שלום
אני חייבת להגיד משהו...

sexyshiri

New member
שלום../images/Emo140.gifאני חייבת להגיד משהו...

בתור אנשים אסקסואלים.........אתם בהחלט מדברים המון!על סקס
לא אומרת את זה חלילה בתור ביקורת, פשוט נתקלתי במקרה בפורם,הסתקרנתי(בעיקר כי יצאתי תקופה מסויימת עם בחור שהוא אסקסואל-למרות שההגדרה לא נאמרה- פשוט סקס זה לא משהו שעניין אותו ולא חלק מחייו) וברצינות,אני מבינה שה"התעסקות" בנושא סקס(או-לא סקס) היא משמעותית בפורם מכיוון ש..זהו הנושא בעצם... אבל זה לא סותר קצת? סתם ממחשבה שלי(ומהכירות עם בחור כזה) נראה לי שמישהו א-מיני לא יתעניין לדון בא-מיניות שלו כי זה פשוט תחום שלא מעניין אותו......כמו לדוגמה שאני לא אדון בנושאי ארכיאולוגייה
האם הרצון ל"התעסקות" או בכלל פורם בנושא,או "שיתוף עם אנשים דומים" נובע מהשוני? מעצם זה שא-מיניות לא נחשב כ"רוב" באוכלוסייה? אם אכן זה ככה,אני חושבת שחוסר הבנה של הסביבה,חוסר היכרות,או הרגשה אישית שזה לא ככלל החברה-הן לא סיבות לדון על משהו ש..לא מעניין אתכם. אולי אני טועה
שבוע טוב. שירי

השאלה מאיזו בחינה של "לא מעניין"...

מכיוון שהפורום חדש, יוצרים את ה"זהות" שלו כרגע. בשלב הבא לאחר שמכירים את החברים הקבועים בו ברמה יותר טובה, מדברים על דברים אחרים. כרגע אני בקשר עם 5 אנשים מחוץ לפורום דרך המסנג'ר, עם אחת בלבד דיברתי על יחסים אבל זה היה בהתחלה. אם תשימי לב באופן יותר מדוייק, לא מדברים כאן על הסקס עצמו אלא על דברים שקשורים, בעיקר החיים ביחד ויציאות. את אלה האסקס כן יכולים לעשות... חלקם לא רוצים.

korpiklaani

New member
חחח

אולי זו מעין הצטדקות ולגרום להבין למה זה לא מעניין ובכלל דיון איך זה לחיות בתוך עולם שמתעסק במין יותר מידי - זה לא קל במיוחד (ולכן זה תחת תמיכה) להיות שונה תמיד גורר הסבר למה זה טוב לא בטוח

korpiklaani

New member
אם את שולחת חיוך

רק תדעי אני מתעסק הרבה יותר בנגינה על גיטרה וכאלה
טוב, כל עוד אני לא על מחשב.....

sexyshiri

New member
אהההמ

אני ישאל שאלה את מי שיותר ברורה לו ההגדרה של אסקסואליות...... אני עצמי לא חושבת שאני אסקסואלית,אבל אני לא נמשכת לגברים(גם ממממש לא לנשים) מבחינה חיצונית. הכוונה שאני לא מכירה את ההרגשה של לראות בחור ו"להתלהב" או להתגרות ממנו,לא מהגוף הגברי(וגם לא מאיברים אינטימיים) מה שכן-אני נהנית מסקס. בהתחלה קיימתי יחסים יותר כדי "לרצות" את מי שהיתי איתו,ועם הזמן למדתי להנות מזה ולהגיע לסיפוק. אני לא מרגישה משיכה מינית לבחורים אבל יכולה להנות מהאקט הפיזי. האם זה קשור איכשהו לאסקסואליות?

korpiklaani

New member
אני רואה שנדבקת מדיבוריי ההגדרות../images/Emo13.gif

לדעתי את לא - לא נראה לי שאסקסואלים נהנים מהאקט הפיזי אך עדיין עדיף לשאול ותיקים ממני .... יותר נראה שאת מעדיפה לא להקשר ריגשית לאנשים שאת מקיימת איתם יחסים שעל זה יש לי תיאוריה שלמה, למען האמת, לא כדאי לך לשמוע אותה אז נסיים כאן את תגובתי |מסתיק|

sexyshiri

New member
טעות../images/Emo13.gif

אני כן נקשרת רגשית(ואין לי בעיה עם זה
). התכוונתי למשיכה פיזית. בכל מקרה...יום נעים

