שלום רב אשמח לעזרתכם

כל מה שאני כותב כאן הינו לא כדי לפגוע בכם, אלה למנוע עוול
1) אני אשמח לשמוע באיזה בנק בעלך עובד (כדי להרחיק ממנו "בנק" את כל מי שאני מכיר). 2) אשמח גם לשמוע באיזה מכללה למדתם, (כדי להרחיק ממנה "מכללה" את כל מי שאני מכיר). 3) אתם רואי חשבון כמו שאני בלרינה
בכל זאת טיפ מימני, שכנראה שווה יותר מ 8 שנים (יחד) שבזבזתם במכללה: 4) עבור הלוואה של 1230K בממוצע תשלמו כ 7.2K ל 30 שנה (צריך ליהיות ממש מטומטם כדי לקחת ל 30 שנה), ל 25 שנה כ 7.7K (צריך ליהיות ממש נואש כדי לקחת ל 25 שנה) ו כ 8.4K ל 20 שנה. בכל מקרה ההלוואה הינה ע-נ-ק-י-ת אליכם. המקסימום בישבילכם זה כ 700K. בהצלחה

s123123

New member
תרגע. ירדנו מזה. לא היה כאן שום הגיון מלכתחיל

למדנו מבר אילן. אנחנו גאונים. לבעלי יש 740 פסיכומטרי, לי יש 690. תתפלא, אני מכירה רואי חשבון רבים שלא מבינים כלום. שלא יודעים הנהלת חשבונות, שלא יודעים אקסל, שלא יודעים אנגלית. יש הכול מהכול. אני לא מבינה במשכנתאות, חוץ מלוחות שפיצר, ומידיעה שעל פריים אין עמלת פירעון, אין לי בזה שום מושג. בעלי אכן צחק עלי כשהוא קרא את השרשור. אבל השאלות שלי והתשובות שלכם חדדו לי הרבה דברים. אנחנו אם זה מעניין כרגע החלטנו להשאר בבית הנוכחי, מקסימום לשפץ קלות ב- 30 אשח - זוהי רק עמלת העוד בבית חדש, לחסוך, אנחנו בתחילת הדרך, רואי שחבון בסהכ כשנה לאחר התמחות, ובסוף נקנה במחיר ראלי כשיהיה לנו יותר הון עצמי.

s123123

New member
ולחשב ממוצע כל אחד יכול. זה ל-30 שנה כ- 9000

שח לחודש. תחלק את הכול שזה מעל 3 מליון ב- 360 תשלומים. גאון

חמקני

New member
חבר'ה, לא יפה!

אנשים באים להתייעץ ואתם קוטלים אותם רק כדי להראות "כמה חכמים אנחנו", המטרה בפורום היא לעזור לאנשים להבין כיצד משכנתאות "עובדות" כדי שהם לא יסבכו לעצמם את החיים. אבל לא צריך להתעמר בהם! אבנר הצילו...

s123123

New member
תודה. חלק גדול מהחכמים למעלה שלחו הצעת פגישה

בתשלום.הם כל כך נגד, שכדי להפגש הם פתאום ממש בעד.

Johnn

New member
הייתי מהמר על ה"יועץ ומאמן" שמנסה לדוג

מצב הפרנסה כנראה קשה...

s123123

New member
הימור קולע.כל הכבוד. אנשים משום מה הבינו

מהשרשור הנל שאני טיפשה ותמימה, אריק יועץ ומאמן, לא עד כדי כך!

כל הכבוד לכם שהצלחתם לעצור, לחשוב ולשנות כיוו

ן. בזה אתם עושים לעצמכם שירות טוב - לכם ולילדיכם! יישרכוייח!

למעלה