שרשור ליום ראשון

צהרייםם ../images/Emo3.gif../images/Emo20.gif

ואיייי איזה חמודד שלומיייייייייייייייייייייי!!!
מיכככלייי מסןן
קיבלתי 100 בפיזיקה :) הוא הביא לי בתעודה גם 100 :):):) היום היה לי מבחן בזהירות בדרכים ואיי היה מזה שכונה כמה העתיקו
טוב שחצי לא פתחו תמחברת ילדים מסתובבים מסתכלים במבחנים איזה מורה טיפשה
אתמול היה כיף בהופעה של קרן פלס היה קורע מי שרוצה במסן
וראיתי תמחנכת לי של כיתה ו'
והיום שוב ראיתי אותה
מחר מבחן במתמטיקה אני חייבת ציון טובבבבב חייבת חייבת!! אולי אני עושה מועד ב' במבחן במתמטיקה הקודם בע"ה היו לא הולכת לחזרה...בערב יש לי תור ללרופאה על איך שאני נושמת
אמא שלי הנלחצת הזאת שתיהיה בריאה
וגםם כואב לי הגרון.... =/ \ קיצררר חפרתי אשששששש :p יומטובבב

hila846

New member
צהריים:p../images/Emo80.gif

היה יום סבבה:) שבוע הבא אנחנו מקבלים תעודות ביום שני ואז שלישי-חמישי יש לנו מן סמנריון כזה ביבול (אמרו לי שזה ליד מצרים
) בקיצור אין לי מושג מה זה אבל מקווה שהיה כיף.. וגיליתי משו בבצפר שלנו..מותר לנו פעמיים בשבועיים להבריז ולא יגידו לנו כלום וגם לאחר 3 פעמים
שווה אני אנצל את זה
מחר פנימיה:( יאללה יומטובב

hila846

New member
חח לא דעת..../images/Emo80.gif

אני רק יודעת שאני הולכת לנצל אותו טוב מאוד..;) תודה!!!

hadas m

New member
צהריים!../images/Emo204.gif

לא קיבלנו מבחנים..אמממ התפלחתי מפיזיקה.. עם עוד 3 בנות.. לא למדנו למבחן.., והיא מורה שונתנת לעשות חוזרים אז חפיף..זה גם ככה לא הרבה חומר בכלל. יש לי לסיים את השיעורי בית בהיסטוריה וללמוד למתמטיקה.. המשך יום טוב לכולם

היללי 2

New member
צהרים טובים../images/Emo9.gif

יש לי עבודה להגיש בשלישי.. אז אני הולכת לעבוד עליה... שבוע הבא תעודוות...
אחח יהיה טוב חח
... יאלה שבוע מקסים לכוולם...

