שרשור ליום ראשון

כל הכבוד../images/Emo3.gif../images/Emo110.gif

זה בכלל לא היה מצחיק:p רואים שלא היית בבצפר הרבה זמן [הצטברו הרבה הברזות
] מייי המורה שלך לשלח?? רועי?!

אוווח../images/Emo110.gif

בגלללווו ירדו לי ה7 נקודות המסריחות האלההההההההההההה:p הואא אמר לנווו משו לי ולטל על 2 הגדרות ואני בשיא האושר רושמת את זה במבחן [היה בחירה של 3 מתוך 5... בחרתי את ה2 האלה.. יענטו רק ב1 צדקתי בסוף] כי אני בטוחה שזה נכון כי הוא אמר:p ובסוףף עמי עושה זה הפוך.. כאילוו ההגדרות הפוכות..מה שרשמתי לאחד זה הגדרה של השני וההפך.. איזה עצביםם:p טוב שהם יודעים משו:p

einatit4

New member
../images/Emo187.gifנחשו מי פה../images/Emo3.gif

היי לכם
אני מתגעגעת, מאוד.. אבל עדיין אני לא חוזרת כי כמו שכבר כתבתי- אני לא רואה סיבה לכך.. היו לי שיחות עם כמה בנות מהפורום ואני מקווה שמבחינתן הן הסתיימו בטוב ושהן לא כועסות עליי כי אמרתי את מה שאני חושבת ומה לעשות שזה יכול להיות מנוגד למה שהן חושבות אבל לא באתי לפגוע באף אחת!! בקיצצ נכנסתי להגיד שאני אוהבת אתכם ואת אגם המון המון
ונשתמע

