** שרשור צהריים היום ה41 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

CoolCat92

Well-known member
אתמול דרור אמר "אני מת שיפול לי בפה, אני אקבור אותו" ובמילים אחרות שאני לא זוכרת כרגע, גם אמר שהוא מת לריב עם ג'וזי כדי לקחת את הפוקוס מהמריבות האחרות.. אז מי השחקן פה שבא מוכן? איזו הצדקה יש לדיבור הדוחה הזה והיחס שג'וזי זוכה לו מהבנאדם הזה? הלוואי שיראו את זה בתכנית, ג'וזי יוצא האנדרדוג המושלם..

ראש גזר 6789809896

Well-known member
אתמול דרור אמר "אני מת שיפול לי בפה, אני אקבור אותו" ובמילים אחרות שאני לא זוכרת כרגע, גם אמר שהוא מת לריב עם ג'וזי כדי לקחת את הפוקוס מהמריבות האחרות.. אז מי השחקן פה שבא מוכן? איזו הצדקה יש לדיבור הדוחה הזה והיחס שג'וזי זוכה לו מהבנאדם הזה? הלוואי שיראו את זה בתכנית, ג'וזי יוצא האנדרדוג המושלם..
הוא אומר את משפטים האלה משבוע השני בבית

CoolCat92

Well-known member
הוא אומר את משפטים האלה משבוע השני בבית
עוד יותר מגוחך.. הבנאדם לא רואה את הדבשת של עצמו. היחס שלו לג'וזי ואיך שהוא מדבר עליו נובעים משנאה, ממש שנאה, שאני לא רואה אותה אפילו בין האויבים הכי גדולים בבית, בין אם יהודה/גל או אילון/רמי שהיו להם היתקלויות חוזרות ונשנות..

ראש גזר 6789809896

Well-known member
עוד יותר מגוחך.. הבנאדם לא רואה את הדבשת של עצמו. היחס שלו לג'וזי ואיך שהוא מדבר עליו נובעים משנאה, ממש שנאה, שאני לא רואה אותה אפילו בין האויבים הכי גדולים בבית, בין אם יהודה/גל או אילון/רמי שהיו להם היתקלויות חוזרות ונשנות..
הוא מחפש במה על גב של גוזי בטענה שהוא מכיר ראילטי והשתף ולכן הוא שחקן למצלמות

פלוידיאנית

Well-known member
בסופו של דבר זה יבוא בעוכריו, הצופים לא אוהבים קטעים כאלה, זה דוקא עושה טוב לג'וזי בציבור

פלוידיאנית

Well-known member
הוא אמר אני קוברת אותו אם הוא נופל לי בפה.... אנ מתה שהוא יפול לי בפה

meital38

Well-known member
נוראית החפלה! ג'וזי פותח בפני תום את נפשו! אמאלה , למה הסבל הזה? למה מגיע לנו?
מבסא, נראה לי שתום גם חיפש מישהו שהוא יכול לדבר איתו ולפתוח את תחושותיו והוא מכיר את גוזי מבחוץ, אוףףףף ילה תחזירו אליהם.

svtar25

Well-known member
שמתי מיוט!!!!!!!!!!!!!!!!!! כואב לי הראש מהם!!!!!!!!!!! נו עד שיש שיחת תום& ג'וזי! מה זה זה? אז זה לא גל&גוזי...אבל זה כמעט בעלה ;)

8LIBI8

Well-known member
מי שלא מכיר יכול לחשוב שנקלע לאח הגדול מרוקו

meital38

Well-known member
איזה מצב רוח טוב יש ליהודה פתאום, היה איתם במטבח היום, עכשיו רוקד, כולו בהיייי

מצב
הנושא נעול.
למעלה