Limbonic Art

New member
היי

לפי איך שאת מגדירה את העדפה הברורה שלך לגברים- זה נשמע שאת סטרייטית (למרות שאני לא מומחית בנושא) מה שיותר יחדד לך מי את- הוא בעצם שתבדקי עם עצמך כשאת מגיעה לקשר עם מישהו נחמד שנקשרת אליו רגשית - האם באמת כשאת מקיימת איתו יחסים את לא נמשכת אליו פיזית? אם לא אז איך את מגיעה למצב כזה? אני מכירה המון שקודם חשוב להם תקשורת טובה, הכרות עמוקה ורק אח"כ מתחילים לחוש משיכה ולא קודם "מתלהבים" מהיופי של "החתיכים" במועדון ורצים למיטה (שזה כבר זנותי לגמרי,לדעתי) את נשמעת בסדר גמור , טיבעית לגמרי ומודעת לעצמה - ככה שאין לך צורך בחיפוש אחר הגדרות תיהיי עם מי שאת מרגישה אליו רגשות ותחיי את חייך באהבה

דניאל1970

New member
זנותי? למה?

אני חושב שהביטוי "זנותי" הוא ממש, אבל ממש, לא לעניין פה. מישהי שנמשכת מינית לבחור על ההתחלה ושוכבת איתו לא עושה מעשה זנותי. היא עונה לצורך טבעי שמתעורר בה ומספקת אותו. מישהי ששוכבת עם מישהו על מנת לקבל דבר מה אחר, ולא כדי לספק צורך מיני או רגשי היא זו שעושה מעשה זנותי, משום שזונה, בהגדרה, היא אישה שסוחרת בגופה עבור טובת הנאה כלשהי.

דניאל1970

New member
זה ברור, אבל....

אם אני קורא לחיה קטנה שמלקקת חלב ועושה "מיאו" "גמל" אני טועה ברמה הלשונית, כי גמל הוא חיה גדולה עם דבשת שאוכלת עשב. באותו אופן לקרוא לבחורה ששוכבת עם כל אחד שהיא נמשכת אליו "זונה" זו טעות כי זונה זו אחת ששוכבת בשביל כסף ללא קשר למידת המשיכה שהיא חשה.

Limbonic Art

New member
זה גם יכול להיות הגדרה ל"זול"

לפחות הרבה מהפעמים נתקלתי במושג כאשר הכוונה הייתה למעשה "זול" בכל מקרה , לא חשוב הגדרות- לזה התכוונתי אני לא מתכוונת לשנות את דעתך , ואתה אל תנסה לשנות את דעתי קלות דעת (האמת זה אפילו לא קלות דעת)זה דבר שמאז ומתמיד הייתי "נגד" אולי כתבתי את תשובתי וקל לי לחשוב ככה, כי אני לא נמשכת לאף אחד ו"קל" לי לראות זאת כמעשה חסר כבוד עם זאת אני מכירה המון אנשים מיניים, על כל סוגיהם, שמסכימים איתי שלשכב עם מישהו ללא רגש וללא היכרות עמוקה - זה מעשה זול- לזה מתלווה משפט מוכר האומר "אהבה עושים מאהבה או לא עושים בכלל" מעבר לדעתי - זה ממש לא מעניין אותי הנושא מי ולמה

sexyshiri

New member
זנותי?../images/Emo2.gif???

אני אומנם לא חושבת שהתכוונת להאשים באימרה הנ"ל אבל מעניין אותי למה אמרת "אני מכירה המון שקודם חשוב להם תקשורת טובה הכרות עמוקה......" ??? מי אמר לך שלי זה לא חשוב? על סמך זה שאמרתי שאני לא חשה משיכה פיזית לבחורים ? היו לי שני בני זוג רציניים-ואיתם היו גם יחסים.(קשר אחד של שנתיים,ושני של שנה) זה לא נראה לי זנותי במיוחד! (וסליחה אם "נשמעתי תוקפנית בתגובה,לא נראה לי שהדברים נאמרו מכוונה רעה,כנראה לא הבנת אותי נכון). שבוע טוב

Limbonic Art

New member
לא הבנת אותי נכון

קראי שוב התכוונתי "זנותי" - אוקיי, זול (שלא יתפסו אותי במילה) לראות איזה חתיך במועדון ומבלי להכירו ישר להיכנס למיטה עלייך, אמרתי ההפך(!) שאת נשמעת לי בחורה נורמלית שחשוב לה קודם להיקשר רגשית

p019

New member
תחליטי את

בסופו של דבר כל אחד מחליט לעצמו. אני לא יודעת אם א-מיניים יחולים להנות ממין. ואני גם לא יודעת אם זה צריך להיות בהגדרה. בכל מקרה - אין ממש צורך להגדיר את עצמך כך או כך. זה לא משנה כלום. שאלה: אם את לא נמשכת, איך את מחליטה אם מי את מעוניינת לצאת? ואם מי את מעוניינת במערכת יחסים חברית ללא מגע מיני?

למעלה