**שרשור בוקר ☀️ היום -4 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
חברי הפורום -
אני מבינה שזה קצת קשה כשאני נועלת שרשור ישן ולא ניתן להגיב בו יותר
אך יחד עם זאת קחו בחשבון שאני לבד על הפורום וזה קצת בלתי אפשרי שאעבור על כמה שרשורים יחד (וכמו שאתם יודעים אני מאוד פדנטית אז אני עוברת על כל תגובה ותגובה לבדוק שאכן הכל תקין )

אני פותחת שרשורים בקצב יותר מהיר בגלל הקושי עם פריסת הפורום והדפים (נושא שאגב כבר העליתי בפני הנהלת הפורומים ונמצא בטיפול)

אשתדל לתת קצת יותר זמן לפני שאני נועלת שרשור ישן בכדי שתוכלו להגיב
אבל זה לא יהיה להרבה יותר מידי זמן...

תודה
מרי

GALxp

Well-known member
מצנזור לצנזור, האזנתי לדואט של צחי הלוי ולוסי אהריש.

וואו! 4 דקות של עונג:love:

MagnumTA007

Well-known member
אני מוצא עצמי חוזר לערוץ הכנסת.
אשכרה מעדיף את מזל מועלם הנוראית מעוד מופע פנטזיות של רועי עוז פברשטיין ליכטנשטיין אנמישטיין
והכי מצחיקה הצנזורה. מישהו בקונטרול חושב שיש לו זהב בידיים שצריך לשמור לפריים טיים :ROFLMAO:
עוד עונה מבוזבזת.
בחייאת רשת 13, תעיפו אותו כבר. ועל הדרך תעיפו לעצמכם כאפה.

תותי 40

New member
אני מוצא עצמי חוזר לערוץ הכנסת.
אשכרה מעדיף את מזל מועלם הנוראית מעוד מופע פנטזיות של רועי עוז פברשטיין ליכטנשטיין אנמישטיין
והכי מצחיקה הצנזורה. מישהו בקונטרול חושב שיש לו זהב בידיים שצריך לשמור לפריים טיים :ROFLMAO:
עוד עונה מבוזבזת.
בחייאת רשת 13, תעיפו אותו כבר. ועל הדרך תעיפו לעצמכם כאפה.
מסכימה איתך... חייבים להחליף עורך לתוכנית. הלוואי שיחזירו את יורם זק... !!

MagnumTA007

Well-known member
אין ספק שיורם זק עדיף על עוז ולו רק בשל העובדה שאותו שומעים בכריזה!
אבל צריך לזכור שגם הוא חלאה ענקית בזכות עצמו, ומיצינו את כל השטיקים שלו. הכישלון של 2025 מראה שאין לו מקום יותר בתחום.
מעדיף דם חדש.
יש גם צורך בהפרדת תפקידים
אח גדול בנפרד
עורך ראשי בנפרד
צוות ליהוק נפרד
ולא ללכת לפיתרון הקל ולהביא את הצוות של המירוץ למיליון הזוועתית או חס וחלילה "הישרדות".

בוייאקה מאן

Well-known member
|*| האח הגדול מבקש מהדיירים לבחור 2 דיירים שיעבור מהביצה לבית
הדיירים בוחרים בקארין ומור שיעברו לבית מהביצה
אבל... אתם תבחרו דייר אחד מוכר שיחזור לביצה תמורת מור וקארין
הדיירים החליטו שרמי יעבור בחזרה לביצה

האמת של 2077

Active member
יותר אקשן מחוץ לבית מאשר בתוך הבית:

כתב הבידור של ישראל היום קורא להוציא את אלימלך מחוץ לבית משום שהוא מתחמק מלהתייצב בבית המשפט על ידי השהות בבית:

דנית גרינברג מעונה 6 הסכימה איתו ותום קשתי (עוד פנינה של בן אדם) הגיב לה במילים מחממות הלב הבאות:
"אני מבין שממש משעמם לך. לא פלא זרק אותך בעלך, מסכנה, רודפת פרסום, משועממת ולא קשורה. לחשוב ששמתי לכם מעטפה של אלפיים שקל. לפחות מפאת הכבוד תבואי ותשאלי אותי מה קרה, לפני כל השיעמום הכבד והבדידות שכנראה את עוברת. בחורה מסכנה שעוד מעט תקבל בעיטה מהחבר החדש שלה. בלתי נסבלת ויאללה תפרסמי גם את זה ימתוסכלת".

משפחת קשתי הזו מגעילה אותי ממש. ואשתוק כדי לא לרדת לרמתם. אבל מקומו של אלימלך בחוץ.

בוייאקה מאן

Well-known member
יותר אקשן מחוץ לבית מאשר בתוך הבית:

כתב הבידור של ישראל היום קורא להוציא את אלימלך מחוץ לבית משום שהוא מתחמק מלהתייצב בבית המשפט על ידי השהות בבית:

דנית גרינברג מעונה 6 הסכימה איתו ותום קשתי (עוד פנינה של בן אדם) הגיב לה במילים מחממות הלב הבאות:
"אני מבין שממש משעמם לך. לא פלא זרק אותך בעלך, מסכנה, רודפת פרסום, משועממת ולא קשורה. לחשוב ששמתי לכם מעטפה של אלפיים שקל. לפחות מפאת הכבוד תבואי ותשאלי אותי מה קרה, לפני כל השיעמום הכבד והבדידות שכנראה את עוברת. בחורה מסכנה שעוד מעט תקבל בעיטה מהחבר החדש שלה. בלתי נסבלת ויאללה תפרסמי גם את זה ימתוסכלת".

משפחת קשתי הזו מגעילה אותי ממש. ואשתוק כדי לא לרדת לרמתם. אבל מקומו של אלימלך בחוץ.
לפי התגובה של תום קשתי אפשר להבין שדנית צודקת

meital38

Well-known member
מה היתה ההחלטה שלהם להחזיר את קארין ומור? למה לא החזירו לדוגמא את גל?

מצב
הנושא נעול.
למעלה