שמח לשתף אתכם....

eytcor

New member
שמח לשתף אתכם....

כפי שאמנון כבר רמז, סימתי להכין את הסטודיו שלי להתחילת עבודה עם מבער. היום בבוקר לאחר התקנה חוזרת של הוסת הגז הודלק לראשונה המבער והוא אכן בוער. עברתי דרך החנות באשדוד (בלי שמות) וקניתי כמה מוטות מורטי. ננסה לשחק קצת היום לפני תחילת הלימודים הרשמים שיהיו קרוב לודאי בשבוע הבא. רציתי לשתף אתכם בכמה תמונות שצילמתי היום אחרי הצהרים. תמונה ראשונה, תצלום מהחצר האחורית של הסטודיו.

eytcor

New member
מערכת הגז בצידה האחורי של הבקתה

מאחר ולא רציתי להתפשר על מערכת הגז ולא להעמיד את המכלים בתוך המבנה, מערכת הגז גזלה כ-45% מההוצאות שהיו לי על העמדת המערכת. בתצלום שני מחסות מעץ שבניתי למיכלי הגז: מימין למיכל החמצן משמאל למיכל הגז (מיכל גדול - 48 ק"ג)

eytcor

New member
מערכת הגז - מבט מפנים

אני לא מתכונן לעבוד בצמוד לקיר מאחר וקירות הבקטה גם הם מעץ. אי לכך אני עובד במרכז הבקתה. כדי למנוע מצינורות גומי "לרוץ" על הרצפה במרכז החדר שאני לא עובד, החלטתי ללכת על חיבורי גז עם ניתוק מהיר. שימו לב כי כל חיבור הינו חיבור שונה למניעת טעויות. חיבור החמצן הינו ניתוק מהיר ישן ואין לו תקן (למרות שהוא עדין מורכב כיום באלפי בתים שיש להם תנור חימום שעובד על גז). לשם כך הוספתי ברז ביטחון נוסף. שיהיה. הברז השמלאי הינו ברז הגז עם ניתוק מהיר (תקני) ועלותו מעל 100 ש"ח. הוספתי כיתוב שלא יזיק.

eytcor

New member
מיקום שולחן העבודה - בשעת מנוחה

כאן עומד שולחן העבודה שאינני עובד. שימו לב מצד ימין מגולגלים צינורות הגז שלא בשימוש. השולחן בעל שני גלגלים ברגלים הקידמיות לניוד קל. השוחלן נבנה מקורות שפורוקו שמשטח עץ שמצאתי זרוק באיזור התעשיה באשדוד. שיוף טוב וצביעה הביאו לו את המראה הזה.

eytcor

New member
מיקום שולחן העבודה - בשעת עבודה

השולחן כמו שאמרתי נגרר למרכז הסטודיו. הצינורת הגז מתחברים לברזים בחיבור מהיר (לא רואים בתצלום זה). התצלום מצידו השני של השולחן.

eytcor

New member
כמה עבודות שמעטרות את קירות הבקתה

חלקם מפסיפס זכוכית וחלקם יציקות גבס על חול רטוב (אומנם לא זכוכית פרופר אבל מכילות גם נגצים מזכוכית)

eytcor

New member
../images/Emo27.gif../images/Emo26.gif../images/Emo27.gif../images/Emo140.gif../images/Emo8.gif

eytcor

New member
../images/Emo27.gif../images/Emo26.gif../images/Emo27.gif../images/Emo140.gif../images/Emo11.gif

eytcor

New member
../images/Emo27.gif../images/Emo26.gif../images/Emo27.gif../images/Emo140.gif../images/Emo8.gif

h e l e n a 1

New member
סוף-סוף הבנתי- נפל האסימון!../images/Emo8.gif

איתן בנה מפעל ליצירת עבודות אומנות!!!!!! איתן, תגיד, רק בשקט, אתה לא זכוכ לפיליפינים מדרום הארץ שיעזרו לך להחזיק מקלות?

למעלה