שלום ילדיי!

שלום ילדיי!

קראתי שמישהי אמרה שהורום רק מלא בתמונות... אז החלטתי להעלות נושא כתוב! מישהו ראה את פחד ותיעוב בלאס וגאס? זה סרט כזה ענקקקקקקקקקקקקק... זה הסרט שאני הכי אוהבת... (וגם הספר די מגניב) וג'וני דפ משחק שם בתפקיד הראשי ממש ממש ממש טוב! ובכלל זה סרט כזה גדול.... חוצמזה שיש שם מלא תפקידי אורח של אנשים מגניבים כמו כריסטינה ריצ'י ופלי מרד הוט צ'ילי פפרז... וגם קמרון דיאז וטובי מגוויר שם איפשהו.

חיחי ראיתי אתמול!

סרט ממש הזוי ופסיכודאלי! אבל אהבתי אותו אכן ג'וני משחק שם בצורה מצוינת, כל הקולות האלה שהוא הוציא וההתנהגות המטורפת לגמרי הזו. בניסיו גם היה טוב כמובן
פלי משחק שם? לא שמתי לב שהוא שם (היי ראיתי תחת השפעת חום!) איפה הוא היה? טובי מגוויר משחק את הטרמפיסט הבלונדיני עם החולצה המגניבה של המיקימאוס הפסיכופאט. סרט ממש אבל ממש קורע. חתיכת מסע הזוי היה לו שם :| אגב הידעת שהם עובדים על סרט חדש שגם הוא מבוסס על ספר שכתב האנטר תומפסון? בניסיו מביים וגם משחק בו. Rum Diary נשמע סרט מאוד מעניין

Runaway Train

New member
אני היחידה שלא הייתי על השפעת

טריפים הזויים ולא הכי נהנתה מהסרט? הוא שיחק מאוד טוב כרגיל אבל העלילה,הסרט...לא משהו..

הבעיה שמאוד קשה לקלוט תפואנטה שם

לכן אני אראה זאת שוב והפעם לא תחת השפעת טריפים חחחחחחחחח היה לי חום גבוה כי הייתי חולה בשלושת הימים האחרונים אז ראיתי תוך כדי אבל נאלצתי להפסיק באמצע כי החום שלי היה יותר מדי גבוה מבשבילי לתפקד והתחלתי להתהלך כמו ג'ק בבית ולהפחיד את אבא שלי ואז פשוט להתקע בעצמים ולדבר אליהם. "אחחחחחחחחחחחח... סליחה... ארון..." לא ידעתי אם אני הוזה את הסרט או שבאמת יש שם דינוזאורים במסעדה אהם חזרה לסרט, אני אהבתי אותו, היה ממש קורע, אני צריכה לראות את זה שוב להבין יותר טוב. *מכינה ת'וידאו* אני רוצה לראות את הסרט הבא של השלישיה הזו (תומפסון, בניסיו, וג'וני)זה נשמע מאודדדדד מאוווווווד מאוווווווווווווווווווווט מעניין

כמון שהפסקתי והמשכתי אח"כ

אני חוששת מאוד שהחום הגבוה שהיה לי טיגן לי בדרך כמה תאי מוח אפורים. ניקי ויל נבר בי דה סיים אגאין...

WxHxNx

New member
את באמת חושבת

שאני אזכור איזה סם הם לקחו ? יותר קל לזכור איזה סם הם לא לקחו..

מה הם לא לקחו? :| זאת השאלה.

הרוב היה L.S.D ומסקלין נראה לי גם עישנו מריחואנה אני רוצה את החולצה שהיה לטובי הבלונדה בסרט P:

אוקי הנה מה שהיה להם באוטו:

גראס, מסקלין, קוקאין, אסיד, L.S.D, מגוון ססגוני של כדורים (uppers, downers, laughers, screamers) לא רוצה לדעת אפילו :|. כמו כן טקילה, רום *מרגיעה את ג'ק שקופץ וקם משינתו הערבה למשמע המילה רום*. אהם בירה, את'ר, ועוד כמה דברים חביבים. :| מישהו אמר ג'אנקיז?

WxHxNx

New member
זה מה שבאמת היה להם ../images/Emo13.gif

"היו עלינו שני אאונסים של גראס, שבעים וחמש קפליות מסקלין, כמה גיליונות אסיד רב-עוצמה במיוחד, מלחיה חצי-מלאה בקוקאין, ובנוסף לכך גלקסיה מרתקת של כדורים בכל צבעי הקשת, שיועדו לצרכים שונים ומשונים, כגון הרגעה, המרצה, הצחקה, הצעקה, ומה לא, וכמובן ליטר וחצי טקילה, רום באותה כמות, ארגז בירה באדוויזר, בקבוק אתר גולמי, ועשרים וחמישה בקבוקוני אמיל-ניטריט, או פופרז" FUN!

לני יקירי....

היומולדת שלי עוד חודש אולי תעשה טובה קטנה לאנושות ותקנה לי ליומולדת את הספר?
אני אקנה לך בובה של ספיידרמן במתנה אגב אתה יודע מה אימא שלי עשדתה עם השלט שכתבת?!?!?!? היא זרקה אותו לפח שלא הייתי בבית!!!! *מתאבלת*

WxHxNx

New member
דווקא את זה ?

כאילו אם את רוצה אין לי בעיה, אבל אני לא אזמין אותו מהאינטרנט מחוסם פסיכולוגי (נו בגלל שאני פראנויד
) ככה שאני אצטרך לחפש בחנויות (וייז מיר כמה זמן לקח לי למצוא טריינספוטינג) וד"א אמא שלך סאקס! (בהשראת השלט האבוד
)

פחד ותיעוב בלאס וגאס?

זה נמצא בארץ בכל מקום... גם בעברית וגם באנגלית... אבל חבל לקרוא אותו אחרי שרואים את הסרט...

אין אצלכם סטימצקי?

תנחומיי... בכל מקרה, אם תמצאו סטימצקי כדאי שתקנו את הספר בעברית.. זה נראה לי אחד הפסרים הבודדים שהתרגום יותר טוב מההוצאה המקורית...

WxHxNx

New member
באמת ?

מזה דאגתי שהתרגום יהיה גרוע אבל משום מה לא נראה לי שאני אבין את הספר בגלל שאני לא.. אהמ אמריקאי היש אמת בדברי ? (או שאני מדבר שטויות כרגיל ?)

למעלה