**שרשור בוקר ☀️ היום -4 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

nicknick

Well-known member
לפי מה הדיירים בוחרים? העדפה??? בחירות מוזרות
נדמה לי שהבנות לא נמצאות גבוה בסולם החיבה של הבית, מרגיש לי שלא כולם אבל הרוב, די מזלזלים בהן,
בעיקר כי הן צעירות ומניחה שגם בגלל תחומי העיסוק שלהן.
בעיקר עוד לא הייתה לבני הבית הזדמנות להכיר אותן לעומק בגלל שהן בביצה

nicknick

Well-known member
|*|מתרכזים בסלון

בוקר טוב
כמו שכבר הבנתם התנאים בביצה לא פשוטים
והאח הגדול רוצה לתת לכם הזדמנות להציל עוד דיירים מביצה
עליכם לבחור 2 דיירים שיעברו לבית

הדיירים בוחרים ברמי ורד ודרור
רגע אז מי בעצם נשאר שם? רק מור,קארין וגל?
זה בטח לא התקבל בנעימות

אלזה4

Well-known member
מוקדם מוקדם מוקדם...ויכול מאוד להשתנות..

בינתיים החביבים עלי:

דרור - כשהוא מדבר, ומספר על דברים שעשה או קרו, הוא מעניין אותי. הוא ללא פוזה. בא לי שמוע ממנו עוד.
דיוויד - יש בו אותנטיות החביבה עלי. לא מתנחמד. והוא חידה עדיין. מעניין אותי סיפור החיים שלו. למה היה "ילד בעייתי".
גל - משהו בה נעים לי..ומרגיש לי שהבחורה לא פרייארית..עצם העובדה שמור וקרין חברו נגדה רק גורם לי לסמפט אותה.

לגבי ג'וזי ויהודה - שהרבה מתלהבים מהם....מבינה מה מלהיב..אבל משהו עדיין לא מחליק לי. אובר חיוכים, אובר התנחמדות אובר אנרגיה, אובר תזיזיתיות ופלסף...

כמובן הכל יכול להשתנות..

והעובדה שבפורום החדש לא רואים כמה אנשים קראו את התגובה שלך ממש מבאס! זה היה הפידבק נחמד. עכשיו התחושה שאתה מפרסם תגובה לחלל האוויר ו....זהו..

נערך לאחרונה ב:

בוייאקה מאן

Well-known member

בינתיים החביבים עלי:

דרור - כשהוא מדבר, ומספר על דברים שעשה או קרו, הוא מעניין אותי. הוא ללא פוזה. בא לי שמוע ממנו עוד.
דיוויד - יש בו אותנטיות החביבה עלי. לא מתנחמד. והוא חידה עדיין. מעניין אותי סיפור החיים שלו. למה היה "ילד בעייתי".
גל - משהו בה נעים לי..ומרגיש לי שהבחורה לא פרייארית..עצם העובדה שמור וקרין חברו נגדה רק גורם לי לסמפט אותה.

לגבי ג'וזי ויהודה - שהרבה מתלהבים מהם....מבינה מה מלהיב..אבל משהו עדיין לא מחליק לי. אובר חיוכים, אובר התנחמדות אובר אנרגיה, אובר תזיזיתיות ופלסף...

כמובן הכל יכול להשתנות
נצלש
אם כבר זורקים שמות לאוויר אז למה שאני לא אצטרף

גל קארין יהודה ואילון
בלי הסברים בנתיים אבל ההרגשה שלי שהם יהיו אלה שיתפסו את רוב תשומת הלב שלי ביחס לשאר המשעממים שם

אה ושמתי איקס אוטומטית על רונית בגדדי ושולה כי פוליטיקה

וגם ג'וזי לא בא לי טוב כי הוא השומר מסך של רועי עוז וכל מי שרועי עוז מזיל ריר עליו אוטומטית גורם לי לאנטיגוניזם על היחס המעודף

noalion

Member
דרור מעניין נכון, הוא לא מגיע עם אסטרטגיות להתנחמד כמו הרבה שם בנתיים.
מור אכן ממה שראיתי אתמול בשיחות שלה סנובית, אבל גם לא משעממת והיא לא מפחדת לדבר וזה מעניין יותר משיחות "קלישאה"... .....קארין עוד מפחדת לדבר לעומת זאת משפטים שלמים וברורים של מה שהיא באמת חושבת.... מחשבת מילים וכולי.....נחכה ונראה .

