* שרשור בוקר היום ה-92 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

_אלכסה

Well-known member
ההתכתבויות של סתיו עם מי שהציגה עצמה כבת פחות מ-18 כפי שפורסמו באתר מאקו
צפה בקובץ המצורף 88461
צפה בקובץ המצורף 88462
רק תיקון, נראה זו שיחה בין החוקרת לקטינה שלכאורה עבדה אצל סתיו על זה שהיא העבירה לסתיו את הפרטים שלה להתחלת עבודה (החוקרת אומרת שהיא מתחת ל18 אבל שנה מעל מי שהיא מדברת איתה)

בסדר555

Well-known member
תסלחו לי כן? אבל אם אדון אייל גולן (הקאתי קצת בפה) לא אוהב את סתיו
כנראה שהיא עושה משהו נכון.

לא הבנתי, אני אמורה להתבאס שה*&^%$# הזה לא מחבב אותה?
פחחחחחחחחחחחחחחחח
לא שזה משנה אם אוהב אותה או לא

אמר בלעדיה לא הייתי מחזיק יום
ואיתה אפילו לא שעה
הייתי אומר לה אני אוהב אותך נתראה בהופעה בקיסריה

סתם בצחוק לקחו את זה רחוק

אופה קטנטנה

Well-known member
אגב,

סתם שתדעו גם את התיק של אייל גולן,
סגרו מחוסר ראיות.

מה ההבדל בינו לבין סתיו שנחשדה בשידול קטינות
וגם התיק שלה נסגר מחוסר ראיות?

אופה קטנטנה

Well-known member
אוקיי,
כפי שאיני סומכת על האתרים שהעלו את הכתבות עליה,
איני סומכת עליה.

רוצה אתר מהימן שיעשה סדר.

tarimulu

Well-known member
היכן זה מצויין?
סתיו אמרה את זה אתמול בערוץ 26 כשיודעת שמצולם כמובן. לא יודע אם יש לזה סימוכין (אולי יש).

אני יכול לשער שגם אם נסגר מחוסר אשמה, זה משום שדיברה עם תחקירנית שהציגה עצמה כקטינה, כך שגם אם הסכימה "להעסיק" מי שחשבה שקטינה, לא העסיקה אותה בסופו של דבר בפועל, ולכן לא אשמה בהעסקת קטינה, אך לפי חומר הראיות, ייתכן שהייתה בוחרת להעסיק בהינתן ההזדמנות. החוקרת דיווחה למשטרה ברגע שסתיו ביקשה פגישה ועצרו את התחקיר

בלנקה המקורית

Well-known member
אני רוצה להגיד מילה על פמיניזם.
אצלי הפמיניזם הוא פנימי. הוא לא בא לידי ביטוי בדיבורים אלא במעשים. אני עומדת על שלי. עושה מה שאני רוצה מתי שאני רוצה ואיך שאני רוצה
ואף אחד לא אומר לי מה לעשות אלא אם כן אני מבקשת ממנו ייעוץ. אני עומדת על זכותי לקבל שכר שווה ושיוויון זכויות והזדמנויות בעבודה ובמיוחד במדינה.
אני אלחם על זכותי בכל מקום אבל אני לא אצא במפגין נגד מישהו כמו יענקי שאמר מה שאמר כי אני אף פעם לא אכנס לראש שלו ולא אבין מה מתחולל בנפשו
ולכן לא אפגע בו ולא אעליב אותו כמו שנשים רבות עשו ברשתות החברתיות. אצלי הפמיניזם לא מתבטא בנאומים חוצבי להבות או בשריפת חזיות.
אני יודעת ליהנות מהזכויות שיש לי כאישה ויחד עם זאת לדרוש את זכויותיי למרות היותי אישה. אלחם עד זוב דם במי שיגיד לי לשבת בקצה האוטובוס
ולשמחתי גם חינכתי את ילדיי לפמיניזם מוחלט. שני גברים ואישה. כולם פמיניסטים. האיש שלי גם פמיניסט. בלעדי זאת הוא לא היה איתי.
פמיניזם זה לדבר אל האישה כאל שווה בין שווים, ואם אני פוגשת בשוביניזם אני יודעת היטב לעמוד על זכויותיי מבלי להשפיל.
ואם אני מזהה ניצני פמיניזם אצל סתיו, אני לא מזנה את המושג. מילייארדי נשים בעולם מקבלות את המושג בדרכן. אי אפשר להזנות את המושג הזה. זאת לא שואה שאסור להשוות אותה לשום דבר אחר שקרה לפניה או אחריה.

אופה קטנטנה

Well-known member
מאמי שלי, את זו את.
פירגנתי על האקטים הפימנסטים שלך מהפוסט הראשון שלך העונה.
אקטים פמינסטים ב ח י י ך.

סתיו לא פמיניסטית, נקודה.

GALxp

Well-known member
אוי לאן הגענו.. להשוות גבר מבוגר שמז*** ילדות קטנות יחד עם אבא שלו, לסתיו.
אני פורשת מהדיון כי עצביי גואים ופי עוד רגע יורה חיצים שלא אוכל לקחת חזרה
זוועה מה שנהיה פה.
גם אני אקח הפסקה מהפורום.

כל אחד מינה את עצמו לתפקיד הדיין.

אופה קטנטנה

Well-known member
איך אפשר לכנות משהי פמיניסטית
כשהיא מאפשרת שיקבעו לה מה ללבוש,
ולגברים לא?

זה עלבון לאנטלגנציה.

מצב
הנושא נעול.