שלום רב לכם!

שלום רב לכם!

אני חדשה בפורום, נעים להכיר
קודם כל אני חייבת לציין כמה אני שמחה שהפורום נפתח! הרבה זמן חיפשתי פורום חברתי לסטודנטים ואפילו התחלתי להרגיש כאילו אנחנו אוכלוסיה מוזנחת
אני נמצאת בהתלבטות חיי התאהבתי נואשות בהמרצה שלי אני לא יודעת מה לעשות עם זה נראה לכם שיש לזה עתיד? אני לא מצליחה להתרכז בשיעורים לספר לו? לעבור קורס? אוף אוף אוף אוף אוף פעם הייתם בסיאטוציה דומה? צא דיבוק צא

Lir האחת

New member
היי ../images/Emo140.gif

התאהבות במרצה.... שמעתי על הרבה סיפורים כאלה ..לא נעים
קרה לי משהו דומה, שנדלקתי על מתרגל שהיה לנו באיזה קורס... אבל לא ברמה כזאת הצלחתי עדיין להתרכז בשיעורים
לא נראה לי שיש לך מה לעשות, כידוע לך אסור לו כמרצה לפתח איתך קשרים מעבר לקשר של מרצה-סטודנט אני במקומך הייתי מנסה לרדת מזה, אם את לא מצליחה אולי כדאי שתגיעי לשיעורים של המרצה השני של הקורס הזה במצב ממש קשה, תחליפי קורס
ברוכה הבאה !

E i n a v 1 1 1

New member
ברוכה באה ../images/Emo13.gif

ודבר שני בנוגע לנושא שהעלית, לדעתי אין מצב שזה יקרה זה אסור, ואם זה יקרה הפרופסור שלך מסתכן בלעוף מהתפקיד. לי אישית לא קרה כזה דבר
אין לי המצלה בשבילך אם להישאר בקורס שלו, אבל אם את רואה שאת לא מצליחה להתרכז עדיף שתעברי לפרופסור אחר, אחרי הכל מדובר בעתיד שלך. וזה תלוי בסדר עדיפויות שלך גם, ובלו"ז שלך וכו' וכו' וכו'.... בכל מקרה לדעתי את לא צריכה לספר לו, קחי את הסוד לקבר, ואלי זאת לא התאהבות, אחרי הכל את לא מכירה אותו חוץ מזה שהוא המרצה שלך, זאת מן הסתם הדלקות
בכל מקרה שיהיה בהצלחה

deja vu 23

New member
סליחה למה שלא תספר לו?

אם היא עוברת לקורס אחר, היא יכולה לספר למרצה שהיא דלוקה עליו. למה ישר "לא, אל תעשי כלום, אוי ואבוי"? סתם מקנאות אתן.

Lir האחת

New member
מממ

אם אני לא טועה, כל עוד הוא מרצה באוניברסיטה והיא סטודנטית באותה האוניברסיטה הם לא יכולים לפתח קשר מהסוג שבו היא מעוניינת. רק אחרי שהיא מסיימת את הלימודים באותו מקום, היא יכולה לחשוב על ליצור איתו קשר, ולספר לו.. אז בינתיים, כן... היא צריכה לנסות לרדת מזה, כי זה לא יוביל אותה לשום מקום כרגע.

את טועה

בעיה יכולה להיות רק אם הוא המרצה שלה, וגם אז שטויות. אפשר לגשש לגבי העניינים אצלו, ואם יוצא מזה משהו אז להחליף מרצה/קורס. אולי עדיך להחליף גם ככה אם הדבר מקשה על הריכוז
ואולי גם המרצה ירגיש יותר בנוח אם היא כבר לא תהיה סטודנטית שלו.

E i n a v 1 1 1

New member
אין קשר לקנאות...

יש דבר שנקרא אתיקה, וכללים ואדם יכול להפסיד את העבודה שלו בגלל זה. לדוגמא אם מורה בבית ספר כל מורה גם אם היא לא מלמדת את התלמיד, מנהלת רומן עם אחד מתלמידי בית ספר, זה דבר לא אתי וכן היא תאבד את העבודה שלה, ע"ע כמו הפרשות שהיו עם המורות שהיו לפני מספר שנים בארה"ב... ולא חסר עוד מקרים כאלו. על אותו עיקרון באוניברסיטאות ומכללות. אם היא רוצה להגיד לו ולנסות שיבושם לה, שתעשה מה שהיא רואה לנכון, אני ולירון נתנו פרספקטיבה ה"נורמלית". שכל אחד יעשה מה שטוב לו

לא, לא על אותו עקרון

ואין כל קשר בין השניים. המצב היחיד בו עבודתו של מרצה תהיה בסכנה הוא אם הסטודנטית (*שלו*) תתלונן.

Lir האחת

New member
../images/Emo140.gif

את מאוד מחדשת לי.. לא ידעתי שקשר כזה הוא אפשרי. אם רק הייתי יודעת ! חחחח אני מאמינה שאותו מרצה לא ירצה לסכן את מקום עבודתו... אבל אם זה יילך, מאחלת רק אושר

לא נתקלת במרצים שנשואים לסטודנטיות?

זה תלוי בבנאדם. יש פאראנואידים שלא יושבים בכלל עם סטודנטיות במשרד שלהם (ואז נראה אותן אומרות משהו כשיושבים בחוץ וכולם רואים) ויש תמימים שלא מעלים על דעתם שמישהי (שמוצאת חן בעיניהם וההפך) עלולה לרצות להרוס להם את החיים.

E i n a v 1 1 1

New member
לדעתי...

אם מרצה שיוצא עם סטודנטית שלו מסתכן בעבודה שלו בכל מקרה ולמה לקחת את הסיכון הזה? הרי אם הוא יפרד ממנה תמיד יהיה לה קלף שהוא הטריד אותה מינית... סתם שטות להיכנס לכזה דבר משני הכיוונים לדעתי... בכל אופן כל אחד עושה מה שטוב לו, אני יודעת שאני לא הייתי מכניסה את עצמי לסיטואציה שכזאת.

למה שיהיו ידועים כזוג?

אני לא מכירה מקרים כאלה, אבל אני מניחה שבחלק מהמקרים לפחות יהיה (למרצה, לפחות) אינטרס להסתיר את זה או לפחות לא להבליט זאת יתר על המידה ואז בסופו של דבר אולי כן יהיה לה קלף שכזה.. סתם הערכה שלי. אין לי נסיון בזה. כל המרצים שלי זקנים
<חוץ מכמה..המפפ..>

אקדמית

אם הקורס שנתי.
המרצה היחיד שלי שהיתה חושבת עליו בסיטואציה כזו לימד אותי קורס שנתי אז מצטערת על ההשלכה

E i n a v 1 1 1

New member
לקחתי מקרה קיצוני

לדוגמא... ואני מאמינה שגם אם הם יוצאים כזוג מוכר, לא רק שזה יתפס רע... גם אם היא רוצה היא יכולה לגרום לפיטוריו וקרו מקרים. שום דבר הוא לא שחור ולבן ואי אפשר לדעת באמת מה הולך בראש של בנאדם... שוב לדעתי קשר כזה נוןעד לכישלון (לא שהיו הצלחות בקשר שכזה) ולא הייתי מסכנת בכזה דבר. ושוב זאת רק דעתי. שכל אחד יעשה מה שטוב לו

למעלה