Maybe Mary

Well-known member
מנהל

בינתיים החביבים עלי:

כמובן הכל יכול להשתנות..

והעובדה שבפורום החדש לא רואים כמה אנשים קראו את התגובה שלך ממש מבאס! זה היה הפידבק נחמד. עכשיו התחושה שאתה מפרסם תגובה לחלל האוויר ו....זהו..
אלזה יקירתי,לגבי הסיפא שלך - אני מסכימה שזה לא נעים שלא ניתן לראות את מס' הצפיות בכל תגובה
אני אעלה את הנושא הזה בפני הנהלת הפורומים,בתקווה שזה יועיל.

noalion

Member
"לגבי ג'וזי ויהודה - שהרבה מתלהבים מהם....מבינה מה מלהיב..אבל משהו עדיין לא מחליק לי. אובר חיוכים, אובר התנחמדות אובר אנרגיה, אובר תזיזיתיות ופלסף..."......

נכון.... מסכימה עם כל מילה ... אולי זה רק התרגשות וההתנחמדות ההתחלתית, בטוח זה ישתנה....בנתיים אנחנו מקבלים מהם המון ובעיקר מג'וזי קלישאות על גבי קלישאות......

zoecho

Well-known member
"לגבי ג'וזי ויהודה - שהרבה מתלהבים מהם....מבינה מה מלהיב..אבל משהו עדיין לא מחליק לי. אובר חיוכים, אובר התנחמדות אובר אנרגיה, אובר תזיזיתיות ופלסף..."......

נכון.... מסכימה עם כל מילה ... אולי זה רק התרגשות וההתנחמדות ההתחלתית, בטוח זה ישתנה....בנתיים אנחנו מקבלים מהם המון ובעיקר מג'וזי קלישאות על גבי קלישאות......
לא לגעת לי ביהודה. ג'וזי בלתי אהיב בעליל.

בוייאקה מאן

Well-known member
|*| בזמן הצינזור הייתה משימה בין דרור לרמי
רמי כנראה ניצח כי הוא עבר לבית ודרור נשאר בנתיים בביצה

GALxp

Well-known member
מה יהיה עם כמות הצנזורים? לא שאני מופתע...

