שרשור היכרות ראשוני

מרי לי

New member
שרשור היכרות ראשוני

שלום לכל החדשים, ע"מ שנוכל להכיר, מספר שאלות: שם (לא חובה): גיל (ניתן להוסיף ת.לידה או מזל): עיסוק: עוד קצת על עצמכם: מטרה קצרת טווח: מטרה ארוכת טווח: ציטוט או משפט אהוב: כל דבר אחר שתרצו להוסיף (*אפשר להוסיף תמונה)

kikona126

New member
אני אתחיל

שם: קיקי גיל: XX עיסוק: סטודנטית עוד על עצמי: מנהלת פורום חלומות בואו לבקר גם שם. מטרה קצרת טווח: לראות את הספר שלי יוצא לאור! מטרה ארוכת טווח: צריכה להשקיע בזה מחשבה. משפט על עצמי (משפט שלי...)- תראו בחתימה

orli997

New member
גם אני אוף אין סמיילי

אור-לי עוסקת במודעות עצמית מנהלת קומונה בנושא - קישור בחתימה שלי - מוזמנים גם כן אוהבת להתפלסף ולחפור, מטרה קצרת טווח - להחליף אוטו חחחחחחח ארוכת טווח - לגדל את ילדי באושר משפט שאני אוהבת או שגור בפי - אמממ וואלה יש הרבה יאללה שיהיה בהצלחה וכיף אור-לי

orli997

New member
היי מרי לי ברכות חמות

לא שמתי לב ששתיכן מנהלות פה, טוב יש אופציה להאדים? חחחחח סתם רק כדי שתזהי אותי

מרי לי

New member
אני אמשיך:

שם: מריה גיל: 22 עיסוק: סטודנטית לסאונד והפקה עוד קצת על עצמכם: זמרת, מנהלת גם את פורום מוזיקה צרפתית, ופורום מוזיקאים, מתעניינת בשפות זרות ובהמון מוזיקה יפה ושונה. מטרה קצרת טווח: לעבור את הסמסטר האחרון בלימודים בלי קושי כלכלי ולהגיע אל כל המטרות שסימנתי לי בתחילת הלימודים מטרה ארוכת טווח: להצליח בכל תחומי החיים, במיוחד בבמוזיקה, קריירה וכל מה שבא אח"כ ציטוט או משפט אהוב: נכון לעכשיו המשפט שגרם לי לחשוב הוא מהספר "האלכימאי":“If you start out by promising what you don’t even have yet, you’ll lose your desire to work toward getting it.” כל דבר אחר שתרצו להוסיף: הנה המקום שבו אני אכתוב למה רציתי לנהל את הפורום הזה. לאחרונה גיליתי שהזנחתי מעט את כל העניין, לכן החלטתי שאני חייבת להמשיך להזכיר לעצמי עוד ועוד, וכמובן תמיד להמשיך ללמוד, אולי אפילו לדבר עם עד אנשים על הסוד ובכלל על הצלחה בחיים, וכמובן, לא תמיד מבינים כשאני כותבת שהיתה לי פריצת דרך בחיים, ופה נעשה שרשורים יומיי, ובהם כל מי שהצליח להגשים אפילו את כוס הקפה שהוא דמיין יוכל לכתוב על זה. כל הישג, מהקטן ביותר ועד הגדול ביותר הוא חשוב

kikona126

New member
תודה!

alor je prie puor exister AMEN! הייתי חייבת לרשום את זה בגלל החתימה שלך

7liel7

New member
היי../images/Emo13.gif

שם: ליאל גיל: כמעט 14, גו מאזניים! 7/10 עיסוק: ספורטאי עוד קצת על עצמכם: חולה על ספורט, חולה על ספרים, חולה על בעלי חיים מטרה קצרת טווח: להגיע בפעם הראשונה בחיים שלי לחו"ל, זה החלום העכשווי שלי מטרה ארוכת טווח: להיות נוירולוג מצליח
ציטוט או משפט אהוב: בחתימה

kikona126

New member
שלום שלום! וברוך הבא!

בשביל להיות ניורולוג תצטרך ללמוד הרבה
אם תרצה עזרה באנטומיה פזיולוגיה וקרינה תגיד

בהצלחה רבה לפורום../images/Emo140.gif

בינתיים אני לא ממש נחשפת, אבל מאוד מאמינה בחשיבה חיובית.

kikona126

New member
שלום ../images/Emo13.gif

אין חובה להחשף
בכל מקרה אם את רוצה לשתף אותנו בדרך שלך או בכל דבר אחר את מוזמנת

יהייהיהיהיה!!!

שם: מיכל גיל:31 עיסוק: מאמנת אישית, מטפלת בהילינג, מדריכה למדיטציה ודמיון מודרך, מדריכה למימוש עצמי ואהבה עצמית עוד קצת על עצמכם: אוהבת את החיים! נהנית לכתוב ולהתפתח. לומדת קונג-פו כבר 7 שנים. אוהבת לרקוד. מטרה קצרת טווח: סיימתי לערוך את ספרי השני והוא יצא לאור! מטרה ארוכת טווח: ספרי השני "בחזרה לשפע - כלים מעשיים לחיים" רב מכר עולמי. ציטוט או משפט אהוב: אני יוצרת את המציאות שלי כל דבר אחר שתרצו להוסיף: איזה כיף שנפתח הפורום! מיישמת את עקרונות הסרט כבר הרבה שנים

kikona126

New member
שלום מיכל!

יש לי מספר שאלות מה זה קונג - פו? סליחה על הבורות, מהו ספרך הראשון (דווקא אני קוראת הרבה, אבל לא זכור לי שנתקלתי
) ומתי יצא השני? גם אני כותבת ספר, אבל לפי מה שהבנתי הספר שלך הוא לימודי, אני כותבת פנטזיה שמשולבת בה רוחניות. הבעיה שלא ממש יודעת איך להגיע להוצאות לאור... יש לי כבר הרבה כתוב, עדיין לא סיימתי , אבל רוצה לדעת שיש לזה בכלל סיכוי

הי ../images/Emo24.gif

מה זה קונג-פו ספרי הראשון הוא "יומנה של תלמידת קונג-פו"- יומן של התפתחות וצמיחה אישית דרך לימודי הקונג-פו ספרי השני כרגע בעריכה שלי. ערכתי כבר חצי ספר ואני עומדת לסיים את עריכתו. ברגע שאסיים את העריכה, אמצא מוציא לאור (או שהוא ימצא אותי
) הספר השני הוא אכן ספר הדרכה והתפתחות אישית. הוא נותן כלים לשינוי עצמי, להגשמת מטרות, להתפתחות אישית. ספר מדהים שמבוסס על מה שלמדתי בשיעורי הקונג-פו. לגבי הוצאות לאור: פשוט שולחים אליהן כמה פרקים נבחרים (2-3) ומחכים לתשובה. אם הם מעוניינים, שולחים את כל הספר. יש רשימה של כל ההוצאות באתר הזה שלי - בקישורים

למעלה