**שרשור בוקר ☀️ היום -4 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

meital38

Well-known member
לא ברור.. אבל כבר מתגבשת אצלי חבורת הבלתי נסבלים ושתיהן שם. גל נהדרת בינתיים לטעמי
אני גם רואה בגל ילדה חמודה יותר מהאחרות, מור בלתי נסבלת בעיני .... נראה שתתגבש שם חבורה של תום, מור, קארין, גוזי ויהודה. מסכנה גל - אנ ימקווה בשבילה שתצליח לשרוד את זה

meital38

Well-known member
נראה שהדיוויד הזה תופס יותר מידי פיקוד והוא זה שמחליט מי הולך ומי בא. מעניין מה יש לו נגד גל שהעדיף להכניס את קארין ומור ולהוציא את רמי במקום את ליאור או גוזי שנמצאים יותר בבית

נראה שהדיוויד הזה תופס יותר מידי פיקוד והוא זה שמחליט מי הולך ומי בא. מעניין מה יש לו נגד גל שהעדיף להכניס את קארין ומור ולהוציא את רמי במקום את ליאור או גוזי שנמצאים יותר בבית
שולה בלתי בלתי...רמי ורד נראה אחלה בן אדם גם חכם וידען כלפון שיהיה בריא כאילו אין דייר...יבשוש לגמרי

עידמןHD

Active member

פרשת אלימלך קשתי: בית המשפט דחה את פתיחת המשפט – האם ההפקה תדיח אותו מהתוכנית?​

ziniozi

Well-known member
צרור אבחנות עד כה:
יהודה - עושה חיקוי של אלירז עם הגרביים על הטרנינג.
אלימלך - לא מוצא את עצמו. נראה לפרקים שקוע במחשבות - כנראה על האישום הפלילי שלו.
קארין - כשהמצלמה על פניה היא נראית לי מרושעת, משהו בזוית של הפה. מקווה להתבדות.
בגדדי ואיילון - למרות התדמית החופרת - נראה שדווקא יש דיירים הרבה יותר קולניים מהם - דיוויד, ג'וזי, תום.
דיוויד - מסתמן כמנהיג בעיני הדיירים, קצת כמו שעומרי בן-נתן היה
מור - משניאה את עצמה לאט אבל בטוח על כל אחד ואחד מהדיירים
דרור וגל מרגישים מאד נוח אחד במחיצת השניה. נראה לי שהזמן יחד בביצה גיבש בינהם חברות כלשהי.
זהו לבינתיים.

שאנל777

Well-known member
צרור אבחנות עד כה:
יהודה - עושה חיקוי של אלירז עם הגרביים על הטרנינג.
אלימלך - לא מוצא את עצמו. נראה לפרקים שקוע במחשבות - כנראה על האישום הפלילי שלו.
קארין - כשהמצלמה על פניה היא נראית לי מרושעת, משהו בזוית של הפה. מקווה להתבדות.
בגדדי ואיילון - למרות התדמית החופרת - נראה שדווקא יש דיירים הרבה יותר קולניים מהם - דיוויד, ג'וזי, תום.
דיוויד - מסתמן כמנהיג בעיני הדיירים, קצת כמו שעומרי בן-נתן היה
מור - משניאה את עצמה לאט אבל בטוח על כל אחד ואחד מהדיירים
דרור וגל מרגישים מאד נוח אחד במחיצת השניה. נראה לי שהזמן יחד בביצה גיבש בינהם חברות כלשהי.
זהו לבינתיים.
אני חושבת שהם מכירים מלפני

nicknick

Well-known member
לדיוויד יש ממש אימה מנשים.
עכשיו ,אני יכולה להבין שיש גברים שמפחדים מתלונות שווא, כי לצערינו זאת תופעה קיימת,
אבל מרגישה שמשהו מתפספס אצלו בהבנה של הסיטואציה.כאילו אפס יכולת להתבוננות עצמית,.

כי יש דברים שהם אולי לא הטרדה על הנייר אבל כן גישה של גבר שהיא מרתיעה אולי משהו אגרסיבי באווירה.
אז סבבה שבמקרה כזה אתה לא נחשב כ"מטריד" וצריך מאוד להיזהר בתיוגים כי אפשר להרוס חיים של בן אדם,
אבל לא יזיק לך לחשוב אם יש אולי משהו שאתה יכול לעשות כדי שהאישה ממול לא תרגיש לא בנוח. לא ממקום של הטרדה או לא, ממקום של להתייחס בצורה מכבדת ורגישה לבן אדם.
לדיוויד אין את החשיבה הזאת של מה חלקי בסיפור, אולי אני לא אשם אבל בכל זאת איך אני יכול לשפר את המצב.
הוא בגישה של בוא נאשים את כולם מסביב ולא ניקח אחריות על עצמנו.

Goneril 4444

Well-known member
לדיוויד יש ממש אימה מנשים.
עכשיו ,אני יכולה להבין שיש גברים שמפחדים מתלונות שווא, כי לצערינו זאת תופעה קיימת,
אבל מרגישה שמשהו מתפספס אצלו בהבנה של הסיטואציה.כאילו אפס יכולת להתבוננות עצמית,.

כי יש דברים שהם אולי לא הטרדה על הנייר אבל כן גישה של גבר שהיא מרתיעה אולי משהו אגרסיבי באווירה.
אז סבבה שבמקרה כזה אתה לא נחשב כ"מטריד" וצריך מאוד להיזהר בתיוגים כי אפשר להרוס חיים של בן אדם,
אבל לא יזיק לך לחשוב אם יש אולי משהו שאתה יכול לעשות כדי שהאישה ממול לא תרגיש לא בנוח. לא ממקום של הטרדה או לא, ממקום של להתייחס בצורה מכבדת ורגישה לבן אדם.
לדיוויד אין את החשיבה הזאת של מה חלקי בסיפור, אולי אני לא אשם אבל בכל זאת איך אני יכול לשפר את המצב.
הוא בגישה של בוא נאשים את כולם מסביב ולא ניקח אחריות על עצמנו.
מילים נהדרות ביג לייק!!!

Vache

Well-known member
אפשר פירוט איזו שיחה?
אולי מישהו ממש הקשיב לפרטים ויוכל לצטט אותם עבורך. אצלי הטלויזיה היתה בווליום לא גבוה, אבל שמעתי את שולה מייעצת לה להתכוון ולבקש מאלוהים, ממש מדריכה אותה איך ומה לומר, מציינת שראתה אותה מתפללת, אז זה בסדר (וואלה?)
אני לא ממש זוכרת הכל, אבל בהחלט זוכרת את הרושם שזה השאיר עלי

merilue

Well-known member
אולי מישהו ממש הקשיב לפרטים ויוכל לצטט אותם עבורך. אצלי הטלויזיה היתה בווליום לא גבוה, אבל שמעתי את שולה מייעצת לה להתכוון ולבקש מאלוהים, ממש מדריכה אותה איך ומה לומר, מציינת שראתה אותה מתפללת, אז זה בסדר (וואלה?)
אני לא ממש זוכרת הכל, אבל בהחלט זוכרת את הרושם שזה השאיר עלי
רק אחר כך הבנתי שהכוונה היא לשיחה של שולה זקן.לא שמתי לב לתגובה🤭

מצב
הנושא נעול.
למעלה