בלנקה המקורית

Well-known member
טוב, אני עדיין לא מצליחה לקלוט מי הוא מי, ואתמול נקלעתי לשיחה בין בחור שנדמה לי קוראים לו יהודה לבין ג'וזי
שיחה פוליטית לגבי ביבי וההתנהלות שלו בקורונה והמצב הכלכלי. יהודה כמובן צדק בכל מילה ואילו ג'וזי נראה לי שהוא ביביסט בהדחקה
וגם לא חכם במיוחד למרות שניסה לתקן את הרושם כאשר שוחח אחר כך עם רונית הביביסטית והוכיח לה שביבי טעה. איכשהו הוא מנסה
לרכב על שני סוסים בעת ובעונה אחת. הוא לא למד כלום מהמירוץ למיליון ולא מהישרדות. הוא לא למד שהדבר הכי טוב זה להיות אתה כמו
שאתה גם אם אתה מנאייק ובין אם אתה נופת צופים. אל תנסה לחיות בשני עולמות מקבילים בעת ובעונה אחת.
על רונית הביביסטית אין מה להכביר מילים. האישה באה על תקן שק האיגרוף שעליו אמורים להתאמן ולחבוט, גם חזי הבגדדי וגם רמי ורד.
חוץ מביבי אין לה שום דבר אחר בתוך הראש.
כמו שכתבתי מראש, הפייבוריט שלי הוא רמי ורד אבל ספק אם הוא יגיע רחוק בגלל האנטי ביבי שלו. מבחינה אישיותית הוא הכי מרתק.
שולה זקן דוחה אותי באישיות שלה אבל מן הסתם מרתקת מבחינת החוויות בחיים שהיא עברה.
במעיין יש משהו שדוחה אותי מצד אחד ומצד שני האישיות החזקה שלה מקרבת. ההגנה שלה על הבוסית שלה (אורלי לוי אבוקסיס) דוחה אותי
אבל אני יכולה להבין את זה כרגע.
לא הצלחתי לקלוט בינתיים את שאר המשתתפים. את ליאור כלפון אני מכירה היטב והוא מצחיק נורא אבל מבחינת אישיות הוא לא מעניין אותי
במיוחד. אולי הוא יפתיע. מי יודע... זהבה בן מוכרת לעייפה ולא מעניינת אותי לא באישיותה ולא בשירתה. הבחורות הצעירות כרגע רחוקות ממני
שנות אור. אין לי מושג אפילו מתי אני אתחיל להתייחס אליהן או להבין על מה הן מדברות.

שאנל777

Well-known member
טוב, אני עדיין לא מצליחה לקלוט מי הוא מי, ואתמול נקלעתי לשיחה בין בחור שנדמה לי קוראים לו יהודה לבין ג'וזי
שיחה פוליטית לגבי ביבי וההתנהלות שלו בקורונה והמצב הכלכלי. יהודה כמובן צדק בכל מילה ואילו ג'וזי נראה לי שהוא ביביסט בהדחקה
וגם לא חכם במיוחד למרות שניסה לתקן את הרושם כאשר שוחח אחר כך עם רונית הביביסטית והוכיח לה שביבי טעה. איכשהו הוא מנסה
לרכב על שני סוסים בעת ובעונה אחת. הוא לא למד כלום מהמירוץ למיליון ולא מהישרדות. הוא לא למד שהדבר הכי טוב זה להיות אתה כמו
שאתה גם אם אתה מנאייק ובין אם אתה נופת צופים. אל תנסה לחיות בשני עולמות מקבילים בעת ובעונה אחת.
על רונית הביביסטית אין מה להכביר מילים. האישה באה על תקן שק האיגרוף שעליו אמורים להתאמן ולחבוט, גם חזי הבגדדי וגם רמי ורד.
כמו שכתבתי מראש, הפייבוריט שלי הוא רמי ורד אבל ספק אם הוא יגיע רחוק בגלל האנטי ביבי שלו. מבחינה אישיותית הוא הכי מרתק.
שולה זקן דוחה אותי באישיות שלה אבל מן הסתם מרתקת מבחינת החוויות בחיים שהיא עברה.
במעיין יש משהו שדוחה אותי מצד אחד ומצד שני האישיות החזקה שלה מקרבת. ההגנה שלה על הבוסית שלה (אורלי לוי אבוקסיס) דוחה אותי
לא הצלחתי לקלוט בינתיים את שאר המשתתפים. את ליאור כלפון אני מכירה היטב והוא מצחיק נורא אבל מבחינת אישיות הוא לא מעניין אותי
במיוחד. אולי הוא יפתיע. מי יודע... זהבה בן מוכרת לעייפה ולא מעניינת אותי לא באישיותה ולא בשירתה. הבחורות הצעירות כרגע רחוקות ממני
שנות אור. אין לי מושג אפילו מתי אני אתחיל להתייחס אליהן או להבין על מה הן מדברות

שאנל777

Well-known member
שנות אור. אין לי מושג אפילו מתי אני אתחיל להתייחס אליהן או להבין על מה הן מדברות.
מי זאת מעיין???

מצב
הנושא נעול.
למעלה