה האנושית שלוקחים מהחופש שלך . לגבי דרך יה ...על פני הבנתי אהבה יותר מתקשרת לאלוהים ולבינה או אולי לאל וחסד , תלוי אם זאת אהבת אם או אהבת אב עד כמה שאני מבין ..

fire snake

New member
מה זה איחוד התנועות?

התודעה של איזה קולקטיב? יש כמה... וזהירות! נתון למניפולציות... ש דין צדק (כגון לקטול כדי לאכול, או לקיים פסק דין של שופט) ויש דין עוול. לחמול... זה לא במקום לצוד, או לחסום אויבים. יה [רצון אלהים, החוליה המקשרת בינינור כדי להגן עליו לבינו, לכן כך אנו קוראים לו, מאז ששמו הוסתר כדי להגן עליו ממבקשי נפשו) בנה לנו מערכת שבה התחרות בין המינים ובין פרטים\קבוצות בתוך המינים הם האמצעי הקרדינלי ללימוד והתייעלות. משמע חינוך מחדש ושינוי מבני תודעה ולא הכחדה. אין לי כח לקישורים... אבל קרא פרק 8 בספר של ג'יימס קסבולט ותגיד לי שוב מה דעתך על כך.

SunlLeo

New member
תודעה שבורה ולא שלמה וערה

ברמה האישית והקולקטיבית היא כלי שקל יותר לנתב. שהתודעה מתאחה ומתאחדת נוצר סנכרון עם המחזורים הטבעיים ובחינה ערה של המערכת כשלם מאפשרת בחירה אחראית באמת. רוב האנושות חיה מתוך רעיונות שפוגעים בה,בין השאר כי היא לא בשלה לקבל את האחריות הרצונית שלה. על זה מדובר שאין מסכים של הדחקה ופחד לא מודע שנוצרת דרכם אשליה וניתוב לעוד פחדים ואשליות-שיש השלמה כן . פחדים הם תנועות... גם רעיונות בתור זן יש לנו שדה קולקטיבי שמרכיב את עולם התנועות שאנחנו מתפתחים ולומדים דרכו. איחוד מאפשר תקשורת בסיס לצמיחה אנושית ואישית קבלת המצב(השלמה) קודם להתנגדות שהגוף מותנה אליה התשתית כאן תמחזר הכל ותשדרג הכל לכן האחריות היא קודם אישית ואז קולקטיבית וחיבור לממשק הקוסמי או השוואת צורה יכולה להיעשות בהמון דרכים אחת מהן היא דרך חמלה כלפי הכל ומיצוי כל תנועה לידע מועיל לא לפחד מהשינוי זה צמיחה והישרדות אמיתיים. זה העינין ביתר בהירות לא קראתי את ההפניה

רק מלנסות להבין את דבריך-

כמעט ואיבדתי את שפיותי- בסוף הצלחתי גם להבין וגם להשאר חצי-מתפקד מוחית.

fire snake

New member
"הם"=הבוסים שלו, "קהיליית המודיעין"(של ארה"ב+

אנגליה+דרושים) (NSA,CIA, ולא זוכרת את שאר ראשי התיבות) שזה לדבריו כולל דברים כמו האילומינאטי, וכמו נאצים (במדים נאצים מודרניים) - החונכים רוצחים בשלט-רחוק ורואים-למרחוק שיעבדו בשרותם בבגרותם, מ"פצלי אישיות" שכל אחד מהם ניתן לטעינה נפרדת בהוראות מבצעיות כולל ההוראה לשכוח הכל לאחר הביצוע. אז למה זה און-טופיק בפורום מאגיה? כי, לדבריו, החינוך הזה כולל ים טקסי מאגיה שחורה, עבודת שטן, עבודת אלים וישויות, כולל התעללות מינית ואחרת בילדים החניכים... וכאמור, חלק גדול מעבודת בוגרי החניכה הזו היא כעצם מאגיה - ראיית הנסתר (בשימוש צבאי ופוליטי), התערבות מאגית בעתיד, תקשורת טלפתית, וגולת הכותרת - שליטת תודעה, שבאמצעותה הם שולטיםםם בעולםםםם. שוה השישור לספר - קישור יותר טוב מקודמיו! שם היתה גרסה של 7 פרקים, בזו יש 10+תמונות! http://www.bibliotecapleyades.net/ciencia/ciencia_mannequin03.htm

אני מסתכל על זה קצת אחרת

לדעתי נתחם הסכם בין הנאצים והאמריקנים ב-1943 עם ראש ישיבת מיר . שנתן מצד אחד את בניית מדינת ישראל , ומצד שני פתח פתח לאדם הלבן לעבור לעולמות אחירים (במסוה הסיפור של החיזרים) ולכן משום מה המספרים של האדם הלבן בסרט שחוזר על עצמו לא גודלים , ורק ההודים והסינים גודלים במספריהם , חלק מהאדם הלבן פשוט מועבר לעולמות אחירים . כן עולמות מקבילים בכדור הארץ רק של בני אדם לבנים , חלק מההסכם נתן את משאבי העולם לארה"ב ל-50 שנה , ומה שהם הספיקו להוציא מזה טוב פה אתם כבר מכירים . והיהודים פרוסים על שלוש עולמות שב-2 האחירים הטכנולוגיה היא כמו במאה ה-17 וכמובן משטר שאריה הילכתי ואין שם גויים . והגויים הלבנים בינתיים פרוסים ב-9 עולמות וכן רק טהורי דם . נשמע הזוי ומופרך אך זה המצב . מה דעתך על רעיון כזה ? דוד

למעלה