שלום ילדיי!

WallFlower

New member
חחחח...דווקא יצא שאני הפוכה...

אני די שונאת את החומרים הראשוניים שלהם ואת האחרון ממש אהבתי...

כן זה קורה הרבה לצערי

האמת יש הרבה להקות טובות שלא התמסחרו כי הם התפרקו P: אני לגמרי בעד פירוקים טיהי הלהקה האהובה עליי התפרקה :-X אממ מתי הוא אמור לצאת בכל מקרה?

m a n k o

New member
אין לי מושג...

אבל שמעתי שהם עובדים עכשיו על אלבום חדש... לא ממש בטוחה בזה..

WxHxNx

New member
אז

נראה לי שאני אקנה את הדיסק הוא זול ולא צריך לחפש יותר מידי
ולגבי מחר הממ אי אפשר לדחות את זה ?

WxHxNx

New member
מצביע! ../images/Emo13.gif

וגם בדרך מתכונן לאיזה מבחן בתנ"ך רוצה שאני אתן לך את הכסף במעטפה ולכי תקני משהו וזהו ?

מה אתה דוד שלי!?

יורת כיף לקבל את המתנה עטופה בסרט עם המון בלונים וברכה "הו ניקי, הו ניקי, ניקי ניקי אממ כן" בואנ'ה יש לך כל יום מבחן מה? אתה לומד מחר?

WxHxNx

New member
תגובה

את פשוט מכוונת אותי למתנה אז מה שאני אומר בלי שאני ארגיש לא נעים קחי כסף לכי קני
אם את רוצה אני אעטוף את המעטפה ואשים בול של בלון

לא כסף זה לא כיף אבל :\

כי מקבלים כסף ובסוף יוצא שמבזבזים אותו על דברים אחרים קטנים ולא נצרכים מה רע בלקבל כיוון? קנה לי מה שאתה רוצה וזהו אני פשוט עשיתי לך חיים קלים כי תמיד אנשים שואלים: נו מה את רוצה ליומולדת? (אבל לא קונים כלום כרגיל) אהם כן איי רסט מיי קייס! *מתפגרת*

WxHxNx

New member
נכון

אבל! לתת כיוונים למתנות כמו אני אעדיף את זה ואת זה ואת זה ואזזז להגיד אבל זה בעדיפות ראשונה וזה אחרי ובלהלבלהלבלהלבלהל1234 זה לא!

לא רק בתיק

למה אתם חושבים שהחזה שלי גדל ב2 מידות לאחורנה? גם החבאתי כמה כדור LSD במקומות אסטרטגים אחרים

אכן אכן פלי משחק שם...

בקטע שדיוק נמצא בשירותים במועדון ומסניף משהו ואיזה מוזיקאי עם גיטרה ושיער ארוך נכנס והם מתחילים להסניף אחד את השני- זה פלי.

m a n k o

New member
טוב אם פלי משחק שם אז

זו סיבה מספיק טובה לנסות לראות את הסרט שוב.. הוא כזה מתוקי :))

למעלה