שלום+שאלון היכרות

cjharm

New member
קצת מידע

שם : קשת מין: נקבה גיל: 15 צבע עניים: חום צבע שיער : חום שחקן אהוב : טום הנקס שחקנית אהובה : סנדרה בולוק תוכנית טלוויזה : הבית הלבן וג'אג הארם מאק (אבל גם אהבתי את מאג) אני רואה את הסידה חודשים בערך אבל את כל שלושת השידורים

GeJuFan

New member
ושלי

1. שם: מאיה 2. מין: נקבה 3. גיל: 17 4. צבע עיניים: ירוק 5. צבע שיער: שטני אם פסים של קצת ורוד ובלונד דהוי 6. תחביבים: ג'ורג' קלוני, ג'ורג' קלוני וג'ורג' קלוני. ועכשיו ברצינות ג'ורג' קלוני
לראות טלוויזיה(אני נורא בררנית במה שאני צופה), להיות על המחשב, וכמובן לאהוב עד מוות את התינוקות שלי כל ה-20 + שקיימים(למי שלא הבין אני מדברת על הכלבה שלי ועל חתולי הרחוב שלי. כל ה-20+ לפחות הם היו כ-20 בפעם אחרונה שספרתי אותם). 7. זמר אהוב: אין לי אני אוהבת את כולם 8. זמרת אהובה: כנ"ל 9. שחקן אהוב: נא לראות בתחביבים
10. שחקנית אהובה: ג'וליאנה מרגוליס אלא מה? 11. תוכנית טלויזיה אהובה: ER, ועוד כל מיני 12. אייקון אהוב:
ועכשיו על ג'אג! 1. איזה דמות (זכר) אתם הכי אוהבים: כאילו צריך בכלל לשאול? הארם 2. איזה דמות (נקבה) אתם הכי אוהבים: אהה אני די אוהבת את הארייט היא כזואותי חמודה. 3. כמה זמן אתתם רואים את הסדרה: אהה יצא לי לראות קצת כשזה שודר בעבר בערוץ 3 ולפעמים בערוץ 22 וקצת ב- star world, אז כנראה שזה אומר שאני צופה די הרבה שנים, משנת 98-99 בערך. אז בעצם אפשר לומר שאני לא ממש זוכרת כמה זמן.
4. מה הייתם רוצים שיקרה בהמשך: שהארם ומאק סוף סוך יעשו את זה כאילו שמונה עונות כבר הגיע הזמן!!!! 5. האם אתם רואים גם את העונה הישנה (בצהריים) וגם את העונה הישנה (בערב)?: אהה בד"כ רק ב-23:15, ואם ממש אין לי מה לעשות בצוהוריים אז אני צופה בש"ח בצוהריים אם כי רוב הזמן זה רק בשביל קולות רקע בזמן שאני לומדת לבגרויות.

למעלה