שרשור ביקורות של The Unforgiving

Brombit

New member
רק לי הפזמונים של SITD ו"Murder" ../images/Emo115.gif

נשמעים ממש דומים?
ועכשיו נזכרתי במה שמאור 448 כתב, ובאמת הפזמון של Lost דומה לשל SITD

אני חושב שאם יש משהו אחד

שהאלבום הזה הוא לא, זה שהוא יותר ממוחסר ממה שהם עשו קודם, עם דגש על TSF. כבר באלבום הקודם נשמע שהם לוקחים צעד אחורה מהמיינסטרים, ובאלבום הזה הם לקחו עוד כמה נוספים. ברור שיש את הסינגלים (שרק שתהיו בעניינים, לא תופסים כזאתי תאוצה בכלל
לא יודע אם זה נובע יותר מזה שהשירים לא טובים מספיק, או מזה שרואודראנר פשוט לא משווקת אותם טוב בכלל
), שהם אמנם קליטים מאוד, אבל לא בדיוק משהו שאתה מצפה לשמוע בגלגל"צ (לעומת לדוגמה, WHYD, AIN, SMG...). אני יודע שאני מיעוט פה, אולי אפילו היחיד, אבל אני חושב ש- SINEAD הוא אחת היציאות היותר טובות שלהם כבר הרבה זמן. נכון, הבסיס שלו פופי מאוד, אבל בשילוב עם התזמורת, התופים והגיטרות מתקבל לדעתי שיר מעניין מאוד. הוא אנגרטי בטירוף, סוחף, כיפי לשמיעה ואפילו מפתיע לעיתים. אבל הוא קצת דורש ראש פתוח, אז אני יכול להבין את הסלידה ממנו
לגבי IRON עוד פעם, לא מבין מה אתם רוצים ממנו
אחד היותר טובים באלבום. כל הברידג', מהנאום של MOTHER MAIDEN עד לטאפינג-סולו המצויין הוא אחד הקטעים החזקים באלבום (או בכלל של הלהקה), הלחן של הפזמון הוא דווקא מאוד פאוור מטאל, לא מבין מאיפה אתם מביאים את האירוויזיון לכאן
לא חושב שזה היה תופס שם טוב מדי
ובאופן כללי כל השיר הוא באווירת "יציאה לקרב" שעל זה בדיוק הוא מדבר. בכלל, אני חושב שוויט'ין אף פעם לא הצליחו לחבר כל כך טוב בין המשמעות של השירים לבין התחושות שהם באמת נותנים, עד לאלבום הזה. לדוגמה, ITMOTN. כל כך קל להתחבר לכל הסיפור, התחייה של המתים והיציאה לנקמה, הכל מועבר במוזיקה בצורה אולי הכי טובה שוויט'ין עשו אי פעם. אותו הדבר גם ב-MURDER, או ב- ADF (כמובן, בהקשר לסיפור עצמו), ובכלל בכל האלבום. אני לא זוכר מי אמר לפני 4 שנים (וואו.. איך זה עבר) כשיצא THOE, שאין סיפורים באלבום הזה (גם לזה אני לא מסכים ד"א, אבל זה עוזר לי לחדד את הנקודה, אז תזרמו
). TU כולו מספר סיפור אחד שלם ומרתק, בעוד שכל שיר בו עומד חזק בפני עצמו, מספר מספיק בשביל להבין לאן הסיפור הולך, ועדיין לא מגלה הכל ומשאיר טעם וסקרנות לקומיקס (שבחיים לא חשבתי שאני אתעניין בו, אבל אני דווקא ממש רוצה לקרוא את הסיפור). בקיצור, רדו כבר מהבאסה שלכם
וויט'ין הפציצו הפעם כמו שהם לא הפציצו כבר קרוב ל-10 שנים. אם יש לי נחמה אחת על זה שהם לא באו עדיין לארץ, זה שאם הם היו באים, זה לא היה עם השירים מהאלבום הזה.

Brombit

New member
אי אפשר לשכנע בקטע הזה ../images/Emo3.gif ../images/Emo115.gif

כולנו שמענו את אותו דבר... לי יש ראש מאוד פתוח, ו-Sinead משעמם אותי. אין מה לעשות
וכל האלבום הזה "לא כוס התה שלי". אני לא אומרת שזה כי הוא מיינסטרימי, אירוויזיוני או בלי סיפורים. אני פשוט לא אוהבת, כי ככה
(נסיון שני לשלוח)

ד"א,

מישהו כבר קנה את האלבום? עוד לא הייתה לי הזדמנות לעשות את זה, אבל ממש מעניין אותי איך כל האריזה, במיוחד הLTD.