שירקי 1

New member
ערב טוב!:)../images/Emo41.gif

היה סבבה של יום..לא יצאתי בסוף לסיור הרגשתי ממש רעעע...הגעתי לבצפר ואז התחילו לי התקפלויות וכיווצים בבטן הלכתי ישבתי בכיתה מקופלת..ולא הצלחתי לזוז רק ניסיתי לזוז והיה לי ממש כואב כמעט בכיתיי היה לי דמעות ואמרתי שאני רוצה לצאאתת..ואמרתי למורה מה לעשות אז הוא אמר שאיך אני מכירה את עצמי?אמרתי לו שזה יעבור כי זה לא משו גרוע ולקחתי בבוקר שעה לפני סירופ(אני לא נוגעת בכדורים)..אז הוא אמר מה שאת רוצה אבל תחשבי אם את מעדיפה פינוי לביה"ח או להישאר לנוח..אז החלטתי להישאר נשארתי עם תאומה של חברה שלי היה צחוקים חבל על הזמן..מרוב הצחוקים השתחרר לי הכאבי בטן..חחח..ואז הרגשתי טוב טפו טפו טפו טפו ומזה שמחתי כי בהתחלה ממש כאב ליי והתקפלתייי רציתי כבר להתקשר שיבואו לקחת אותי...ואז ויתרתי כי הרגשתי טוב..הקיצ הלכתי לספריה עזרתי לספרנית לעטוף ספרנית ולקחתי ספר בסוף..חחחחחחח...זה ספר ממש יפה..:]] ואז ראיתי שהחזירו 2 ילדים מהכיתה שלי ושכמעט אף אחד לא יצא שהם חזרו ראיתי הם היו מזה קצת..:O:O הם היו איזה 25 ילדים מתוך 40...אנחנו הכיתה הכי גדולה..חחח..הכי עברו אלינו..חחח..=] ואז היה מזה צחוקים בספריה עזרתי לספרנית...עכשיו פתאום באה חברה שלי מח' בדודה של חברה שלי והיה מזה בלאגנים בחוץץ שיגעו את המנהלת הילדים אצלנו איזה מופרעים אתם לא יודעים...חחחח..כל השיעור הם בחוץ מטיילים חופשי ואז ראיתי את ספיר אמרתי לה "הא ספירוש מה קורה מה את עושה בחוץ?"אז היא עשתה לי "מוואאאההה" והיא בול דיברה בטלפון אז היא לא יכלה ואז פתאום היא שמעה ת'מנהלת עכשיו היא לא חסר לה בלאגנים..פתאום אני קולטת אותה רצההה בטיל לתוך הספריה ומתחבאת מאחוריי השולחן והמנהלת "בוא נראה מי פה בספריה" והיא כולה רצה וצוחקת..ואז היא עושה לה "ספיר תצאי משמה אני ראיתי אותך" אז היא יצאה והמנהלת עושה לה "מזה פה אנחנו משחקים מחבואים" והיא אמרה מזה מצחיק מחבואים אז היא עושה לה מחבואים מחבואים....חחחחחח...זה היה ממש מצחיק! ובקיצ עבר סבבה..חזרתי בדודה שלי הסטלנית באה..יאאוו ישבנו ורק צחקנו...היא כלכך משוגעעת..אני רק צחקתיי ממנה..חחחחח..ישלה כלכך שטויות..חחחח..ראינו תמונות עכשיו היא קלטה תמונה מהיומולדת של אחותי שהייתה קטנה (הן באותו הגיל)סבא שלי והיא מסתכלת כזה גם בתמונה איזה קפיצה היא נתנה "יאאאווו את חייבת להביא לי את התמונה את מתה בחיים לא ידעתי שיש לי תמונה עם סבא" ואני כולי מה את מפגרת לא רואים אותו בקושי זה הפרופיל והיא לא בחיים לא ידעתי(כי הוא נפטר שהיינו קטנים)וראינו את בנדוד שליי המהממם..אח שלהה יאאוו איזה ילדד יפיוףףף הוא היההה...הוא עדיין אבל שהוא קטן הוא חמוד יותר..:p הוא מצחיק באמת בחג שהיינו ואני ואחותי ישנו אצל סבתא שלי כי אבא שלי ואמא שלי היו אצל סבתא שלי כי סבא שלי נפטר הוא ישר בא ושימח אותנו וזהה..חמודד הואאא..
והוא כזה מתוקק וסרקתי לה מלא תמונות שתהיה לי בריאה שיגעה אותיי..חחחח..בקיצ היה סבבה..ואז הלכתי לקניון עם אמא ואכלתי גלידה..לא רציתי בהתחלה ואז אכלתי עם אמא שליי..חחח..ואז היא הביאה לי כסף לקנות מה שבאלי ולא מצאתי..חח..ואז רציתי נעלי בובה..ואמא שלי אמרה שפעם הבאה כי אין עלייה כסף מספיק בשביל זה ושאני יגיד לאבא...ואז התעצבנתי עלייה..חחחח..והלכנו לסבתא ואז את הכסף שהיא נתנה לי שמרתי וזה היה איזה 15 שקל ככה...היא נתנה לי שטר 50 אבל החזרתי לה ואמרתי שתביא 10 בחמישיות אז היא הביאה 15 בסוף..חחחחח..ואז נפל לי 5 שקל..והלכנו לסבתא שלי ומזה התגעגעתי אלייה..היא עשתה לי עם מכשיר שעושה מסאז' מזה טובבב
ואז אמרתי לה "סבתא נפל לי 5 שקל" אז היא עושה לי "בואי בואי קחי"..חחחח..אז היא רצתה לתת לי שטר של 20...אבל אמרתי לה שתביא שקלים..חחחח..אני אפעם לא לוקחת ממנה ככה אפעם,אני מתווכחת איתה...אני לא מסכימה לקחת היא דוחפת לי את זה..חחח..ואז אמא שלי אמרה לה "היא רצתה נעליים בובה?" אז היא שמעה רק בובה אז היא עושה "מזה בובה?לא גדולה?"...ואני לא סבתאא נעלי בובה ואנחנו נשפכנו..חחחחחחחחח...אז היא "נו ולא קנית לה?"אז אני "לא היא לא קנתה לי ראית "אז היא עושה לי "אני אני יקנה לך"...אבל לא הסכמתי לה אמרתי לה שאבא שלי יקנה ליי..חחח.. בקיצ היה סבבה של יום..:) המשך לילה טוב,מחר אני לא יהיה כנראה. אוהבתותככםם.. זיווש אוהבת אותך חיים שליי דבריתיי נשמה שליי מתעליייךך.. שריתו'ש אני אוהבת אותך,תודה! מיקמיק תודה רבה על אתמול מתעלייך!! הילושש אני אוהבתותך,דבריתיי..מוואאהה -שירק'י-

oorlyy1

New member
הצצה לפרק-12 השיר שלנו א..../images/Emo189.gif

http://www.flix.co.il/tapuz/ourSong/showVideo.asp?m=1266739 הפרצןף שלה בסוף
תהני=] ~
~

einatit4

New member
צירוף מקרים..

ישבתי וחשבתי על זה ורציתי לחזור.. עכשיו אני כבר לא יודעת. אבל בכל זאת.. אני אחזור כי לא הפסקתי לאהוב את אגם לרגע ואני מתגעגעת.

לא כתבתי פה שנים../images/Emo7.gif../images/Emo205.gif

ובטח אפח'ד לא זוכר אותי:
וואייי כמה זמן לא כתבתי כאןןן:( געגעתיייי
היה לי מבחן בלשון, היה פסיידר=]] ונשאר מבחן בפיזיקה יום שישי ומבחן במחשבת יום ראשון
ואין מבחניםםםםםםםם עד חוש הבאאאאאאאאא
יאיייי:]] נמממ יומטוב לכולם
אוהבת

oorlyy1

New member
רעותי!! תיכנסי מתוקית=]

אמממ תיסתכלי בשירשור מתחתייך..... אבל קודם את כל ההסבר של הדס..... אוהבת

למעלה