שרשור היכרות ראשוני

lightflake

New member
בהצלחה רבה עם הפורום ../images/Emo65.gif

יש משהו מדהים בסרט הזה.

מרי לי

New member
איך מתרגמים את החתימה שלך../images/Emo35.gif

משהו כמו, כשיש מטרה יש תוצאות

lightflake

New member
לא.. הפירוש הוא..

"כשהגורם מסולק, השפעתו נעלמת" זה הדבר הכי חשוב ברפואה, לסלק את הגורם ולא רק להרוס את השפעותיו (מה שהרפואה הרגילה כל כך אוהבת לעשות...)

lightflake

New member
דוגמה

יש פריחה על העור.. מה עושה הרופא? נותן משחה.. הורס את הסמפטום.. אבל למה הייתה פריחה? מה הגורם? לעומת זאת לסלק את הגורם הפנימי שבגללו הופיעה הפריחה זו רפואה אמיתית. ואז, אחרי שהגורם סולק, השפעתו (הפריחה) תסולק מעצמה... וכך פועלת ההומאופתיה...

שלומות../images/Emo13.gif ../images/Emo221.gif

שם (לא חובה): צליל גיל (ניתן להוסיף ת.לידה או מזל): 17, כמעט...
עיסוק: תיכוניסטית עוד קצת על עצמכם: תאטרוניסטית בנשמתי, אוהבת לכתוב[בלשון המעטה], ואוהבת ולאהוב [כמו רובנו אני מאמינה
] מטרה קצרת טווח: להתאהב שוב[אני מנסה, בחיי שזה לא עובד
], להתקבל לתיאטרון צה"ל / גדוד קרקל מטרה ארוכת טווח: להוציא ספר לאור, להופיע על במה מול אלפי אנשים ציטוט או משפט אהוב: The greatest thing you'll ever learn is just to love and be loved in return. [המולאן רוז']

מרי לי

New member
שלום../images/Emo140.gif הציטוט שלך הוא

במקור מהנסיך הקטן, ספר שבהחלט שווה לקרוא ואם ידעת את זה כבר אבל בחרת לצט דווקא משם, סורי,

לא ידעתי את זה../images/Emo13.gif

הייתי בטוחה שמדובר בפרי דמיונו של התסריטאי של 'מולאן רוז' [סרט אדיר משנת 2001] אבל תודה, טוב לדעת

MAGIC39

New member
שלום לכולם

ירושלמית בת 39, מתעניינת במודעות עצמית ומיישמת לפעמים, לא תמיד קל ליישם, עסוקה בשיפור איכות החיים ובשפור המודעות העצמית.

liza26

New member
שלום לכולם !!!!

איזה כיף שסוף סוף נפתח כאן פורום
(אני הגעתי לעניין דרך המלצות של אחי ודרך האתר) שם - כמו הכינוי - ליזה רק פלוס כמה שנים
גיל- 31 אוטוטו (21.08 -מזל אריה ארררררר.....) עיסוק: מדריכת ותומכת בתוכנה ולא מתעלפת על זה. מטרה קצרת טווח- להוריד קצת במשקל ולהרשם ללימודי שיאצו או עיסוי שבדי מטרה ארוכת טווח - לרדת הרבה במשקל
ולהתחיל לעבוד בתחום הריפוי המשלים וקצת על עצמי ועל הסוד- קודם כל זה הפתרון הכי טוב במציאת חניות ולא משנה איפה והדבר הכי חשוב - זה עובד!!!

מרי לי

New member
../images/Emo6.gif בכורה הבאה,

אולי מתישהו אני אחליט ללמוד נהיגה סוף סוף.... שמרי לי חנייה

למעלה