BarH2106

New member
היום הוא בדיוק הגיע בדואר

ביחד עם החדש של בלאקפילד :) האמת שממש לפני כמה דקות פתחתי אותו, ומה שעבר לי בראש זה "וואו, הם ממש השקיעו הפעם". הפוסטר זה התמונה של העטיפה האחורית, והחוברת מקושטת בכל מיני ציורים שאני יכול רק לנחש שהם חלק מהקומיקס. ממש אהבתי את כל האריזה והכל. מזכיר לי למה אני עדיין אוהב לקנות דיסקים :) אה כן, אני בר, נעים להכיר :p

bachner1

New member
ברוך הבא בר :)

רוצה לספר קצת על עצמך? היית סמוי פה? כמה זמן מכיר את הלהקה, אלבומים/שירים אהובים, להקות אהובות נוספות וכו'... והכי חשוב- אתה מצטרף לפה?

BarH2106

New member
לספר על עצמי? הממ.....

אני בר, בן 22 מהמרכז. הייתי סמוי פה לפני כמה שנים טובות, ונדמה לי שאפילו כתבתי איזה 2.5 פוסטים :p ולאחרונה חזרתי, לקראת צאת האלבום. מכיר את הלהקה מתקופת ME, למרות שבאמת התחברתי אליהם רק אחרי ששמעתי את THOE. אני אולי בדעת מיעוט פה, אבל חושב שTHOE זה אלבום גאוני, וששארון נשמעת כמו קרפדה דווקא בME (למרות שאני מת עליו בלי קשר) ופחות באלבומים החדשים יותר. השירים האהובים עליי של הלהקה הם The Truth Beneath The Rose ו-Deceiver Of Fools, וחוץ מהם אני שומע בעיקר פרוג מטאל (דרים ת'יאטר וכיו"ב). מממ...אם אני מצטרף לפה? וול, אני מניח שפשוט אמשיך לקרוא פה (וזה לא שיש כזה הרבה :p) ואשתתף בדיונים אם ארגיש שיש לי מה לתרום :)

אז קניתי היום את הלימיטד

קודם כל, זה נראה מאוד בולט על המדף דיסקים שלי
ממש רואים את ההשקעה באלבום הזה כשפותחים את האריזה. אני עדיין חושב שהחוברת הייתה יכולה להיות יותר יפה עם ציורים בצבע ולא רק סקצ'ים של קומיקס כמו שיש בה, למרות שגם ככה זה נראה לא רע בכלל, ואולי אחרת זה היה כבר עמוס מדי. בכל מקרה יש לא מעט דברים לראות בה. גם הפוסטר מגניב. לקח לי שעה בערך למצוא את השם שלי בו, אבל זה קרה בסוף
זה הולך להיות נחמד על הקיר שלי בחדר בצבא
משהו שממש מפריע לי אבל, זה שיש מלא שגיאות בליריקס
המון חלקים חסרים, שורות שגויות או כאלה שחוזרות על עצמן.. כאילו, בחייאת
לא יכולתם לעבור על זה לפני שהדפסתם אלפי עותקים?
בכל אופן עכשיו גם הייתה לי הזדמנות לשמוע את האלבום ברמקולים נורמליים בבית ולא באוזניות הלא משהו בכלל שאיתן שמעתי אותו עד עכשיו, והאמת שאני כל פעם מגלה עוד ועוד דברים באלבום בשמיעות חוזרות, והוא באמת נשמע נהדר. בלי ספק ההפקה הכי טובה שהייתה להם עד עכשיו. הגיטרות בשרניות גם בשירים היותר פופיים כמו SITD או SINEAD, וגם התזמורת מאוד ברורה למרות כל הדיבורים על זה שהיא מורגשת הרבה פחות. היא שם. באמת.

גם לי בא לקנות את זה ../images/Emo69.gif

למרות שבכלל עוד לא שמעתי את האלבום
שזה עצוב מאוד בפני עצמו... באסה שאין לי פייסבוק ולא יכולתי להשתתף בדבר הזה של השמות

למעלה