יעל 13

New member
../images/Emo41.gifחזרתי../images/Emo41.gif

הייתי בירושלים יומיים
היה מזה כיףף!!! ואי כמה צחקתייי!!!!!! אמא שלי הזאת... בשישי בערב התארחנו אצל משפחה חרידית עם 13 ילדים
והאבא רב
ואחר כך הלכנו לתיש
שזה הרבה הרבה דוסים שרים אחרי הארוחה בשישי
הקיצר... כל הבנות היו צריכות ללבוש חצאית... כולל אותי ואת אמא שלי
אחרי שיצאנו מהארוחה הלכתי עם חברה שלי ואמא שלי הייתה מקדימה... היא נראתה כמו ליצן!!!!!!! מזה צחקנו עליה
פתאום יצא חבורה של חתיכים מאוטו
ואמא שלי הלכה קרוב אליהם... והם היו לבושים מזה יפה.. והיה קפוא שם!!! היינו עם איזה 6 שכבות!! אז אמרתי לחברה שלי "נעמה קלטי את אמא שלי ליד החתיכים... איזה ליצן היא
" ואמא שלי שמעה
היא אמרה לי לבוא לידה ואז היא שאלה את אחד החתיכים "סליחה? אפשר שניה לדבר איתך ברצינות?" אמרתי לה "אמא תחסכי את הפדיחות מעצמך" אז היא לא התייחסה
הקיצר השיחה הייתה ככה: אמא: סליחה? אפשר לדבר איתך שניה ברצינות? החתיך: כן אמא: אתה ירושלמי? החתיך: לא... למה? אמא: אז איך אתה לבוש ככה?! החתיך: איך ככה? אמא: לא קר לך?! חחחחחחחחחח פתאום נדחפתי לשיחה ואמרתי לחתיך "עזוב, היא מטופלת אצל מישהו, הכל בשליטה" חחחחחחחחחחחח כמה צחקנו יוווווווווווווו!!!!!! איזו יציאה זאת הייתההה
אחר כך הלכנו שתינו מחובקות תוך כדי שצחקנו ונתקעתי בגלגל של האוטו שחנה עקום!
אתם לא מבינים כמה הלכנו שם! הלכנו כל יום איזה 8-9 שעות!!!!!!! בשישי בערב המדריכה אמרה שמגיעים תוך 20 דקות לתיש... יצאנו מהמשפחה שאירחה אותנו ב21:20 והגענו לתיש ב22:15!!! כולם היו עצבניים עליה
מילא לא היינו הולכים כל היום... אבל אחרי 9 שעות של הליכה ביום היא אומרת ש20 דקות ואחרי שעה מגיעים? אולי חלק מהאנשים היו נשארים במלון ולא באים?! אחר כך בדרך חזרה הלכתי עם המדריכה ועם אמא שלי ביחד... ואז שאלתי אותה עוד כמה זמן מגיעים... ואז אמרתי לה "תגידי לי את הזמן המדוייק ואני כבר אכפיל
" היא חשבה אני מסתלבטת עליה
הלכנו לישון ב12 וחצי בלילה... וקמתי ב7... ב8 הייתה ארוחת בוקר במלון... יצאתי ראשונה מהחדר וחברים של ההורים שלי היו שם... חברה של אמא שלי עושה לי "בוקר טוב יעלי" אני כזה "איזה בוקר ואיזה טוב... אמצע הלילה ולא טוב בכלל
" אתם לא מבינים איך הסתבכתי עם החצאית
אני לא רגילה! והיא הייתה ארוכה מדי!! איך התעצבנתי על זה!
כשהלכנו לתיש המדריכה אמרה שזה הבניין עם העמודים עליו... ואז המשכנו ללכת... פתאום נעצרתי ואמרתי "מה את צוחקת עליי?! העמודים לא מתקרבים!!!!!!!!!" חחחחחחחחחחחחחח דפוקה אני
היו עוד כל כך הרבה דברים מצחיקים
אם אני אזכר אני אכתוב
לחברה שלי נולד אחיין חמישי אתמול
מניאקית
אחיין חמישי!!!!!!!!!!!
לי אפילו גיס אין!!!!!!!!!!
אבל זה עניין זה זמן
היה יום ממש נחמד
בקושי ישנתי... אתמול כשחזרנו תכננתי ללכת ליון ב8 בערב ואז חברה של אמא שלי מתקשרת שאני אבוא לעשות בייביסיטר עד 12 בלילה... מחר אני בטיול עם הבצפר לזכרון יעקב...

גם אנמי הייתי בירושלים../images/Emo3.gifולא היה

ממש קרר
איפה הייתם? בשישי בערב אחרי הקידווש הלכנו לכותל אני ועוד כמה חברות שלי קראנו תהילים:] ושמנו פתקם בכותל היה מזהה כיףף
ולא היה קרר...[לפחות לי לא
]

חחחחחחחחחחחחחחחחחחח../images/Emo108.gif

נו אז איך ההרגשה להיות עם חצאית כל היום?!
יהיה טוב יעלי יהיה טוב,. שמחה שנהנת

יעל 13

New member
הסתבכתי איתה!!!!

איך את מסתדרת עם זה ביום יום?! עליתי במדרגות כמעט דפקתי גלגול קדימה! מזה הסתבכתי איתה את לא מבינה כמהה!!!!! אבל כולם אמרו לי שזה מתאים לי

זה כבר אומר משהו../images/Emo11.gif../images/Emo108.gif

אע? יעלוש אע?
ואת בטח הלכת עם חצאית ממש ארוכה, ישלי להבעיר פה כמה דבירם, אני לא דדדדדוווווווווססססססיייייתתתתת!!!!!!!!11111111 יעלוש נכון ישלך ברכיים? החצאיות שלי זה עד שם, והם תמי יהיו מג'ינס ! אני לא דוסה ]; ]; ]; ]; ];

יעל 13

New member
מי אמר שאת דוסית../images/Emo3.gif

אני מוצאת את עצמי באמצע הרחוב מנסה להתיישב ולא מצליח לי אז אני מקללת את החצאית

צהריים:]]

אתמול חזרתי מהטיול של הצצופים היה מצחיקק אאאאשש:D עשינו רעש בלילה עד 4 וחצי בבוקר ואתתמול חזרתי בסביבות 6 ונרדמתי מול הטלוויזיה אז סורי שלא כתבתי
היה פ'סדר בבצפר.. קבלתי 52 בשל"ח[זה היה מבחן שלא ידעתי על מה יעני ה החומר...
] ו42 בביולוגיה
לא התכוננתי
חחחחח וזהוו ומיכל הברייזהה מלשוון יאוו כממההה צחקתיי מזה שמיכל הבריזהה
וזהווו הדס
דברי'יתי בקשר למתנה
אווהבת מלאא:]
+
+
פפפטטריי:]]

חחחחחחח שמחה שנהנת../images/Emo6.gif../images/Emo108.gif

מיכל??????????? מבריזה?????????????????? היא חולה או משהוו?

למעלה